Примерна схема за захранване - 33

  • 91 993
  • 828
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 965
Мен ме е страх от домашно, но ако е проверено пък, защо не  newsm78
Аз започнах с Хармоника, после продължих с купено, по БДС, но откакто открих малките фермички, които пласират в някои магазинчета, съм забравила за големите марки Simple Smile

# 781
  • Мнения: 1 522
Верея по БДС ми казаха да взема ако е от магазин. Май с по нисък процент масленост се почва първо

# 782
  • Мнения: 373
Киселото мляко трябва да е минимум 3%.Незнам кой ти е казал везничке за това, че се започва с по-нисък процент, но такова нещо няма.

# 783
  • Мнения: 1 522
в една група за хранене на бебето в фейсбук се дискутираше че от 2 % се почва

# 784
  • Мнения: 965
Нещо са се объркали и според мен Simple Smile Възрастните знам, че ядат 2%

# 785
  • Мнения: 4 708
В подкрепа на geni_66 на бебетата винаги се дават пълномаслени продукти, и то даже до 7 годишна възраст, някой ви е излъгал за тези 2%. 3,6 трябва да е. Иначе и аз започнах с Верея по БДС 3,6%, не че й хареса де, та се принудих да купувам само Бор-чвор от 3,6%, че само това що-годе яде. Домашното не е проверено в повечето случаи, затова не се препоръчва, но пък ако сте го носили за проверка, лошо няма.Няма как да добавя линк към статия по въпроса. Напишете в гугъл Захранване с кисело мляко и прочетете първата статия, която излиза. Ето и още нещо http://babyfoodsrecipes.blogspot.com/2012/09/i.html

# 786
  • Мнения: 1 522
благодаря ви, отбелязвам си за 3,6 %

# 787
  • Мнения: 794
Добре де, навсякъде пише, че домашните млечни продукти трябва да са проверени. Но никаква информация как бих могла да проверя домашно сирене и/или кисело мляко. Имате ли идея?

# 788
  • Мнения: 1 522
носиш ги в агенцията по храните и ти ги изследват

# 789
  • Мнения: 16
"Ето тук, момичетата, които пишат в тази тема са публикували своите схеми на захранване /и някой полезни линкове  Wink/. Те в никакъв случай не бива да се приемат, като задължителни /за това са и примерни/. И помнете, че детето е този, който ще определи вашата.
Имейл адрес за вход: heka3bam@abv.bg
Парола: mamiteshema"

Може ли активна парола

# 790
  • Мнения: 2 081
Здравейте,
Бих искала да попитам, какво кисело мляко бихте препоръчали като за първо кисело мляко? Домашно? Купено- какво  newsm78

Домашно -не , прекалено маслено е  Най -подходящо е Верея по БДС

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 15:10 от geri_koleva ♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥

# 791
  • Мнения: 4 708
Здравейте,
Бих искала да попитам, какво кисело мляко бихте препоръчали като за първо кисело мляко? Домашно? Купено- какво  newsm78

Домашно -не , прекалено маслено е  Най -подходящо е 2% Верея по БДС
Не заблуждавай, вече се коментира темата, че на децата НЕ се дава обезмаслено, а пълномаслено мляко от 3,6%.

# 792
  • Мнения: 965
Здравейте,
Бих искала да попитам, какво кисело мляко бихте препоръчали като за първо кисело мляко? Домашно? Купено- какво  newsm78

Домашно -не , прекалено маслено е  Най -подходящо е Верея по БДС

ееее, защо пък Верея, с какво превъзхожда другите?

# 793
  • София
  • Мнения: 795
Дадох Хармоника. Ще давам и на Добрев от млекарницата до Докторската градина. По-скъпи са, но тя не яде по 1 кофичка на ден, така че не ме притеснява в момента цената. Днес и аз опитах Хармониката и е много приятно.

Верея не бих дала. За нас ядем само Боженци, но и то е със сухо мляко и не го давам на малката. Трябва да е 3,6% поне.

# 794
  • Мнения: 1 152
Как се разбира кое е със сухо мляко?

Общи условия

Активация на акаунт