Примерна схема за захранване - 33

  • 91 944
  • 828
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 965
Според мен му е в повече твърдата храна и затова не сучи. Следобедните храненета също идват много на често - 2 часа.
Кога ляга, буди ли се през нощта?

Аз бих махнала сутрешната или следобедната каша

На последният въпрос не емога да да отговор - на тази възраст моята нито закусваше, нито вечеряше.

# 826
  • Мнения: 4 706
Аз не съм давала нищо, само кърма преди лягане, ядеше си сутрин раното кърма, после закуска, обед, СЗ, която обаче при нас винаги е била към 17ч, че така й идва според спането и вечер преди да си легне кърма, така се и успиваше. И според мен също са много на често храненията.

# 827
  • Варна
  • Мнения: 230
Ляга си след вечерното кърмене, обикновено между 19:30 и 20:00. Ако имам късмет и не го мъчат газове, зъби и други бесове спи до към 6:30 сутринта, когато пък е сутрешното кърмене.
Звучи ми логично, че може би през деня му идва в повече твърдата храна и затова вечер не суче много, но сутрин..? До преди няколко седмици по същата схема си цокаше без никакъв проблем и изведнъж започна да не иска. :-/
Освен това първоначално след обяда в 13:00 давах каша с плод към 17:00, но точно тогава започна да не иска да суче вечер. Едва след това разделих кашата и плода в две хранения. Това по повод на това, че следобед са на често храненията и че може би заради това не иска да суче.
Освен наистина да пробвам да дам само плод следобед малко по-късно от обикновено и след това направо кърма преди лягане и да видим дали пък тогава няма да суче повече.

# 828

Общи условия

Активация на акаунт