«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“елевизи€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

ћнени€: 0
«дравейте !
«аведохме детето на въпросни€ кастинг. ѕърво чакахме 2,5 часа след предварително об€вени€ час за €в€ване тъй като великите шоумени имали "непредвидена почивка". “ова за едно 5 г. дете е убийствено. »маше деца, които сп€ха по канапетата във фоайето на кастинга. ¬торо, подготвената песен тр€бваше да се пее на музикален фон,предварително подготвен на  диск. Ќищо подобно,накараха децата да пе€т акапелно,а имаше хора донесли тамбури, цигулки и пр..
«а мен адски некоректна про€ва от страна на организаторите. —лед път от 8 ч. с влака и допълнително  висене във фоайето 2 часа и половина и на всичкото отгоре изискване да се пее акапелно при предварителна уговорка за синбек,направо съм бесен.
ћол€ споделете ако сте си водили детето на въпросни€ кастинг, как беше при вас ?
÷итирай

Ѕългари€ —ливен

ћнени€: 191
јз като обикновен зрител мога да кажа само, че тази вечер шоуто беше прекрасно! “олкова талантливи деца има в Ѕългари€! «а ¬ас съжал€вам, че е имало неуредици, но дано детето ¬и е доволно от представ€нето си.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 345
» на мен снощи ми беше много интересно предаването,по принцип не го гледам попаднах случайно,но го загледах,уцелил е —лави с това да си вдигне рейтинга.
≈динствено негативно мнение ми остави едно момиче на 8 години,което се държеше като тийнейджърка,че дори беше с изскубани вежди,което ми дойде малко в повече,майка му е за бой де.
÷итирай

Ѕългари€ —ливен

ћнени€: 191
http://vbox7.com/play:a2704daa07
√ол€м талант! ќнем€х от удоволствие да гледам и слушам това неверо€тно дете!
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 29
 Peace» аз също-н€колко пъти изгледах изпълнени€та на момичето!!
÷итирай

ћнени€: 85
  —игурно са велики шоумени след като ме накараха да изгледам с радост последните им предавани€ и да ме развълнуват талантливите деца на Ѕългари€. ќтдавна не б€х гледала с такъв интерес тв-предаване! Ѕраво на децата ни, браво на —лави,че ни ги показа!
  ј  риси€! јх, тази  риси€, ко€то ме разтрепери... ћного,много се над€вам това неверо€тно момиченце да бъде в бъдеще една от партньорките на ћитко.
  ѕри€тен сюрприз-нито едно чалга-парче не чух от дечицата!
÷итирай

—офи€

”никална!!!!!!!!!!!
÷итирай

до морето...

ћнени€: 10
—трахотни пе€т всички финалистки...все се над€вам да измисл€т нещо от предаването и да останат всичките. »наче  риси€ ще си подхожда най-много с г-н јндреев, визуално и ръстово. —ъжал€вам, че 6 годишната ƒиана отпадна - гол€ма сладуранка е и т€!
÷итирай

до морето...

» днешните изпълнени€ и на четирите деца са перфектни!
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 29
ћисл€ че  риси€ ще е победителка!
÷итирай

до морето...

ƒнес н€колко пъти си пуснах изпълнението на √ергана от снощи, много ми хареса!
÷итирай

ћнени€: 251

» аз!
÷итирай

—офи€

» аз си мисл€,че ще е т€.¬ъпреки,че √ергана ми харесва повече като изпълнител.Ќе € б€х чула на кастинга,но сега като € гледам и е направо уникална. риси€ обаче е по-чаровна и сладка,висока е колкото момчето и си отиват повече,затова ще вземат не€.Ќо се над€вам √ергана да има късмет и дано след 5 години да € гледаме по световните сцени,т€ го заслужава,уникално дете!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 894
»вето не ви ли напомн€ на “ити?  Very Happy
÷итирай

софи€

ћнени€: 1 876

» аз!
и аз така мисл€. — “итаник ме уби!!!!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора