Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора

София

Хайде на новата седмичка, момичета!
Много любовна и щастлива да бъде Love и изпълнена с хубави новини!
Казвайте сега за кого да стискаме палци! Аз първа се нареждам на опашката, че утре ще си правя тест за бременност. Утре се пада 14 ден от инсето, нали не е рано?
Цитирай

у дома

стискам палци lea-теста да е  EFP-положителен Wink
разписвам се за да ви следя по-лесно-не пиша често ,но чета постоянно Embarassed
на всички момичета-успех през тази седмичка-нали е седмицата на любовта-дано има резултат Hug
KEEP SMILING! Laughing
Цитирай

Varna

Успех, Lea! newsm10 Аз днес бях на преглед и всичко за сега е добре.На 6 ден от стимулацията лигавицата е 6мм, в десния яйчник 2 фоликула по 9 мм и 3-4малки, в левия 1фоликул-10мм и 4-5 малки.Успех на всички през седмицата.  love001
Цитирай

София

Пета, стискам палци и на теб! 3 доминантни фоликула са си много добре! Каква е следващата стъпка?
Цитирай

Varna

Ами за сега продължаваме със стимулацията и се надявам да станат повече доминантни фоликули Embarassed
Цитирай

Стара Загора

Добър ден и от мен Party Party Party
Тази седмица ще е под мото - стискане на палци Flutter
Най-вече съм стинала на Лея за двете чертички и къдрокоса мома..на пета също...и на всички, които имат нужда Peace Hug Hug
Весела седмица момичета.
Цитирай

Пловдив Белащица

Весела любовна седмичка ви желая. С най-хубавите резултати и един прекрасен празник на влюбените, за тези които го празнуват!
Цитирай

Враца

Весела седмица момичета!
Леа, дано да има положителен резултат!
Пета- добре да гледаш фоликулчетата.
Херка, къде се губиш? На винце, а?
Аз нещо май пак се разболявам- боли ме като дишам и следобед ще ходя при личната, ще говоря с нея и за консултация с хематолог, че нали имам разни такива екстри и ще трябва да направя нещо.
Цитирай

софия

Стискам ви палци,момичета!Тази е вашата седмица!Късмет и да се похвалите.
Цитирай

в Австрийско...

Весела седмичка и на вас!

Специални палци на Леа и Пета  newsm10
Цитирай

На брега на Дунав

Весела седмичка и от мен!
Желая ви много любов и сбъднати мечти!
На Леа и Пета newsm10 newsm10
 txtloves newsm76
« Последна редакция: пн, 13 фев 2006, 13:08 от sabrina »
Цитирай

Varna

Благодаря ви момичета, много сте мили. Е Ва недей така, пак ли се разболяваш, не беше ли болна пак наскоро.Пази се, пии повече чайчета, яж лимончета, медец. Smile
Цитирай

София

Здравейте и от мен момичета Very Happy
Успех на Леа и Пета, а Ва бързо-бързо да оздравява Very Happy
Резултатите на половинката от разширената спермограма са много добри. Единствено по Крюгер тези с нормална морфология ми се виждат малко - 15%, но пък нормата е повече или = 14, така че сме много доволни Very Happy
Цитирай

Враца

Лекси добре са си, по Крюгер нали е по-строг критерия се броят тези, които са абсолютни шампиони  Smile. така че не се притеснявай!
Цитирай

София

Лекси, браво за спермограмата!
Ва, не й ли се вижда края на тая сатурнова дупка? Все си болничка. Пиеш ли витамини? На какви лекарства си в момента? Искам бързо да оздравяваш и да го махаш тоя надпис за сатурновата дупка Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора