Пъзели 26

  • 47 753
  • 749
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 729
Коте, страхотен пъзел! Толкова магичен и приказен! На Равенсбургер ли е?

# 421
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Нещо покрай пъзелите? Ако трябва някой нов да организира куриер, мога да проуча въпроса?


 Аз се наех да получа пъзелите, обаче, както знаете, Мърморанка смени квартирата. Беше писала, че пъзелите не са при нея, но повече не се е появявала. Когато има информация, тя ще пише.  Peace

 

# 422
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тук съм, ще се опитам да ги взема другата седмица, просто нямам пукнат лев и не мога да си позволя таксито от апартамента, където са пъзелите, до тук. Днес официално вече нямам пари дори за храна, понеже с последните си десет паунда трябваше да си купя тениска и риза за работа, понеже някой беше решил да пере точно вечерта като се прибрах от работа, въпреки че си стоят по цял ден вкъщи. Още съм ядосана. Добре, че поне купуват общи хляб, мляко и консумативи, та имам хляб с маргарин за ядене. Надявам се другата седмца да ми платят и ще ги взема и пратя.

# 423
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Мърморанче, пъзелите за нас не са жизненонеобходими. Не се захващай в този момент с тях, аз писах, защото въпросът беше повдигнат. А за теб направо ми стана мъчно. Дано бързо да излезеш от този омагьосан кръг.  Peace

# 424
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз съм добре, просто вече два месеца без доход, нито съм плащала наем, нито можех да си купувам сама храна. Майка ми ми помага малко, но най вече хазяйнът и един съквартирант - единия чака вече месец за наем без да се сърди, другия ми купува храна. Но пък бързо си намерих работа, и то нелоша, работя в Праймарк, това са едни големи магазини за дрехи, обувки и разни други работи, и се надявам скоро да започнат да ми плащат (трета седмица съм там). Имам да връщам към 500 паунда на хазяйна и съквартиранта, и после всичко ще е наред. Супервайзърката ми ми обеща, че ще ме вика винаги, когато има нужда, за да мога да работя допълнително за повече пари, и всичко ще се оправи, просто сега са зле нещата финансово.

# 425
  • Русе
  • Мнения: 996
Мърморанче, пъзелите за нас не са жизненонеобходими. Не се захващай в този момент с тях, аз писах, защото въпросът беше повдигнат. А за теб направо ми стана мъчно. Дано бързо да излезеш от този омагьосан кръг.  Peace
Присъединявам се към Нели  PeaceНе ти е до пъзели сега,когато си понаредиш нещата и финансово си по-стабилна тогава   bouquet Ние бърза работа нямаме.
Всичко ще си дойде на мястото,но ще е нужно време и търпение  Hug

# 426
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ще направя всичко възможно да е скоро Simple Smile

# 427
  • София
  • Мнения: 9 850
Мърморанче, изобщо нямах предвид, че ти си се забавила, понеже темата не е активна, реших да я побутна с това питане, и с пъзела... Ако ти трябва някаква помощ, пиши, мисля, че всички можем да отделим по нещо, за да ти помогнем! Hug
Само който не е бил в подобна ситуация, не знае какво е... Дано не ти се случва никога повече! Hug Hug  Hug

# 428
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох, мерси, ама няма нужда, аз ще се оправя някак. Важното е работа да има. Много благодаря Simple Smile

# 429
  • Мнения: 128
О, ще се запиша и аз при вас... чудех се дали съм достатъчно зарибена, но май натам отиват работите  Laughing
Редя от няколко години. Малко на периоди - т.е. взимам си по месец почивка понякога, особено ако съм циклила на някой пъзел 3 месеца Simple Smile
Много е приятно да намериш съмишленици по хоби! И полезно - последния пъзел си го поръчах от сайт, който видях в темата.
Малка госпожица Мърморана, имам едно въпросче към теб - видях, че си публикувала преди няколко месеца един пъзел с картинка от света на диска - ето този:
Скрит текст:
На коя фирма е пъзелът?

# 430
  • UK
  • Мнения: 3 959
На Gibsons, имат и други пъзели с корици на Пратчет. Simple Smile

# 431
  • Мнения: 128
Мерси, ще ги разгледам!  Hug

# 432
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Мърморанче, радвам се за теб, че си започнала работа и скоро нещата ще се оправят. Hug

# 433
  • UK
  • Мнения: 3 959
Благодаря Simple Smile И аз се надявам да се оправят нещата скоро. Ужасно ми е неудобно за цялата работа с пъзелите, аз нямаше изобщо да ги оставям там, но той ги беше сложил зад леглото, и като си взимах останалите неща просто ги забравих.

# 434
  • София
  • Мнения: 9 850
Мърморанче, хич не се притеснявай сега за някакви си пъзели! Важното е да се оправиш с другите неща, най-вече с финансите, защото без тях - всеки знае....
Стискам ти палци вече всичко да тръгне нагоре и да не се притесняваш за нищо Hug

Общи условия

Активация на акаунт