Къде в Пловдив? - 48 тема

  • 57 150
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 987
Съгласна съм за Лекси . От пиле мляко имат  Grinning

# 16
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 057
Благодаря за темата.   bouquet

# 17
  • Мнения: 959
Някой скоро да е вадил свидетелство за съдимост да ме подсети,какво се носи,колко струва и за колко време става?

# 18
  • Мнения: X
Благодаря за темата   bouquet Вместо запис да кажа, че оня ден водих малкия да му взимат кръв в Писанец. Натискаше му пръста в епруветката, но ме издразни с тъпото си отношение, ще кажеш, че на голям човек взима, а не на дете - седи и му се кара да стои мирен  #Crazy еми успех  Mr. Green, накрая не можа да му сложи памук на пръста и той целия си го отърка в лицето и приличаше на заклано прасе  ooooh!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Някой скоро да е вадил свидетелство за съдимост да ме подсети,какво се носи,колко струва и за колко време става?

Носиш акта за раждане оригинал,лична карта.Става веднага,ако си родена на територията на община Пловдив,нямаш предишни дела и свидетелството не е за работа в чужбина.Струва 7.5 лв.Като влезеш от централния вход на съда на 6 ти септември,точно на входа е банката.Първо плати там и после на гишето за свидетелствата.

beauty_,в Писанец са отврат за децата

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Благодаря за темата   bouquet Вместо запис да кажа, че оня ден водих малкия да му взимат кръв в Писанец. Натискаше му пръста в епруветката, но ме издразни с тъпото си отношение, ще кажеш, че на голям човек взима, а не на дете - седи и му се кара да стои мирен  #Crazy еми успех  Mr. Green, накрая не можа да му сложи памук на пръста и той целия си го отърка в лицето и приличаше на заклано прасе  ooooh!

На нас са ни взимали в Писаниец и съм доволна от отношението. Всичко зависи на каква лаборантка ще попаднеш.
Ние сме ходили в ДКЦ на Г. Кондолов.
Остъргват пръста по епруведката, но след това като чука по бюрото за да се стече кръвта надолу, забаламосва детето-я виж, как чукам и какво става.....И така, забрави да плаче.

# 21
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 057
Според мен в лабораториите си е до лаборант-едни работят внимателно,други не. Аз например съм доволна от 'Писанец' с/у 5-то ДКЦ в Тракия-много внимателна беше както с мен,така и с дъщеря ми. Също така съм доволна и от техни лаборанти в ДКЦ Филипополис до Копчето. Имайки предвид,че съм страхлива,са ми направили впечатление. От друга страна в 'Писанец' на ул 'Родопи' има една лаборантка с къса коса,от която направо ми настръхва косата..  Rolling Eyes Взимаше ми кръв за последното изследване преди раждането и епруветките не бяха свястни и хвърчаха,а тя най-спокойно си отиде да вземе друга,докато още бях с иглата в ръката,която се клатеше и ме болеше ужасно. Много ме натискаше и хич не ми беше приятно.  Sick

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 560
... Струва 7.5 лв.Като влезеш от централния вход на съда на 6 ти септември,точно на входа е банката.Първо плати там и после на гишето за свидетелствата....

Абе, май 5лв. е, а 2,50 е банковата такса в банката в съда (ОББ май беше). Аз плащах веднъж по сметка на съда в банката в началото на Капитан Райчо" и таксата беше 1лв., само дето бях взела сметката на съда.

# 23
  • Мнения: 131
Момичета, търся памперс бански и детски надуваем пояс, от тези които са със дупки за крачетата на детето /да може да се седне в тях/ дано съм обяснила разбираемо.

# 24
  • Мнения: 47
Момичета, търся памперс бански и детски надуваем пояс, от тези които са със дупки за крачетата на детето /да може да се седне в тях/ дано съм обяснила разбираемо.
Памперс бански има в ДМ а надуваем пояс тип лодка в Джъмбо.

# 25
  • Мнения: 19
 
meri 68 ново Лекси ли има ? Къде се намира ?

Това до Практикер е най-новото за сега.   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 275
Къде мога да намеря разтворител за секундно лепило? Такова, с което по-лесно се разлепва секундното лепило. Някой купувал ли е такова и какво?

# 27
  • Мнения: 8 242
С какво се ходи от Кършиака до Гладиатори в Кичука?
11, 12, 16, 20 - нещо от тези  newsm78

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
С какво се ходи от Кършиака до Гладиатори в Кичука?
11, 12, 16, 20 - нещо от тези  newsm78

16 ката.36 също върви по Южен,но май не минава покрай Гладиатори

# 29
  • Мнения: 2 672
Пелени на "Бочко", не помня кой питаше, видях наскоро в Лексито до моста на ВХВП.

Аз питах Grinning , а дали си обърнала внимание на цената / на 5-цата / Grinning

Общи условия

Активация на акаунт