Китайски чай

  • 753
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 120
Здравейте
Има един китайски чай ( в зелена кутийка )който се продава по аптеките за отслабване...дано го знаете. Въпроса ми е ако пия от въпросния чай мога ли да навредя по този начин на бебето което кърмя?

# 1
  • Монреал
  • Мнения: 631
Действието на повечето чайове за отслабване е да ускори действието на метаболизма. Преди години 2 дни пих такъв чай и  получих болки в корема и разтройство Sad

Та си мисля, че такъв чай освен на теб, ще повлияе и на бебо.

# 2
  • Мнения: 17 394
Става за прочистване ,ма чак да отслабнеш.

# 3
  • Мнения: 503
Китайски зелен чай не се препоръчва при бременност!
Има вероятност да предизвика контракции,така че ... Wink

# 4
  • Мнения: 1 655
Преид години го пих 2-3 месеца. Отвратително се чувстваш ако решиш да хапнех нещо през деня, тичаш до тоалетната веднага:) Аз отслабнах с 2-3 кг от него, но като се спре чая и се възвръщат. Аз не те съветвам да го пиеш докато кърмиш. Съдържа доста силни билки, а и всяка поета от теб течност отива в кърмата. Да не му докараш разстройство на бебчето.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 194
Цитат на: Nina-Bs
Китайски зелен чай не се препоръчва при бременност!
Има вероятност да предизвика контракции,така че ... Wink


Тц!   Naughty  И преди съм го писала-точно докато лежах за задържане в "Св. София" със знанието и благословията на наблюдаващите ме лекари го пиех всеки божи ден, защото с него си решавах въпроса със запека. Нищо ми нямаше, меко казано. Naughty

# 6
  • Мнения: 1 680
момичета, сигурно говорите за слабителния чай "САНИЕ", който въобще не е китайски ЗЕЛЕН чай.
ЗЕЛЕНИЯ чай, който пият в Китай е от растението Камелия синасис и има цяла технология по неговото приготвяне и точно с този чай се правят прочутите чаени церемонии.Има различни разновидности на чая в зависимост от района в който се отглеждат и от коя част на растението се приготвят/връхчета, средна част, долна/, от което зависи и качеството.ЗЕЛЕНИЯ чай е много полезен, няма болест на която да не полияе, но се изисква търпение, защото темповете на природта са бавни.Този зелен чай освен че е полезен и много вкусен и може да се пие от бременни кърмачки и деца.Който се интересува повече да ми пише на лични.

Общи условия

Активация на акаунт