Къде в Пловдив? - 48 тема

  • 57 153
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 064
Момичета, микровълновата вкъщи "сдаде" багажа и сега търся читав сервиз и майстор, за да видим може ли да се спаси положението или ще се купува нова. Марката е САМСУНГ, ако това има значение Thinking

ПАН сервиз на бул. 6 септември, в блока до Циганския кореком. Оторизиран сервиз са на Самсунг, но поправят всичко домакинско и май не са зле цените. Скоро ни смениха изгорял трансформатор за 50 лв. Като напишеш името в гугъл, излиза адреса ителефон за справка.
В събота ако се занесе до 10 часа, става до 12, когато затварят.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Момичета, микровълновата вкъщи "сдаде" багажа и сега търся читав сервиз и майстор, за да видим може ли да се спаси положението или ще се купува нова. Марката е САМСУНГ, ако това има значение Thinking

ПАН сервиз на бул. 6 септември, в блока до Циганския кореком. Оторизиран сервиз са на Самсунг, но поправят всичко домакинско и май не са зле цените. Скоро ни смениха изгорял трансформатор за 50 лв. Като напишеш името в гугъл, излиза адреса ителефон за справка.
В събота ако се занесе до 10 часа, става до 12, когато затварят.
Мерси!  bouquet

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 235
От къде мога да купя (ако все още съществуват) бонбони Лукчета? Ама не тия дето са навсякъде- за кашлица, с евкалипт и какви ли не, искам от старите, които са бели, кръгли и опаковката им беше като футболна топка.

# 63
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 059
Какво им е на тези на 'Захарни заводи'? На мен лично ми облекчават кашлицата и ми отпушват носа.  Peace

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
В Бриколаж ли имаше евтини рамки за картини, които можеш сам да се сглобиш или на място да ти ги направят.  Thinking Искам на няколко рисунки на дъщеря ми да им направя нещо като рамка.

# 65
  • Мнения: 201
От къде мога да купя (ако все още съществуват) бонбони Лукчета? Ама не тия дето са навсякъде- за кашлица, с евкалипт и какви ли не, искам от старите, които са бели, кръгли и опаковката им беше като футболна топка.
В Кауфланд има.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Какво им е на тези на 'Захарни заводи'? На мен лично ми облекчават кашлицата и ми отпушват носа.  Peace
Не искам да ми облекчават нищо, просто искам обикновено лукче  Grinning
От къде мога да купя (ако все още съществуват) бонбони Лукчета? Ама не тия дето са навсякъде- за кашлица, с евкалипт и какви ли не, искам от старите, които са бели, кръгли и опаковката им беше като футболна топка.
В Кауфланд има.
Благодаря, ще проверя.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Да се запиша да не ви изпускам Wink  bouquet  bouquet

За лукчета има и в аптеките  Peace
В обикновените малки магазини има също аз живея в Каршака и около нас има .Купувам на съпруга си и съм сигурна.

# 68
  • Мнения: 467
Момичета, къде се продават ув гел лакове? Знам щанда на ГР в мола, но ме интересуват и други марки.

# 69
  • Мнения: 2 821
С какво се ходи от Кършиака до Гладиатори в Кичука?
11, 12, 16, 20 - нещо от тези  newsm78

16 ката.36 също върви по Южен,но май не минава покрай Гладиатори

с 7 - точно пред Гладиатори спира
1 също спира близко. Маршрутки 8,4 и 6 също ще ти свършат работа  Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 6 625
картите НЕ са задължителни, както и закупуването на билет за дете  Peace
Ако родителят прецени, че може да вози детето си без застраховка (защото картите за деца са точно за това) - прави го на собствен риск Peace В случай, че няма карта,а  иска все пак детето му да е застраховано - купува му билетче.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Да ви споделя, че посетихме новия плувен комплекс на ВСИ.
Всичко е много чисто. В залата с детския басейн е много топло и слънчево. Водата не е топла, в смисъл, както е в минералните басейни, но е приятна.
Дъщеря ни първо като влезе и и' затракаха зъбите, но след 5 минути свикна и викаше:"Сега водата стана топла"  Laughing
Мъжа ми беше в големия басейн, каза, че там водата е леко по студена.
Имаше и няколко треньора, които обучаваха деца. Но да споделя, че като отидохме сутринта беше само една треньорка с много деца и съответно не можеше да им обърне внимание на всички. Някой бяха оставени ей така. Едно момиченце на възрастта на дъщеря ни, почти не се занимаваше с нея. Само от време на време и викаше-айде направи еди какво си. Е ама 4 годишно дете, как да го направи само....
После вече дойде и едно младо момче и една др жена, та те ми направиха по хубаво впечатление. Имаха си по едно-две деца и доста им обясняваха какво да правят, как и т.н.
дават сешоари-там където се плаща входа, за знаете. Има съблекални с гардероби-заключват се.
Плувки за детския басейн не са задължителни. В смисъл нашето дете, като си беше с мен не слага, но тези които бяха на урок си носиха, даже и очила.
Ако някой иска нещо да пита-на линя съм.
На нас определено ни хареса, мислим другата седмица пак.

# 72
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Много полезна информация! Благодаря!   bouquet

# 73
  • Мнения: 8 242
С какво се ходи от Кършиака до Гладиатори в Кичука?
11, 12, 16, 20 - нещо от тези  newsm78

16 ката.36 също върви по Южен,но май не минава покрай Гладиатори

с 7 - точно пред Гладиатори спира
1 също спира близко. Маршрутки 8,4 и 6 също ще ти свършат работа  Peace
Благодаря на всички за инфото, но в крайна сметка отидохме с кола, че бая багаж се събра  Crazy + 2-3 междинни спирки да ползвам, че отивам на другия край на града  Laughing

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Ето една днешна статия по повод билетчетата за деца в градския транспорт. Става ясно защо в някои автобуси таксуват деца под 7 години, а в други  - не. На "Хеброс бус" са линиите № 4, 7, 12, 15, 21, 22, 24, 27, 29, 37, 93, 222.

Общи условия

Активация на акаунт