Примерна схема за захранване - 33

  • 91 990
  • 828
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 606
Утре правим 7-ми ден с картофче. Не съм мерила колко хапва, не го насилвам. Мисля да въведа тиква.  Една лъжичка тиква и отново картофено пюре или само с тиква първия ден?
Кога мога да въведа каши?  Rolling Eyes

# 661
  • Мнения: 607
Утре правим 7-ми ден с картофче. Не съм мерила колко хапва, не го насилвам. Мисля да въведа тиква.  Една лъжичка тиква и отново картофено пюре или само с тиква първия ден?
Кога мога да въведа каши?  Rolling Eyes

Аз отначало смесвах новия със стария зеленчук, но впоследствие си промених тактиката. Сега давам отделно, така че както прецениш. Можеш да пробваш и по двата начина да даваш, за да видиш кой вариант ще се хареса повече. Като въведеш няколко зеленчука, можеш да дадеш 1-2 каши. Друг вариант е след зеленчуците да продължиш с плодове и едва след тях кашите.

# 662
  • Мнения: 606
Утре правим 7-ми ден с картофче. Не съм мерила колко хапва, не го насилвам. Мисля да въведа тиква.  Една лъжичка тиква и отново картофено пюре или само с тиква първия ден?
Кога мога да въведа каши?  Rolling Eyes

Аз отначало смесвах новия със стария зеленчук, но впоследствие си промених тактиката. Сега давам отделно, така че както прецениш. Можеш да пробваш и по двата начина да даваш, за да видиш кой вариант ще се хареса повече. Като въведеш няколко зеленчука, можеш да дадеш 1-2 каши. Друг вариант е след зеленчуците да продължиш с плодове и едва след тях кашите.

  bouquet Отново благодаря.
Мисля след тиквата и морков, да въведа каша. После плодовите.
Ти готови пюрета ли даваш? Търсих само картоф, но никоя фирма не предлага. Ще ми е по-удобно когато въвеждам нов зеленчук, него да правя и готово картофено да му давам.  Вече е в период в който не ме оставя много да се отдалечавам и иска постоянно внимание.  Crazy

# 663
  • Мнения: 607
Утре правим 7-ми ден с картофче. Не съм мерила колко хапва, не го насилвам. Мисля да въведа тиква.  Една лъжичка тиква и отново картофено пюре или само с тиква първия ден?
Кога мога да въведа каши?  Rolling Eyes

Аз отначало смесвах новия със стария зеленчук, но впоследствие си промених тактиката. Сега давам отделно, така че както прецениш. Можеш да пробваш и по двата начина да даваш, за да видиш кой вариант ще се хареса повече. Като въведеш няколко зеленчука, можеш да дадеш 1-2 каши. Друг вариант е след зеленчуците да продължиш с плодове и едва след тях кашите.

  bouquet Отново благодаря.
Мисля след тиквата и морков, да въведа каша. После плодовите.
Ти готови пюрета ли даваш? Търсих само картоф, но никоя фирма не предлага. Ще ми е по-удобно когато въвеждам нов зеленчук, него да правя и готово картофено да му давам.  Вече е в период в който не ме оставя много да се отдалечавам и иска постоянно внимание.  Crazy



Давам готови. На Хип има чист картоф. Също можеш след моркова да дадеш пащърнак. Доста е харесван от бебетата заради сладникавия вкус. Готовото картофено пюре не знам дали ще го хареса. Обикновено са отвратителни. Особено ако досега детето е яло само домашно картофено пюре, купешкото ще му се стори... Sick Но не пречи да пробваш.

# 664
  • Мнения: 606
Толкова магазини обиколих, чист картоф на Хип не намирах.  Той по принцип е безвкусен картофа, без подправки, масълце.  Определено не му допада много.  Тиквата- 3 дни, примерно и след това пащърнак? А мога и примесени с картоф, нали? Последните дни вървим не особено добре с теглото  Rolling Eyes

# 665
  • Мнения: 373
Толкова магазини обиколих, чист картоф на Хип не намирах.  Той по принцип е безвкусен картофа, без подправки, масълце.  Определено не му допада много.  Тиквата- 3 дни, примерно и след това пащърнак? А мога и примесени с картоф, нали? Последните дни вървим не особено добре с теглото  Rolling Eyes

И ние не сме много добре с теглото...Давай повече каши. Ние освен проблем с теглото имаме и запек.

# 666
  • Мнения: 607
Толкова магазини обиколих, чист картоф на Хип не намирах.  Той по принцип е безвкусен картофа, без подправки, масълце.  Определено не му допада много.  Тиквата- 3 дни, примерно и след това пащърнак? А мога и примесени с картоф, нали? Последните дни вървим не особено добре с теглото  Rolling Eyes

Може и с картоф. Първия месец поне въвеждай по-плавно. Няма за къде да бързаш. Не разбрах това за теглото. Какво означава, че не вървите добре?

# 667
  • Мнения: 727
Толкова магазини обиколих, чист картоф на Хип не намирах.  Той по принцип е безвкусен картофа, без подправки, масълце.  Определено не му допада много.  Тиквата- 3 дни, примерно и след това пащърнак? А мога и примесени с картоф, нали? Последните дни вървим не особено добре с теглото  Rolling Eyes
Чистия картоф на ХИП са го спрели от производство. Доколкото ми е известно и другите марки на нашия пазар също нямат чист картоф.

# 668
  • София
  • Мнения: 795
ХИП не поризвеждат вече чист картоф. Ако има някъде то е някакво остатъчно количество.

Аз лично моркова го въведох по-късно, защото и той запича. СЛед картофа и тиквата, вкарах - тиквичка, сладък картоф, пащърнак, авокадо. След това елда. Умишлено избягвах и ориза заради запичането - хич не исках сда си мъча детето Simple Smile

# 669
  • Мнения: 794
ХИП не поризвеждат вече чист картоф. Ако има някъде то е някакво остатъчно количество.

Аз лично моркова го въведох по-късно, защото и той запича. СЛед картофа и тиквата, вкарах - тиквичка, сладък картоф, пащърнак, авокадо. След това елда. Умишлено избягвах и ориза заради запичането - хич не исках сда си мъча детето Simple Smile
  Здравейте! Да уточня само - като въвеждате каша ( в случая, елда) давате ли паралелно вече въведените зеленчуци на обяд? Или само каша?

# 670
  • Мнения: X
При въвеждане на каша или други неща не пречи да се дават вече въведени

# 671
  • Мнения: 606
Толкова магазини обиколих, чист картоф на Хип не намирах.  Той по принцип е безвкусен картофа, без подправки, масълце.  Определено не му допада много.  Тиквата- 3 дни, примерно и след това пащърнак? А мога и примесени с картоф, нали? Последните дни вървим не особено добре с теглото  Rolling Eyes

Може и с картоф. Първия месец поне въвеждай по-плавно. Няма за къде да бързаш. Не разбрах това за теглото. Какво означава, че не вървите добре?

Не качва почти въобще последната седмица.  Rolling Eyes Затова мислех и каша ударно да включа. Защото отказва и АМ упорито, на кърма сме.

Благодаря ви   bouquet

# 672
  • Мнения: 606
ХИП не поризвеждат вече чист картоф. Ако има някъде то е някакво остатъчно количество.

Аз лично моркова го въведох по-късно, защото и той запича. СЛед картофа и тиквата, вкарах - тиквичка, сладък картоф, пащърнак, авокадо. След това елда. Умишлено избягвах и ориза заради запичането - хич не исках сда си мъча детето Simple Smile

Иска ми се морков, докато има пресни, малко витамини да вкарам.
Тиквичката, сладкия картоф, пащърнака? Има ли ги готови?

# 673
  • Мнения: 794
Малиш, благодаря за отговора   bouquet

Относно пюретата на Хипп: тиквичката им върви с картов и ориз и съвсем не ми хареса като консистенция. малкия не пожела да я яде. Пащърнак имат чист (много добър и вкусен) и в комбинация с картоф. Сладък картоф Хипп нямат.

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
сладък картоф коя марка пюренца предлагат newsm78

Общи условия

Активация на акаунт