искам да попитам - БТ

  • 718
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
здравейте момичета! Аз съм нова в този форум и искам да попитам ,въпреки ,че сам изчела нужната литература.знам че вапроса ми е малко тъпичък Embarassedно аз не мога да проумея едно защо БТ вече 6 ден е 37.1    newsm78цикълът ми е 28-30 дни и овуто ми е между 16-18 ден.след 4 дена трябва да ми дойде а си подържам тази БТ.Страх ме е да си направя тест защото като видя 1 чертичка ми причернява вече.

Последна редакция: пн, 13 фев 2006, 15:46 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 902
Температурата ти ще се задържи висока до деня на М.Сега всичко е ОК.Не се шашкай и чети в Библиотеките.Тест най-рано в деня на М,за да не се разочароваш.Късмет

# 2
  • Мнения: 7 640
значи не си чела достатъчно Grinning, вече са ти отговорили докото напиша- БТ се задържа висока от овуто до появата на М, а ако не дойде М и Т продължава да е висока повече от 26 дни- силно суспектен признак за бременност. Спокойно и успех!

# 3
  • Мнения: 2 120
Дано се задържи така температурата и да видиш две чертички. но не бързай с теста. температурата за сега е добра. Wink

# 4
  • Мнения: 19
благодаря ВИ момичета!!! Praynigдано този месец  да не ми трябват превръзки Wink

# 5
  • Мнения: 980
благодаря ВИ момичета!!! Praynigдано този месец  да не ми трябват превръзки Wink

.... а след девет месеца памперси в промиШлени количества  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт