Къде в Пловдив? - 48 тема

  • 57 149
  • 755
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 126
В Дон Камило е доста задимено.

# 106
  • Мнения: 201
В Лидл пуснаха подрафтови кошници, но докато отида, вече нямаше. Та се замислих - дали някъде в Пловдив продават органайзери, разделители, кошници, кутии - подобни неща за подреждане в дома?
Май в Джъмбо има.

# 107
  • Мнения: 1 064
В Лидл пуснаха подрафтови кошници, но докато отида, вече нямаше. Та се замислих - дали някъде в Пловдив продават органайзери, разделители, кошници, кутии - подобни неща за подреждане в дома?
Май в Джъмбо има.

 Hug Hug Hug Hug

# 108
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 057
Сентръл парк в градската градина-готвят много вкусно и не е шумно.  Peace

# 109
  • Мнения: 1 515
Благодаря на всички за предложенията!  bouquet

# 110
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Момичета, чух по радиото реклама, че басейнът на ВСИ е отворен. Някакви отзиви - раб. време, топло, чисто ли е, има ли тренировки за деца и др под.?

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Момичета, чух по радиото реклама, че басейнът на ВСИ е отворен. Някакви отзиви - раб. време, топло, чисто ли е, има ли тренировки за деца и др под.?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758852.75

Работи всеки ден, но не знам от колко до колко.

# 112
  • Мнения: 454
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате ресторант с добра кухня,само за хапване и по възможност да не е шумно?! newsm78

Ресторант Хелиос в Кичука, ако не държите на определен район.

От кой треньор по плуване сте доволни на Младост?

# 113
  • Мнения: 427
Добър ден на всички.
Искам да попитам къде в Пловдив, по-точно в коя сладкарница, бих могла да открия петифури и тарталетки.
Цък, Цък
На вечеря съм и освен вино искам да занеса и някакъв десерт, но да бъде по-изискан.

Много вкусни тарталетки съм яла от сладкарница "Захарно петле " в Тракия.Но май ги правят само при поръчка.Предполагам и петифури ще направят,ако нямат. Simple Smile

# 114
  • Мнения: 6
Здравейте!
Можете ли да ми препоръчате добра фитнес зала в кв. Кичук Париж?

# 115
  • Мнения: 2 005
Събирам отзиви за К&К Laser dent на Главната. Някой с лични впечатления?

# 116
  • Мнения: 214
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате ресторант с добра кухня,само за хапване и по възможност да не е шумно?! newsm78


Ние за втори път ходихме миналата седмица в едно малко италианско ресторантче Марамао в Капана и сме много доволни. Храната е страхотна, като цени ми се видя нормално и не е шумно.  Peace
Да, страхотна е кухнята, лятото често бяхме там, в градината. Но не ми хареса обстановката вътре и откакто застудя не сме го посещавали.

# 117
  • Мнения: 3 922
Събирам отзиви за К&К Laser dent на Главната. Някой с лични впечатления?

Мисля, че аз съм ги препоръчвала и преди в темата. Племенника ми  на 4год. го водят там, имаше сериозни проблеми със зъбките, но ходи с желание. Работи се с лазер - няма болка, няма стрес.

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте!
Можете ли да ми препоръчате добра фитнес зала в кв. Кичук Париж?

Рефлекс на Македония
Още по-голяма,с повече уреди е фитнеса на басейна Нептун.Входът е от към бул Н Вапцаров

# 119
  • Мнения: 2 099
Здравейте, знаете ли къде мога да намеря бяла рокличка за шаферка с ръст 140 см? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт