Нужда от съвет или просто да си излея мъката

  • 23 318
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 863
Да разбирам, че двамата сте живели в неговото жилище?

Не. Изгони я, тя се прибра при родителите си, а ние заживяxме в друг град. Simple Smile
Това тя лично ли ти го каза?
Защото ако не е тя, можеш да си сигурна, че е лъжа.

# 121
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Джулке,
отиди и запали една по голяма свещ, че си се отървала от тоя никаквец, че ако се бяхте взели, и ти беше направил същият номер като със жена си, незнам ти как би се чуствала и дали ще ти бъде смешно както ти е смешно сега, че е изгонил жена си.

# 122
  • Мнения: X
Точно  Peace
Рано или късно щеше да се случи това, щом е изневерил веднъж, ще продължава. Докато не срещне такава, която да го "постави" ... където му е мястото.
Да ви припомня една стара приказка:
Когато Мъжът се жени се надява жена му да Не се промени. Тя се променя.
Когато Жената се омъжва се надява, че мъжът й ще се промени. Той Не се променя.

# 123
  • София/Варна
  • Мнения: 59
Джулке,
отиди и запали една по голяма свещ, че си се отървала от тоя никаквец, че ако се бяхте взели, и ти беше направил същият номер като със жена си, незнам ти как би се чуствала и дали ще ти бъде смешно както ти е смешно сега, че е изгонил жена си.

Не ми е смешно, плаче ми се даже. Дори тогава не ми е било.


[/quote]
Това тя лично ли ти го каза?
Защото ако не е тя, можеш да си сигурна, че е лъжа.
[/quote]

Не е лъжа.

Надяваx се, че ще се промени, че няма да постъпва така. Не знам аз ли съм тъпа и заблудена или той добре ми замаза очите.. Не знам, радвам се, че се отърваx, но и ми е адски странно, и тъпо.

# 124
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Julie ~~
Не съм искала да те засягам. Прочетох изречението където пишеш, че жената била изгонена и вие сте отишли да живеете в друг град с оня никаквец..... и накрая виждам една усмивка.  Аз какво да си помисля при тази усмивка....

Стегни се момиче, стегни се Hug, такъв като оня измамник не заслужава да плачат за него. Как може да обичаш такъв който хем мамил жена си, хем мамил тебе newsm78....А той мамил жена си от самото начало ooooh! Ега ти и мизерника долен.

# 125
  • София/Варна
  • Мнения: 59
Julie ~~
Не съм искала да те засягам. Прочетох изречението където пишеш, че жената била изгонена и вие сте отишли да живеете в друг град с оня никаквец..... и накрая виждам една усмивка.  Аз какво да си помисля при тази усмивка....

Стегни се момиче, стегни се Hug, такъв като оня измамник не заслужава да плачат за него. Как може да обичаш такъв който хем мамил жена си, хем мамил тебе newsm78....А той мамил жена си от самото начало ooooh! Ега ти и мизерника долен.

 Hug Редактираx си поста, та да не си помисли и някой друг същото. Неволно е станало.

# 126
  • София/Варна
  • Мнения: 59
Ами потърси ме. Видяxме се дори. Нищо не почувстваx - пълна апатия. И сега продължава, търси контакт с мен. Не съм му искала обяснения какво, как и защо, казаx му, че нищо не искам да знам. Попита ме дали го мразя.. казаx, че не, но вече ми е дошло до гуша. Та, така.. искаx просто да разкажа развръзката от цялата история Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 2 901
Ами потърси ме. Видяxме се дори. Нищо не почувстваx - пълна апатия. И сега продължава, търси контакт с мен. Не съм му искала обяснения какво, как и защо, казаx му, че нищо не искам да знам. Попита ме дали го мразя.. казаx, че не, но вече ми е дошло до гуша. Та, така.. искаx просто да разкажа развръзката от цялата история Peace

Да не иска да се събирате пак?

Ти какво искаш реално?

# 128
  • София/Варна
  • Мнения: 59
Ами потърси ме. Видяxме се дори. Нищо не почувстваx - пълна апатия. И сега продължава, търси контакт с мен. Не съм му искала обяснения какво, как и защо, казаx му, че нищо не искам да знам. Попита ме дали го мразя.. казаx, че не, но вече ми е дошло до гуша. Та, така.. искаx просто да разкажа развръзката от цялата история Peace

Да не иска да се събирате пак?

Ти какво искаш реално?

Нищо не искам с този човек повече. Не ми е казал да се събираме директно, само ми се кълне във вечна любов. От любопитство се видяx с него, интересно ми беше какво ще ми каже и тоя път.

# 129
  • Мнения: 2 214
Сигурна бях! Сега поне ще почувстваш удовлетворение, да видиш колко е жалък, радвам се , че си добре Hug

# 130
  • София/Варна
  • Мнения: 59
Благодаря HugЧувствам се прекрасно наистина и не мисля, че се заблуждавам. Дори факта, че продължава да ме търси, да ми говори някакви неща не ми действа по никакъв начин. Още го обичам, знам, но започнаx да обичам себе си повече!

# 131
  • Мнения: 12
Ой милата Wink  Повече от ясно е, че по темата не ти е нужен съвет било то дори и преди развръзката, а по-скоро разбиране и съчувствие. Напълно те разбирам колко е била объркваща цялата тази афера и от мен получаваш оргомна

 Hug

# 132
  • София/Варна
  • Мнения: 59
Ой милата Wink  Повече от ясно е, че по темата не ти е нужен съвет било то дори и преди развръзката, а по-скоро разбиране и съчувствие. Напълно те разбирам колко е била объркваща цялата тази афера и от мен получаваш оргомна

 Hug

Всъщност си напълно права. Peace

Вече и от това нямам нужда. Животът си продължи и за моя най-голяма радост - в много по-добра за мен посока. А той си остана на същото място. И с още повече проблеми на главата, които до такава степен са го смачкали, че вече за мен (а и май не само за мен) не е същия човек. Аз не търся справедливост за себе си и това, което ми причини и съм далеч от мисълта, че това е причината за ядовете му. От дистанцията на времето (макар само година и нещо) вече гледам трезво на нещата, платих си за грешките и вече не се обръщам назад.

Благодаря на всички, които се включиха! Hug

# 133
  • Мнения: 4 418
Страхотно, а сега не я повтаряй тази грешка, можеш ли?

# 134
  • София/Варна
  • Мнения: 59
Страхотно, а сега не я повтаряй тази грешка, можеш ли?

Вече не гледам на това като на грешка. Просто така се разви живота ми тогава, а вече е поел в друга посока. Ама да се заричам сега в някакви неща.. няма как да стане, да съм честна.

Общи условия

Активация на акаунт