Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-759 от 759 отговора

Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 48"

Предишни теми
Цитирай

Благодаря за темата  Hug  bouquet
Цитирай

И аз пловдивчанка  Peace
Цитирай

Полезни сте ми много!  Hug
Благодарско за новата тема!  bouquet
Цитирай

Да не изпусна
Цитирай

♥Elfita♥    bouquet
Цитирай

bouquet
Цитирай

Запис
Цитирай

Пелени на "Бочко", не помня кой питаше, видях наскоро в Лексито до моста на ВХВП.
Цитирай

Хоп и аз тук.Елфи,Благодарско за темата.
Цитирай

♥Elfita♥ благодаря за темичката  smile3525
Цитирай

Peace
Цитирай

Пелени на "Бочко", не помня кой питаше, видях наскоро в Лексито до моста на ВХВП.
Аз вече 1во там проверявам всичко и тогава търся другаде. Рядко се случва нещо да няма  Laughing
Цитирай

bouquet
Цитирай

Запис в новата тема  bouquet
Цитирай

И аз тук...
Цитирай

Съгласна съм за Лекси . От пиле мляко имат  Very Happy
Цитирай

Благодаря за темата.  bouquet
Цитирай

Някой скоро да е вадил свидетелство за съдимост да ме подсети,какво се носи,колко струва и за колко време става?
Цитирай

Благодаря за темата  bouquet Вместо запис да кажа, че оня ден водих малкия да му взимат кръв в Писанец. Натискаше му пръста в епруветката, но ме издразни с тъпото си отношение, ще кажеш, че на голям човек взима, а не на дете - седи и му се кара да стои мирен  #Crazy еми успех  Mr. Green, накрая не можа да му сложи памук на пръста и той целия си го отърка в лицето и приличаше на заклано прасе  ooooh!
Цитирай

Някой скоро да е вадил свидетелство за съдимост да ме подсети,какво се носи,колко струва и за колко време става?

Носиш акта за раждане оригинал,лична карта.Става веднага,ако си родена на територията на община Пловдив,нямаш предишни дела и свидетелството не е за работа в чужбина.Струва 7.5 лв.Като влезеш от централния вход на съда на 6 ти септември,точно на входа е банката.Първо плати там и после на гишето за свидетелствата.

beauty_,в Писанец са отврат за децата
Цитирай

Благодаря за темата  bouquet Вместо запис да кажа, че оня ден водих малкия да му взимат кръв в Писанец. Натискаше му пръста в епруветката, но ме издразни с тъпото си отношение, ще кажеш, че на голям човек взима, а не на дете - седи и му се кара да стои мирен  #Crazy еми успех  Mr. Green, накрая не можа да му сложи памук на пръста и той целия си го отърка в лицето и приличаше на заклано прасе  ooooh!

На нас са ни взимали в Писаниец и съм доволна от отношението. Всичко зависи на каква лаборантка ще попаднеш.
Ние сме ходили в ДКЦ на Г. Кондолов.
Остъргват пръста по епруведката, но след това като чука по бюрото за да се стече кръвта надолу, забаламосва детето-я виж, как чукам и какво става.....И така, забрави да плаче.
Цитирай

Според мен в лабораториите си е до лаборант-едни работят внимателно,други не. Аз например съм доволна от 'Писанец' с/у 5-то ДКЦ в Тракия-много внимателна беше както с мен,така и с дъщеря ми. Също така съм доволна и от техни лаборанти в ДКЦ Филипополис до Копчето. Имайки предвид,че съм страхлива,са ми направили впечатление. От друга страна в 'Писанец' на ул 'Родопи' има една лаборантка с къса коса,от която направо ми настръхва косата..  Rolling Eyes Взимаше ми кръв за последното изследване преди раждането и епруветките не бяха свястни и хвърчаха,а тя най-спокойно си отиде да вземе друга,докато още бях с иглата в ръката,която се клатеше и ме болеше ужасно. Много ме натискаше и хич не ми беше приятно.  Sick
Цитирай

... Струва 7.5 лв.Като влезеш от централния вход на съда на 6 ти септември,точно на входа е банката.Първо плати там и после на гишето за свидетелствата....

Абе, май 5лв. е, а 2,50 е банковата такса в банката в съда (ОББ май беше). Аз плащах веднъж по сметка на съда в банката в началото на Капитан Райчо" и таксата беше 1лв., само дето бях взела сметката на съда.
Цитирай

Момичета, търся памперс бански и детски надуваем пояс, от тези които са със дупки за крачетата на детето /да може да се седне в тях/ дано съм обяснила разбираемо.
Цитирай

Момичета, търся памперс бански и детски надуваем пояс, от тези които са със дупки за крачетата на детето /да може да се седне в тях/ дано съм обяснила разбираемо.
Памперс бански има в ДМ а надуваем пояс тип лодка в Джъмбо.
Цитирай

meri 68 ново Лекси ли има ? Къде се намира ?

Това до Практикер е най-новото за сега.  bouquet
Цитирай

Къде мога да намеря разтворител за секундно лепило? Такова, с което по-лесно се разлепва секундното лепило. Някой купувал ли е такова и какво?
Цитирай

С какво се ходи от Кършиака до Гладиатори в Кичука?
11, 12, 16, 20 - нещо от тези  newsm78
Цитирай

16 ката.36 също върви по Южен,но май не минава покрай Гладиатори
Цитирай

Аз питах Very Happy , а дали си обърнала внимание на цената / на 5-цата / Very Happy
Цитирай

Носиш акта за раждане оригинал,лична карта.Става веднага,ако си родена на територията на община Пловдив,нямаш предишни дела и свидетелството не е за работа в чужбина.Струва 7.5 лв.Като влезеш от централния вход на съда на 6 ти септември,точно на входа е банката.Първо плати там и после на гишето за свидетелствата.

beauty_,в Писанец са отврат за децата
И още една опция за добиване на свидетелство за съдимост , ако имаш електронен подпис издаден на твое име , свидетелството за съдимост може да се извади и онлайн , таксата е 3.00лв.  Peace
Цитирай

bouquet
Цитирай

Да, прави сте, до лаборантка си е. Някой питаше в предната тема за 7.62. Да кажа мнение  Mr. Green наскоро разбрах за кафето /не съм ходила с ваучерите/. Та детския кът е готин, единственото тъпо е за такива като мен с по-малки деца, че има само няколко маси, които имат изглед към детския кът и ако няма места там, реално не става /поне аз не мога да го оставя така без да го виждам/, но ако са по-големи и разбират е супер. Персоналът е много учтив, цените са ок. Ние вече ходим доста често, че за деца под 2 год. няма избор на затворено къде да го пускам да играе  Crazy
Цитирай

Здравейте и в новата тема! Елфита, благодаря  bouquet
Някой правил ли е всички изследвания за градина в ДКЦ 7 на Събота пазара?
Цитирай

Благодаря за новата тема  bouquet

за лабораториите и аз да кажа Mr. Green
В Писанец-а, който е срещу 5 ДКЦ правим изследванията на дребусите - досега не съм останала разочарована - и трите лаборантки са много мили и внимателни Peace и да - остъргват пръстчето в епруветката, но щом децата ми не плачат при тази интервенция - какво значение има по какъв начин им взимат кръвта Mr. Green
В Хронолаб няма да стъпя повече (в Тракия)
Скрит текст :
- там пуснахме изследванията за ДГ септември месец - уж ставали по-бързо... На третия ден проверявам online - това за паразитите не е  готово... На 4тия - пак Rolling Eyes вече какво ли не ми мина през главата... На 7мия ден отново изследването не беше готово Crazy Качих се на колата и отидох до лабораторията да видя какво става... От там любезно ми обясниха, че някой забравил да го нанесе в системата #2gunfire И атака на пожар, защото за ПККто вече изтичаше срока, ги занесох в градината и сина ми започна 3 дни по-късно от плануваното... Няма проблеми - в майчинство съм и мога да си позволя, да си остане вкъщи, но ако бях на работа?!?
[/color]
Цитирай

с 7 - точно пред Гладиатори спира
Цитирай

Има бланка по образец на място. Задължително - лична карта и удостоверение за раждане. 5 лв. по сметка на Районен съд Пловдив. Би трябвало вече да имат постерминал на гишето, така че да се избегне плащането на 3,50 лв. такса на банката.
Ако си раждана в Пловдив, разпечатват свидетелството за съдимост веднага.

ПП - държавната такса по тарифата е 5 лв. за 1 брой! Няма промяна от години. 3,50 лв. е банковата такса за превода. Сметката на Районния съд е в Сибанк, които имат изнесено гише в съдебната палата.
Така че вариантът плащане през банка за 1 брой свидетество за съдимост, е 8,50 лв. общо. С кредитна/дебитна спестявате комисионната на банката.
« Последна редакция: Пет., 10 Ян. 2014, 13:06 от `ТуиГ »
Цитирай

`ТуиГ сигурна ли си за свидетелството за съдимост,че може да се изважда във всеки районен съд?Баща ми миналата година си вади (живее в Русия,трябваше му за паспорта) и понеже е раждан в Шумен,ходи до там да си го вади  newsm78 Сигурно вече е променено  Party
Цитирай

Аз наскоро си изваждах свидетелство за съдимост. Родена съм в София, но си го подадох тук в Пловдив, просто си го взех след 5 дни мисля, а не както е по принцип на същия ден  Crazy
Цитирай

11, 12, 16, 20 - нещо от тези  newsm78

От изброените нито един не спира пред Гладиатори. Автобус 16,може да свърши работа,но трябва да се ходи около 5-10 минути пеша. Маршрутка №6 е по-добър вариант.
Цитирай

Да, може от всеки районен съд да се пусне искането, но ако си роден в друго населено място, не си взимаш веднага съдимостта, а ти казват да дойдеш след няколко дни. Системата вече е централизирана и имат интернет връзка с всички бюра за съдимост.

И още нещо - пускането е лично или с нотариално заверено пълномощно, но за получаването може да отиде и друг.

Забравих да кажа, че когато е за работа в чужбина се вадят два броя наведнъж. Това изрично трябва да го посочите в заявлението! Има ред, на който се пише за къде/какво ви трябва.
Цитирай

Много благодаря,`ТуиГ!Много полезна информация! Hug
Цитирай

Но когато се вади от друг град искат акт за раждане  Peace
Цитирай

Но когато се вади от друг град искат акт за раждане  Peace

И да не е от друг град,пак не става без акта за раждане-оригинал.Един господин на опашката опита с ксерокопие.Не става  Very Happy
Цитирай

ВИНАГИ искат Удостоверение за раждане като причината за това е, че в заявлението за издаване на свидетелството за съдимост се вписват имената на родителите. А тези данни ги няма в личната карта на лицата. Имената на майките понякога се различават като фамилия, защото е имало един период, в който са вписвали майката с бащината й фамилия, а не с тази по мъж.
Така че не мислете, че ще ви направят компромис, ако отидете без тези документи на гишето.
« Последна редакция: Пет., 10 Ян. 2014, 15:51 от `ТуиГ »
Цитирай

Ако платиш с карта няма такса за банката. Аз платих направо на гишето, където подавах документите с дебитна карта. Тъй като съм родена в друг град, чаках 3 работни дни.
Цитирай

На мен не са ми искали акт за раждане като съм си вадила свидетелство за съдимост от моя си град. Но сигурно, защото жената ми е позната  newsm78 дори не съм знаела, че трябва.
Цитирай

Здравейте, да ви разкажа какво ми се случи днес: със сина ми (на 2 годинки) в автобус 12. кондукторката много любезно ми обясни, че от днес влиза в сила решение, според което децата без карта трябва да се таксуват. Пооцъклих се лекинко, защото почти всеки ден се возим и никой до сега не е и споменавал такова нещо. Но си платих и двата билета. На връщане в автобус 16 изобщо и дума не обелиха за билет на малкия. Реших да прегледам дали пък не съм изпуснала нещо, но не видях нова разпоредба за задължителни карти за деца до 7г. Някоя от вас знае ли нещо? 
Цитирай

Да, децата до 7 години пътуват безплатно, но срещу издадена карта /също безплатна/. Носят се само снимката и удостоверението за раждане и я правят веднага. Извадила съм такава на дребната и са ни я искали не само в градския, но и в междуградския транспорт /когато пътуват с баба й към село или до роднини в още по-дълбоката провинция/. Валидността й е една календарна година от датата на издаването й, а не от 01.01 до 31.12. За баткото не съм изваждала карта, защото е ученик и там се плащат карти за 1 или 3 месеца, но срещу 16 лв. /ако е за 1 м./. Към настоящия момент го караме с колата и един такъв разход ми идва неоправдан за единиците случаи, в които трябва да се качи на рейс.
Цитирай

През 2013 няколко пъти съм пътувала с племенничката ми с ГТ и никога, ама никога не са искали карта за нея, както и не са я таксували. Не знам как е сега през 2014, но преди бях питала кондукторите, които казваха, че не искат карти за малки деца
Цитирай

Благодаря за бързия отговор, `ТуиГ . Абе помних, че 2012 имаше голям шум за това, но после като питах дали трябва билет за детето (ако няма карта) в автобусите ми казаха, че са го отменили това.
Цитирай

Абсолютно и категорично - картите са задължителни. Издава ги Автотранс Чолаков в бюрото на бул. Мария Луиза. Безплатни са, но удостоверяват, че детето е на възрастта, която го освобождава от плащане. Ще кажете - ами то си личи. Така е, но е решение на Общинския съвет. Поне от 2 години го има, и тази година имаше много публикации да се напомни на родителите. Вероятно някои кондуктори не си правят труда да искат карта като видят дете, или са проявили човещина.
Цитирай

Момичета, кажете ми, ако сте виждали някъде, къде мога да намеря елеци от еко кожа, с изкуствен косъм... примерно. Не искам да са много скъпи, до 100лв. Laughing
« Последна редакция: Пет., 10 Ян. 2014, 17:05 от ExquisiteS »
Цитирай

Хоп при вас.
Цитирай

Hug
Цитирай

Wink
Цитирай

Момичета, кажете ми, ако сте виждали някъде, къде мога да намеря елеци от еко кожа, с изкуствен косъм... примерно. Не искам да са много скъпи, до 100лв. Laughing
На пешеходния мост има, като идваш от главната, магазина е към края на пешеходния мост вдясно.
Цитирай

На пешеходния мост има, като идваш от главната, магазина е към края на пешеходния мост вдясно.
Мерси, Деси Flutter

Скрит текст :
А ти поръча ли си шотландското каре Laughing
Цитирай

Скрит текст :
Изчаквам още малко, че много разходи този месец направих  Blush
Цитирай

Благодаря ви момичета за свидетелството за съдимост,мисията е изпълнена.Веднага са му го направили на детето,защото е родено в Пловдив,такси мисля общо е платило 7.50. bouquet

Сега и друг казус изникна-личната здравна книжка заверява ли се в хеи след,като се нанесат резултатите и се завери от личната лекарка?
Цитирай

Благодаря ви момичета за свидетелството за съдимост,мисията е изпълнена.Веднага са му го направили на детето,защото е родено в Пловдив,такси мисля общо е платило 7.50. bouquet

Сега и друг казус изникна-личната здравна книжка заверява ли се в хеи след,като се нанесат резултатите и се завери от личната лекарка?

Да заверява се   Peace Peace
Цитирай

Заверява се в РЗИ,само ако е новоиздадена
Цитирай

Момичета, микровълновата вкъщи "сдаде" багажа и сега търся читав сервиз и майстор, за да видим може ли да се спаси положението или ще се купува нова. Марката е САМСУНГ, ако това има значение Thinking
Цитирай

Момичета, микровълновата вкъщи "сдаде" багажа и сега търся читав сервиз и майстор, за да видим може ли да се спаси положението или ще се купува нова. Марката е САМСУНГ, ако това има значение Thinking

ПАН сервиз на бул. 6 септември, в блока до Циганския кореком. Оторизиран сервиз са на Самсунг, но поправят всичко домакинско и май не са зле цените. Скоро ни смениха изгорял трансформатор за 50 лв. Като напишеш името в гугъл, излиза адреса ителефон за справка.
В събота ако се занесе до 10 часа, става до 12, когато затварят.
Цитирай

ПАН сервиз на бул. 6 септември, в блока до Циганския кореком. Оторизиран сервиз са на Самсунг, но поправят всичко домакинско и май не са зле цените. Скоро ни смениха изгорял трансформатор за 50 лв. Като напишеш името в гугъл, излиза адреса ителефон за справка.
В събота ако се занесе до 10 часа, става до 12, когато затварят.
Мерси! bouquet
Цитирай

От къде мога да купя (ако все още съществуват) бонбони Лукчета? Ама не тия дето са навсякъде- за кашлица, с евкалипт и какви ли не, искам от старите, които са бели, кръгли и опаковката им беше като футболна топка.
Цитирай

Какво им е на тези на 'Захарни заводи'? На мен лично ми облекчават кашлицата и ми отпушват носа.  Peace
Цитирай

В Бриколаж ли имаше евтини рамки за картини, които можеш сам да се сглобиш или на място да ти ги направят.  Thinking Искам на няколко рисунки на дъщеря ми да им направя нещо като рамка.
Цитирай

От къде мога да купя (ако все още съществуват) бонбони Лукчета? Ама не тия дето са навсякъде- за кашлица, с евкалипт и какви ли не, искам от старите, които са бели, кръгли и опаковката им беше като футболна топка.
В Кауфланд има.
Цитирай

Какво им е на тези на 'Захарни заводи'? На мен лично ми облекчават кашлицата и ми отпушват носа.  Peace
Не искам да ми облекчават нищо, просто искам обикновено лукче  Very Happy
В Кауфланд има.
Благодаря, ще проверя.
Цитирай

Да се запиша да не ви изпускам Wink  :bouquet:  :bouquet:

За лукчета има и в аптеките  Peace
В обикновените малки магазини има също аз живея в Каршака и около нас има .Купувам на съпруга си и съм сигурна.
Цитирай

Момичета, къде се продават ув гел лакове? Знам щанда на ГР в мола, но ме интересуват и други марки.
Цитирай

1 също спира близко. Маршрутки 8,4 и 6 също ще ти свършат работа  Peace
Цитирай

картите НЕ са задължителни, както и закупуването на билет за дете  Peace
Ако родителят прецени, че може да вози детето си без застраховка (защото картите за деца са точно за това) - прави го на собствен риск Peace В случай, че няма карта,а  иска все пак детето му да е застраховано - купува му билетче.
Цитирай

Да ви споделя, че посетихме новия плувен комплекс на ВСИ.
Всичко е много чисто. В залата с детския басейн е много топло и слънчево. Водата не е топла, в смисъл, както е в минералните басейни, но е приятна.
Дъщеря ни първо като влезе и и' затракаха зъбите, но след 5 минути свикна и викаше:"Сега водата стана топла"  Laughing
Мъжа ми беше в големия басейн, каза, че там водата е леко по студена.
Имаше и няколко треньора, които обучаваха деца. Но да споделя, че като отидохме сутринта беше само една треньорка с много деца и съответно не можеше да им обърне внимание на всички. Някой бяха оставени ей така. Едно момиченце на възрастта на дъщеря ни, почти не се занимаваше с нея. Само от време на време и викаше-айде направи еди какво си. Е ама 4 годишно дете, как да го направи само....
После вече дойде и едно младо момче и една др жена, та те ми направиха по хубаво впечатление. Имаха си по едно-две деца и доста им обясняваха какво да правят, как и т.н.
дават сешоари-там където се плаща входа, за знаете. Има съблекални с гардероби-заключват се.
Плувки за детския басейн не са задължителни. В смисъл нашето дете, като си беше с мен не слага, но тези които бяха на урок си носиха, даже и очила.
Ако някой иска нещо да пита-на линя съм.
На нас определено ни хареса, мислим другата седмица пак.
Цитирай

Много полезна информация! Благодаря!  bouquet
Цитирай

1 също спира близко. Маршрутки 8,4 и 6 също ще ти свършат работа  Peace
Благодаря на всички за инфото, но в крайна сметка отидохме с кола, че бая багаж се събра  Crazy + 2-3 междинни спирки да ползвам, че отивам на другия край на града  Laughing
Цитирай

Ето една днешна статия по повод билетчетата за деца в градския транспорт. Става ясно защо в някои автобуси таксуват деца под 7 години, а в други  - не. На "Хеброс бус" са линиите № 4, 7, 12, 15, 21, 22, 24, 27, 29, 37, 93, 222.
Цитирай

Ето една днешна статия по повод билетчетата за деца в градския транспорт. Става ясно защо в някои автобуси таксуват деца под 7 години, а в други  - не. На "Хеброс бус" са линиите № 4, 7, 12, 15, 21, 22, 24, 27, 29, 37, 93, 222.

Сега, само да ви кажа, че Автотранс Чолаков е фирмата, която издава картите за целия градски транспорт и всички останали превозвачи МУ ПЛАЩАТ затова. Определен е от общината, те нямат избор. По тази причина между фирмите върви война, а и по други причини като едни 8 линии, които сега се освобождават и още не е ясно кой ще ги лапне. Просто едната фирма е на сметка да спазва правилника, а други са на сметка да си затварят очите. На никой не му пука за пътниците. И не търсете обяснение - правилникът е, че билет неплащат само пътуващите с карти, а картите за децата до 7 години са безплатни. Може да ви направят отстъпка в автобуса, може и да ви таксуват - както дойде.
Цитирай

А аз да допълня, че новите карти са без снимка, т.е., само копие и оригинал на акт за раждане и лк на родителя се иска.
Цитирай

Не им мина номерът с картите за деца до 7 години и сега си пътуват спокойно о без. Ние изкарахме такава януари миналата година,но сме я ползвали броени пъти. Peace
Цитирай

Да, но пък ако поиска и я нямаш трябва да си дадеш левчето. И ако се случи няколко пъти е по-добре да си имаш карта.
Цитирай

Не съм убедена,че искат карти,понеже и контрольорите не са правили проблем на някого.
Цитирай

Сърдечни благодарности отново. bouquet
Цитирай

11, 12, 16, 20 - нещо от тези  newsm78

1 също спира близко. Маршрутки 8,4 и 6 също ще ти свършат работа  Peace
Благодаря на всички за инфото, но в крайна сметка отидохме с кола, че бая багаж се събра  Crazy + 2-3 междинни спирки да ползвам, че отивам на другия край на града  Laughing

Маршрутка 6 от спирката до хотел Санкт Петербург и 4  от  автогара север  минава през колелата на Панаира  Peace иначе другите рейсове спират надалеч или трябва да сменяш два автобуса 7 ,и 1 да хванеш от някъде! Peace За това и решението сте  взели правилно с кола. Wink
« Последна редакция: Нед., 12 Ян. 2014, 16:16 от ЗИЧЕ »
Цитирай

Добър ден на всички.
Искам да попитам къде в Пловдив, по-точно в коя сладкарница, бих могла да открия петифури и тарталетки.
Цък, Цък
На вечеря съм и освен вино искам да занеса и някакъв десерт, но да бъде по-изискан.
Цитирай

Добър ден на всички.
Искам да попитам къде в Пловдив, по-точно в коя сладкарница, бих могла да открия петифури и тарталетки.
Цък, Цък
На вечеря съм и освен вино искам да занеса и някакъв десерт, но да бъде по-изискан.

Такива съм виждала в сладкарница Мон Шери До Лаута !
Цитирай

Добър ден на всички.
Цък, Цък

Такива съм виждала в сладкарница Мон Шери До Лаута !
И от двата вида ли? Благодаря ти, сравнително близо ми е, ще проверя bouquet
Цитирай

Да ви споделя, че посетихме новия плувен комплекс на ВСИ...
Нинанд, колко струва входът за плувния комплекс?
Цитирай

До края на януари е 5 лв за всички, т.е и за деца и за възрастни.
След това мисля, че ще е по 7 лв. Имаше си ценоразпис, ама не го загледах много добре.
Цитирай

До края на януари е 5 лв за всички, т.е и за деца и за възрастни.
След това мисля, че ще е по 7 лв. Имаше си ценоразпис, ама не го загледах много добре.
Благодаря ти. bouquet
Цитирай

Момичета, търся кафеварка Биалети. Днес обиколих магазините около "Метро", но не успях да намеря. Имате ли идея от къде мога да купя кафеварка на тази марка?
Цитирай

Момичета, търся кафеварка Биалети. Днес обиколих магазините около "Метро", но не успях да намеря. Имате ли идея от къде мога да купя кафеварка на тази марка?

Виждала съм в Лекси на Гранда.
Цитирай

Хайде момичета, дайте по един глас за нашия Пловдив Smile

http://bulphotos.blogspot.com/2014/01/RUSE-vs-PLOVDIV.html
Цитирай

Някой знае ли къде точно на 2ри етаж в Гранд-а се намира офис/магазин на фирма Криста-Джи Rolling Eyes
Цитирай

Знаете ли къде в района на Гранда,Каменица ,Източен или в близост има Химическо чистене?

Благодаря! Hug
Цитирай

Химическо чистене има на "Иларион Марариополски" - преди "Златната рибка". Преди имаше и срещу ДГ "Каменица", но там не знам дали още стои, защото точно отпред на "Богомил" има един строеж.
Цитирай

Здравейте, И АЗ МОГА / I Can Too организира благотворителен базар в Пловдив, на който се предлагат нови дрехи на много ниски цени. В момента организацията набира доброволци, които да отделят време на базара. Всеки, който има желание и възможност, може да се включи или да разпространява този анонс. Благодарим ви! За контакт: 0885 277342, office@icantoo.eu

Бъди доброволец на благотворителен базар в Пловдив в подкрепа на Център за деца с аутизъм!

Помогни за създаването на Център за деца с аутизъм в Пловдив, като бъдеш доброволец на благотворителния базар на I Can Too.
Базарът продължава до 31 март 2014 в Сити Център Пловдив (на главната) – „Княз Александър І” № 32, ет. 2.
Ако имаш желание и възможност да се включиш, свържи се с нас на:
office@icantoo.eu, 0884 256917, 0885 277342.
Цитирай

http://bnt.bg/part-of-show/nov-pluven-basejn-v-plovdiv

Това за басейна на ВСИ макар че за треньори признавам само тези на Младост. Peace
Цитирай

Момичета, иска да споделя с вас за една благотворителна кампания свързана с Вики, която също е от Пловдив
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200787135035377&se … ype=1&theater

Освен това може да се включите в нашата благотворителна страничка, където да продадете ненужни вещи, а паричките да отидат за това прекрасно дете. Сигурна съм, че има добри хора и ще се включат.  Hug
https://www.facebook.com/groups/438271469634225/
Цитирай

Здравейте!
Може ли да ми препоръчате ресторант с добра кухня,само за хапване и по възможност да не е шумно?! newsm78
Цитирай

Здравейте!
Може ли да ми препоръчате ресторант с добра кухня,само за хапване и по възможност да не е шумно?! newsm78

Предпочитания към кухнята?
"Хемингуей", "Ипомони", пицарии "Верди", но там е изцяло италианска кухня. Не съм ходила по другите пицарии от веригата, но обстановката в тази до Гранд, е много семпла и същевременно изискана.
Цитирай

Здравейте!

Ние за втори път ходихме миналата седмица в едно малко италианско ресторантче Марамао в Капана и сме много доволни. Храната е страхотна, като цени ми се видя нормално и не е шумно.  Peace
Цитирай

В Лидл пуснаха подрафтови кошници, но докато отида, вече нямаше. Та се замислих - дали някъде в Пловдив продават органайзери, разделители, кошници, кутии - подобни неща за подреждане в дома?
Цитирай

Подкрепям мнението за пицария Верди до Гранда. Гарантирам за тишината Laughing, топло и уютно е, персоналът е вежлив и дискретен. Има два салона, но не съм сигурна дали това е с оглед пушачи/непушачи.
Не препоръчвам никое от Хепитата, винаги съм с главоболие след това и то не от алкохол Laughing.
Цитирай

Може ли да ми препоръчате ресторант с добра кухня,само за хапване и по възможност да не е шумно?!

Класик,Ривиера,Ориджинале-пицария+нормална кухня
Цитирай

Здравейте!

Дон Камило и Свраките препоръчвам аз
Цитирай

Рубаят
Цитирай

В Дон Камило е доста задимено.
Цитирай

В Лидл пуснаха подрафтови кошници, но докато отида, вече нямаше. Та се замислих - дали някъде в Пловдив продават органайзери, разделители, кошници, кутии - подобни неща за подреждане в дома?
Май в Джъмбо има.
Цитирай

Май в Джъмбо има.

Hug Hug Hug Hug
Цитирай

Сентръл парк в градската градина-готвят много вкусно и не е шумно.  Peace
Цитирай

Благодаря на всички за предложенията! bouquet
Цитирай

Момичета, чух по радиото реклама, че басейнът на ВСИ е отворен. Някакви отзиви - раб. време, топло, чисто ли е, има ли тренировки за деца и др под.?
Цитирай

Момичета, чух по радиото реклама, че басейнът на ВСИ е отворен. Някакви отзиви - раб. време, топло, чисто ли е, има ли тренировки за деца и др под.?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758852.75

Работи всеки ден, но не знам от колко до колко.
Цитирай

Здравейте!

Ресторант Хелиос в Кичука, ако не държите на определен район.

От кой треньор по плуване сте доволни на Младост?
Цитирай

Добър ден на всички.
Цък, Цък

Много вкусни тарталетки съм яла от сладкарница "Захарно петле " в Тракия.Но май ги правят само при поръчка.Предполагам и петифури ще направят,ако нямат. Smile
Цитирай

Здравейте!
Можете ли да ми препоръчате добра фитнес зала в кв. Кичук Париж?
Цитирай

Събирам отзиви за К&К Laser dent на Главната. Някой с лични впечатления?
Цитирай

Здравейте!

Ние за втори път ходихме миналата седмица в едно малко италианско ресторантче Марамао в Капана и сме много доволни. Храната е страхотна, като цени ми се видя нормално и не е шумно.  Peace
Да, страхотна е кухнята, лятото често бяхме там, в градината. Но не ми хареса обстановката вътре и откакто застудя не сме го посещавали.
Цитирай

Мисля, че аз съм ги препоръчвала и преди в темата. Племенника ми  на 4год. го водят там, имаше сериозни проблеми със зъбките, но ходи с желание. Работи се с лазер - няма болка, няма стрес.

Цитирай

Здравейте!
Можете ли да ми препоръчате добра фитнес зала в кв. Кичук Париж?

Рефлекс на Македония
Още по-голяма,с повече уреди е фитнеса на басейна Нептун.Входът е от към бул Н Вапцаров
Цитирай

Здравейте, знаете ли къде мога да намеря бяла рокличка за шаферка с ръст 140 см? Smile
Цитирай

Мисля, че аз съм ги препоръчвала и преди в темата. Племенника ми  на 4год. го водят там, имаше сериозни проблеми със зъбките, но ходи с желание. Работи се с лазер - няма болка, няма стрес.

Може ли малко повече информация как се работи с този лазер на дете?
Майка ми е стоматологична мед.сестра и ми обяснява, че детето не трябва да мърда, а това ми се струва трудна задача и за това ми е любопитно и питам?

Иначе моята дъщеря има направени две пломби, нормално, без лазер. За нея беше много интересно и безболезнено. Даже преди няколко дни ми викаше: "Виж дали имам дупка да отидем пак на зъболекар"  Laughing
« Последна редакция: Вт., 14 Ян. 2014, 14:32 от ninand »
Цитирай

Разбира се, че не трябва да мърда. Същото е като при обикновен стоматолог. Пак се вкарва лазерът в устата, за да се насочи лъчът, но няма допир и болка. В нета има много информация и клипове какво точно се прави. Доколкото разбрах са го водили при някаква много мила млада докторка, при която ходи с желание. Както той я нарича "кака Благовеста".
Цитирай

Записвам се в темата Smile да следя  bouquet bouquet
Цитирай

Запис и от мен.
Цитирай

Разбира се, че не трябва да мърда. Същото е като при обикновен стоматолог. Пак се вкарва лазерът в устата, за да се насочи лъчът, но няма допир и болка. В нета има много информация и клипове какво точно се прави. Доколкото разбрах са го водили при някаква много мила млада докторка, при която ходи с желание. Както той я нарича "кака Благовеста".

Наистина е много приятна тази зъболекарка. Дъщеря ми беше при нея и определено има подход към децата. Peace

Цитирай

Здравейте пак от мен.  Flutter
Искам да купя слушалки, от тези големите, да не са много скъпи, от порядъка на 30-40лв. И да стават Laughing Като за парите си.
Препоръчаха ми безжични, с bluetooth, но тъй като аз и грам понятие си нямам се обръщам към вас. Надявам се да ми препоръчате някакви, да ми посочите координати на магазини, където мога да намеря, или да ги поръчам онлайн.
Цитирай

Искам да купя слушалки, от тези големите, да не са много скъпи, от порядъка на 30-40лв. И да стават Laughing Като за парите си.
Препоръчаха ми безжични, с bluetooth, но тъй като аз и грам понятие си нямам се обръщам към вас. Надявам се да ми препоръчате някакви, да ми посочите координати на магазини, където мога да намеря, или да ги поръчам онлайн.

Ние купихме такива преди време от техномаркет-а на пазарджишко, но са с дълъг кабел. Blutooth  има облъчване според мен.
Цитирай

Ние купихме такива преди време от техномаркет-а на пазарджишко, но са с дълъг кабел. Blutooth  има облъчване според мен.
Аз нямам представа кои са по-добри, с кабел или без, казаха ми един добър магазин за техника покрай Авеню, ще отида да поразгледам и добия известна представа.
Цитирай

Нашите са на Филипс, но са с кабел. Вече са на почти 5 години и сме доволни. Бяха на някаква смешна цена към 20 лв.. Имаше и такива за по над 200 лв. Купувани са от Техномаркет Европа.
Цитирай

На главната, точно преди Мтел, има един много странен магазин за аудиотехника, държат го двама възрастни хора, там винаги съм намирала страхотни слушалки на много добри цени.
Цитирай

Марио Меров ( фокусника ) дали е в БГ  в момента ?
Цитирай

Марио Меров ( фокусника ) дали е в БГ  в момента ?

да
Цитирай

Никой ли не знае къде в града ни може да се намери бяла рокличка за момиче с ръст 140 см. , удачна за сватба? Sad
Цитирай

В събота кои лаболатории работят Rolling Eyes Знам за Писанец,но тази в Гранда.
Цитирай

В събота кои лаболатории работят Rolling Eyes Знам за Писанец,но тази в Гранда.
Има още няколко, които работят в събота - http://pisanec.com/contact.html
Както и Хронолаб - http://chronolab-bg.com/
Цитирай

В събота работят и лаборатории Рамус - http://ramuslab.com/5/%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82 … 1%80%D0%B8%D1%8F/
Аз лично съм доволна от лаборантката в Кичука, има подход към децата и моите не се плашат. Peace
Цитирай

bouquet
За майка ми е и Хронолаб ми е на 200м. Peace
Цитирай

Мисля, че аз съм ги препоръчвала и преди в темата. Племенника ми  на 4год. го водят там, имаше сериозни проблеми със зъбките, но ходи с желание. Работи се с лазер - няма болка, няма стрес.

Благодаря.
Цитирай

В събота работят и лаборатории Рамус - http://ramuslab.com/5/%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82 … 1%80%D0%B8%D1%8F/
Аз лично съм доволна от лаборантката в Кичука, има подход към децата и моите не се плашат. Peace
Къде в Кичука се намира лабораторията? Пише, че има в ДКЦ-то, но там знам само за Писанец и не съм видяла друга лаборатория.
Цитирай

Къде в Кичука се намира лабораторията? Пише, че има в ДКЦ-то, но там знам само за Писанец и не съм видяла друга лаборатория.
Аз съм ходила в тази, която е на ул. "Петко Войвода" 17, /близо е до бензиностанцията и до Автогара Родопи. Другата лаборатория е в ДКЦ-то до Събота пазара, но там не съм ходила.
Цитирай

В ДКЦ-то до Събота пазара не е лаборатория Рамус.
Цитирай

Моля ви, разпространете информацията, заповядайте и вие! Нека докажем, че малко по малко с общи усилия може да съберем нужната сума...нека подарим живот на малката Вики!
Цитирай

Къде в Пловдив мога да открия спални комплекти от памучен сатен на поносими цени?
Въобще къде има магазини с разнообразни чаршафи?  Peace
Цитирай

Bedtime Lux
Магазин - гр.Пловдив
бул."Пещерско шосе" 45
Работно време: Понеделник - Петък - от 10:00 до 19:00 ч.
Събота - от 10:00 до 15:00 ч.

https://www.facebook.com/pages/Bedtime-lux/200796986735998
Цитирай

Никой ли не знае къде в града ни може да се намери бяла рокличка за момиче с ръст 140 см. , удачна за сватба? Sad

Има едно много странно магазинче на Отец Паисий, посока от Арлет към Джумаята, продават детско бельо и бели рокли, не съм сигурна обаче дали има толкова големи.
Цитирай

Имам 2 въпроса  Smile
1. Наскоро се обсъждаха аниматори (външни) и някой беше дал линк с препоръка за една дама, облечена като костенурките нинджа - не мога да го открия. По същата - има детски център, в който основно игрите са спортни, различни от обичайните. Наскоро имаха пуснати ваучери, но не мога да се сетя и за тях по-точно?
2. Къде в региона се търсят абитуриентски рокли - Асеновград ясен, а в Пловдив? Че скоро не съм била абитуриентка и силно съм се отдалечила от темата  Laughing
Цитирай

jul , не разбрах много 2 въпрос - в Пловдив има магазин за такъв тип рокли преди пешеходния мост /като идваш от главната/ вляво.
Цитирай

2. Къде в региона се търсят абитуриентски рокли - Асеновград ясен, а в Пловдив? Че скоро не съм била абитуриентка и силно съм се отдалечила от темата  Laughing

На Заимов,уличката на Кукления театър,има такъв магазин.Ако идваш от джумаята се пада в ляво
На ул Иван Вазов срещу музикалното,до магазина на Флавия за обувки
В Асеновград предпочитайте магазини,които сами си шият роклите,а не са през човек
Цитирай

Миналата година минахме през абитуриентските истории но за младеж.Покрай обиколките за него гледах и роклите.Най-голям избор имаше в Асеновград.Те си ги шият и цените са прилични.
Цитирай

Наскоро се обсъждаха аниматори (външни) и някой беше дал линк с препоръка за една дама, облечена като костенурките нинджа - не мога да го открия. По същата - има детски център, в който основно игрите са спортни, различни от обичайните. Наскоро имаха пуснати ваучери, но не мога да се сетя и за тях по-точно?

Детския център "Пико" предлагат игри от програмата "Елемента".
https://www.facebook.com/klubpiko1

А относно външни аниматори и аз се интересувам за рожден ден в детска градина за 6 год. момиче. Някакви препоръки?  Rolling Eyes
Цитирай

И аз тук....
Цитирай

Наскоро се обсъждаха аниматори (външни) и някой беше дал линк с препоръка за една дама, облечена като костенурките нинджа - не мога да го открия. По същата - има детски център, в който основно игрите са спортни, различни от обичайните. Наскоро имаха пуснати ваучери, но не мога да се сетя и за тях по-точно?

А относно външни аниматори и аз се интересувам за рожден ден в детска градина за 6 год. момиче. Някакви препоръки?  Rolling Eyes

За аниматор в ДГ съм ползвала Светлана Урумова - https://www.facebook.com/pages/%D0%A2%D0%95%D0%90%D0%A2%D0%A0%D0 … 696207781?fref=ts . По мое мнение се справя изключително добре, куклена актриса е, но си има и репертоар за по-големите. Доста богат репертоар като сценки - случи се така, че в рамките на 10 дена имаше 3 РД и бяха със съвсем различни сценарии.
Цитирай

Къде да намеря момичешки часовник - нещо по-симпатично, а не с Уинксове и т.н., по-мадамско Smile Изобщо къде има избор на часовници за ръка на едно място, понеже нямам време много за обикаляне?

И да ви споделя една хубава инициатива - ако искате да стимулирате децата си да се развиват самостоятелно и да бъдат сред природата, вече има скаутски сбирки в Пловдив. Повече информация има във фейсбук събитието:
https://www.facebook.com/events/247092558797647
Цитирай

Благодаря за роклите, започвам да се ориентирам (което е трудно, защото ще водя хора с неизвестен за мен вкус  Rolling Eyes).

Още чакам да се появи нещо за аниматорката Костенурка Нинджа (почти съм сигурна визуално, че беше същата актриса при Кутиите с желанията от Малката нощ на музеите и галериите) Very Happy Както и за други препоръки за външна анимация. Отзиви за този ДЦ, който работи по програма Елемент?

Lubricant, благодаря за информацията. Миналото лято се изтрепах да търся в Пловдив подобни инициативи/лагери без приспиване за деца  Peace
Цитирай

Момичета да попитам и тук.Утре в Каспела ще взимат биопсия на бъбрек на моя съпруг и казаха,че ние трябва да си закараме материала до София! #Crazy Имате ли идея,коя куриерска фирма има право да превозва такива неща?
Цитирай

Миналата година минахме през абитуриентските истории но за младеж.Покрай обиколките за него гледах и роклите.Най-голям избор имаше в Асеновград.Те си ги шият и цените са прилични.

А за младеж къде? Големият ми беше преди 5 години и оттогава не съм гледала изобщо. Сега е ред на малкия Smile
Цитирай

ЗлаВещица, пак в Асеновград прегледай магазин Агресор.
Цитирай

Здравейте момичета.

Септември ще си местя малкия в Южен на детска градина.

Въпросът ми е има ли мами, чиито деца в момента са втора група в Светлина или Здравец???

Моля, ако има, пишете ми впечатления от госпожите, ако може и имената им, защото ми се иска да са с добро отношение към децата.

Много благодаря!!!
Цитирай

Здравейте момичета.

Септември ще си местя малкия в Южен на детска градина.

Въпросът ми е има ли мами, чиито деца в момента са втора група в Светлина или Здравец???

Моля, ако има, пишете ми впечатления от госпожите, ако може и имената им, защото ми се иска да са с добро отношение към децата.

Много благодаря!!!

Моето дете е във втора група в Светлина - при Г-жа Васева и Г-жа Гледачева. Лично аз съм много доволна, но много зависи от това, какви са твоите изисквания.
Цитирай

Трябва ми спешно човек, който се занимава с ел. инсталации. Оказа се, че в апартамента, в който живеем няма нито един правилно вързан контакт - или това, или цялата ел.инсталация е неправилно прокарана. За целта ми е необходимо човек, който разбира от тези работи. Помагайте !
Цитирай

относно външни аниматори за рожден ден мога да препоръчам и Славена Адамова - страхотен човек и много добре си разбира от работата
Цитирай

Искам в единия гардероб да сложа плоскости като рафтове. Бихте ли ми препоръчали фирма или рърводелец да ми ги направи? Но ми трябват да станат бързо.
Цитирай

Искам в единия гардероб да сложа плоскости като рафтове. Бихте ли ми препоръчали фирма или рърводелец да ми ги направи? Но ми трябват да станат бързо.

В Алати режат по размер и кантират на момента.
Цитирай

С  материал от тях ли? То всъщност трябва да се измислят идържачки за рафтовете, че няма...
Цитирай

... То всъщност трябва да се измислят идържачки за рафтовете, че няма...

В Алати има и държачи.
Цитирай

О, супер тогава. Значи само размер да си вземем . Мерси  Hug
Цитирай

Търся детски парфюмчета, с герои, разбира се, къде може да има...
Цитирай

С принцеси и с още нещо, ама не помня с кой имаше в Лили. И бяха комплекти парфюм+още нещо.
Мисля, че в ДМ също може да има.
Цитирай

С принцеси и с още нещо, ама не помня с кой имаше в Лили. И бяха комплекти парфюм+още нещо.
Идеално, аз видях едно комплектче с Бен 10 в аптеката, беше 15-тина лева, но ми трябва и с принцеси, нали всичко ни е по две... Благодарности!
Цитирай

А за младеж къде? Големият ми беше преди 5 години и оттогава не съм гледала изобщо. Сега е ред на малкия Smile

Ние харесахме и поръчахме тук
Скрит текст :
.Имат магазин и в Пловдив,но ни трябваше корекция на всичко,че сме нестандартни малко и затова направо в Асеновград.Цена,качество-идеално.
Цитирай

Да, освен за Агресор и аз подкрепям мнението на ббб и добавям Маниак, дори в Асеновград на едното място магазините им са в едно помещение.
Цитирай

О, супер тогава. Значи само размер да си вземем . Мерси  Hug

И в Мр.Бриколаж е по същия начин - давате размери, избирате плоскост, цвят и за 5 минути сте готови. Има и държачи. И ние скоро слагахме рафтове на един гардероб.
Цитирай

Благодаря за роклите, започвам да се ориентирам (което е трудно, защото ще водя хора с неизвестен за мен вкус  Rolling Eyes).

Още чакам да се появи нещо за аниматорката Костенурка Нинджа (почти съм сигурна визуално, че беше същата актриса при Кутиите с желанията от Малката нощ на музеите и галериите) Very Happy Както и за други препоръки за външна анимация. Отзиви за този ДЦ, който работи по програма Елемент?

Lubricant, благодаря за информацията. Миналото лято се изтрепах да търся в Пловдив подобни инициативи/лагери без приспиване за деца  Peace

Аниматорката, която търсиш ти е Маринела Арабаджиева /защото само тя освен нас ползва такъв костюм/. Тя не е актриса, а учител по музика. Заедно със съпруга й правят програмите, тя се е обучавала при нас. Опитах се да се сетя името на театъра, който са направили, но не мога, беше нещо МАРЖ или Шарж, 4 букви. На име не излиза в гугъл, единствената връзка, която се сещам е да се обадиш в Асеновград в детски център Тропчо и да попиташ за координати.
Ако ти откажат, можеш да се обадиш на нашия отговорник на аниматорите Светла Иванова и да искаш от нея телефона, тя го има със сигурност.
Цитирай

Кити купих за Коледа от ДМ  Peace
Цитирай

Аниматорката, която търсиш ти е Маринела Арабаджиева /защото само тя освен нас ползва такъв костюм/. Тя не е актриса, а учител по музика. Заедно със съпруга й правят програмите, тя се е обучавала при нас. Опитах се да се сетя името на театъра, който са направили, но не мога, беше нещо МАРЖ или Шарж, 4 букви. На име не излиза в гугъл, единствената връзка, която се сещам е да се обадиш в Асеновград в детски център Тропчо и да попиташ за координати.
Ако ти откажат, можеш да се обадиш на нашия отговорник на аниматорите Светла Иванова и да искаш от нея телефона, тя го има със сигурност.

И от мен един глас за Маринела - страхотна е ! Бях я наела за нашия РД, останах много доволна, гостите също, а синът ми е просто влюбен в нея Smile
Цитирай

Аниматорката, която търсиш ти е Маринела Арабаджиева
На име не излиза в гугъл.

Хе-хе, може да излиза към 100-ната страница на гугъл след всички публикации за жената на Ветко със същото име...  Laughing
Цитирай

Исках да водя утре детето в Луксор на преглед,че имаме проблем със зачервяване и сърбеж на окото,който се появява на моменти.Оказа се,че всичко е пълно за утре,а д-р Шишкова има час чак за 27.01  Shocked Искаше ми се сега да се прегледа като го има проблема.
Та...къде утре или довечера мога да го заведа,на частен прием,но при Добър очен,щото ми писна да ми повтарят,че е обикновен конюнктивит  Tired
Цитирай

Момичета да попитам и тук.Утре в Каспела ще взимат биопсия на бъбрек на моя съпруг и казаха,че ние трябва да си закараме материала до София! #Crazy Имате ли идея,коя куриерска фирма има право да превозва такива неща?

Материал от биопсия съм пращала в София по Еконт, като предварително опаковах стъклата в стиропор и кутия. Пратката се етикира задължително като чуплива и забранена за палетизиране. Peace
Скрит текст :
Ако имаш нужда от добри патолози в София, пиши на лични.
« Последна редакция: Пет., 17 Ян. 2014, 09:51 от meri 68 »
Цитирай

Исках да водя утре детето в Луксор на преглед,че имаме проблем със зачервяване и сърбеж на окото,който се появява на моменти.Оказа се,че всичко е пълно за утре,а д-р Шишкова има час чак за 27.01  Shocked Искаше ми се сега да се прегледа като го има проблема.
Та...къде утре или довечера мога да го заведа,на частен прием,но при Добър очен,щото ми писна да ми повтарят,че е обикновен конюнктивит  Tired
Д-р Петкова, кабинетът й е на уличката отстани на Градската градина, близо до Турското консулство, има табела отвън на къщата, но телефона сега не мога да го намеря.
Мисля, че работи и в хирургиите - аз съм водила при нея дъщеря си но преди година-две. От ВМИ ми казаха че трябва да се направи операция, да се отстрани израстък на клепача. Според тази докторка нямаше нужда от манипулация.  И добле че отидох при нея - имаше много положителни коментари в Мамата за нея.
Цитирай

Peace
Цитирай

Маринела Арабаджиева и съпругът и имат парти агенция "Чудесино". Правят много партита в Тони 2000.
Цитирай

Мистик,в Луксор мисля,че все някои очен ще ви приеме.
На кръстовището на Нева има оптика,където има и очен лекар.Също ще ви приемат
Д-р Петкова вече е само на частния кабинет.Не работи в събота и ние лично не сме доволни от нея.Но всички е индивидуално

За този уж конюнктивит лечение провеждано ли е?
Цитирай

Аз препоръчвам с две ръце д-р Гергана Попова- http://www.rating.hapche.bg/rating/lekari-spetsialisti/4872/gergana_popova
Цитирай

Исках да водя утре детето в Луксор на преглед,че имаме проблем със зачервяване и сърбеж на окото,който се появява на моменти.Оказа се,че всичко е пълно за утре,а д-р Шишкова има час чак за 27.01  Shocked Искаше ми се сега да се прегледа като го има проблема.
Та...къде утре или довечера мога да го заведа,на частен прием,но при Добър очен,щото ми писна да ми повтарят,че е обикновен конюнктивит  Tired

Като препатила с очни детски проблеми (включително алергични зачервявания и подувания), мога да препоръчам д-р Боюклийска (ДКЦ 5, Тракия) и д-р Коева (на Отец Паисий). И двете приемат и с направления, но не е проблем да си платиш, ако държиш  Laughing Ако е алергично е важно веднага да се иде, преди да се промени/изчезне, в такива случаи съм водила при която от 2-те има час веднага.

Редактирам се - утре е събота, работи ли някой, освен спешни?
Цитирай

Благодаря!Ще идем довечера при д-р Маргаритова.Дано да се види точно зачервяването...
Не съм го лекувала с нищо щото първият път го изкараха слънчева алергия  Whistling ,а вторият път при друга лекарка,точно Буюклийска го прегледа набързо и изписа Тобрадекс  Crazy ooooh! Та...никой не обръща внимание на това дали не е алергия,ама не от слънцето,щото вечер у нас слънче не пече!А обикновенно тогава е най-зачервено.
Цитирай

Мистик,ако бяхте капали Тобрадекса и не се беше оправило,няма да е конюнктивит.Не е лошо да се обърне повече внимание на зачервяването наистина.Пък и слънчевите алергии се проявяват принципно лятото
Цитирай