Косопад - 6 тема

  • 142 512
  • 752
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Не съм я ползвала, но на Виши - деркос продуктите са добри, като изключим шампоана  Peace

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 266
Шампоанът на Деркос наистина е абсолютно неефективен. При мен тази пролет косопада се разминава съвсем леко - с едно шишенце ДЮКРЕ НЕОПТИД.

# 243
  • Мнения: 31
Здравейте момичета.

Започнах леко да се паникьосвам откакто забелязах оредяване на косата ми от дясната страна. Скалпът ми е мазен въпреки, че се боядисвам от години. Смених какви ли не шампоани, за да спра омазняването, но без резултат. Мислех, че косата ми пада в рамките на нормалното и че поне с това няма да имам проблем Sad Бих искала да се консултирам със специалист, но имам нужда от съвет. Зная, че трябва да се обърна към дерматолог, но можете ли да ми препоръчате някого в областта на косата. От София съм. Предварително ви благодаря  Cry

# 244
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравей,
мога да препоръчам д-р Росица Денчева, ще ти назначи и нужните изследвания. Аз съм ходила при нея и съм доволна.  Peace

# 245
  • Мнения: 31
Здравей,
мога да препоръчам д-р Росица Денчева, ще ти назначи и нужните изследвания. Аз съм ходила при нея и съм доволна.  Peace

Здравей, благодаря за бързия отговор Simple Smile Би ли ми дала някакви нейни координати и къде е кабинетът и? Работи ли със здравната каса?

# 246
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравей,
мога да препоръчам д-р Росица Денчева, ще ти назначи и нужните изследвания. Аз съм ходила при нея и съм доволна.  Peace

Здравей, благодаря за бързия отговор Simple Smile Би ли ми дала някакви нейни координати и къде е кабинетът и? Работи ли със здравната каса?

Аз съм ходила при нея в клиника Полимед, виж на сайта им, мисля че има график, ако не се обади и попитай на регистратурата, ще ти дадат нужната информация. Доколкото знам има кабинет и на друго място, но не знам точно къде. Напиши името й в Google и виж какво ще излезе.  Peace
Успех!  Hug

# 247
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Здравей,
мога да препоръчам д-р Росица Денчева, ще ти назначи и нужните изследвания. Аз съм ходила при нея и съм доволна.  Peace

Как минава прегледа?

# 248
  • София / Перник
  • Мнения: 584
То беше преди 2 год - доколкото помня ме разпитва откога съм го забелязала косопада, дали и какъв стрес има покрай мен, дали съм боледувала, операции, раждане...и т.н. Оглежда скалпа, препоръчва някакви продукти като начало и назначава изследвания, но не помня какво точно беше, помня че тестостерон беше едното, но общо бяха около 10 неща ( дано ми остане време да потърся къде са изследванията и да ги напиша, ако биха били полезни) и вече на база на готовите резултати предписва някакво лечение.
 Peace

П.П. Аленка, честита рожбичка, да са ти живи и здрави, да те радват и да се гордееш с тях!  Hug

# 249
  • Мнения: 31
http://www.tokudabolnica.bg/bg/dermatology-and-venereology/team-dermatology

Това ли е лекарката? Ще звънна в Токуда и ще си запиша час. Ще ви държа в течение. Надявам се обръща внимание и е подробна в обясненията си, понеже масово лекарите претупват консултациите с пациентите си Sad

# 250
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Мерси, Деси  Heart Eyes

# 251
  • София / Перник
  • Мнения: 584
http://www.tokudabolnica.bg/bg/dermatology-and-venereology/team-dermatology

Това ли е лекарката? Ще звънна в Токуда и ще си запиша час. Ще ви държа в течение. Надявам се обръща внимание и е подробна в обясненията си, понеже масово лекарите претупват консултациите с пациентите си Sad

Да - д-р Росица Денчева  Peace

# 252
  • Мнения: 2 726
Момичета, дайте съвет на какво да заложа при започнал от 3 седмици, все още не толкова стряскащ косопад Confused

 Макси Хеър или GNC hair, skin & nails - кое е по-добро?
За скалпа мисля да взема Неоптид. Thinking

# 253
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз бих заложила на Макси хеър Peace

# 254
  • Мнения: 2 726
Ох, *Biskvitka*, знам че и ти се оплакваше от косопад, нещо успя ли да подейства? Sad

Общи условия

Активация на акаунт