Домакини 27

  • 32 816
  • 736
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Пу първа  Hug
Ма ко, благодаря за темичката!  Hug

Според вас милинки или мекици за закуска на детето?

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 866
Добро утро и хубав ден от мен! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 201
Добро утро!

ма ко, благодаря за темата!  bouquet

Тук съм .. чета си ви редовно.Но нямам нищо особено за казване. Rolling Eyes

# 4
  • Видин
  • Мнения: 29
     Добро утро и от мен!/що няма емотикон петел!?!/ Laughing

    Ма ко, благодаря за новата тема!  bouquet

     Уф, не стига,че легнах късно,ами и станах рано и май днес ще съм като кълвана кокошка! Mr. Green Дано сте по-активни днес,да си имам занимавка,че иначе ще ударя глава на бюрото! Simple Smile Да не ме събуди някой заблуден клиент!Че то в тоя град и в този сезон, май си е цяло събитие някой да пазарува или поръчва нещо различно от храна.

   И на вещи/ци/те в занаята да им дам една задачка-закачка! Laughing Дайте някакви рецепти за по-засукани на външен вид сладкиши.На 21.01 съм на Бабинден на село и нали трябва да взема акъла на бабичките! Laughing

# 5
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добро утро. Ма Ко мерси за новата темичка и хубав ден на всички.  bouquet


# 6
# 7
  • Мнения: 989
Здравейте  Grinning

Много сте активни вечер, но е много приятно да си ви изчета с първото за деня кафе и да се разпиша. И аз съм от тези, които отварят по два прозореца, защото, докато прочета всичко, забравям кой съм искала да спомена и какво точно да напиша  Laughing

Охх, на мен денят ми не ми стига за нищо. И това при положение, че ставам рано (в 7ч.). Докато мина през банята, докато си взема душ, докато се обмажа с разните му там кремчета, докато разходя кучето и направя закуска на малкото дете и то сутринта е преполовила. Аз съм от типа хора, които никак не обичат да спят. Щях да съм изключително доволна, ако на организма ми му бяха достатъчни само 3-4 сън. Не знам как бих се справяла, ако ходех и на работа. Макар че, за кратките девет месец, когато ходех на работа, май си организирах деня доста по-добре. А сега, когато поработвам от вкъщи, съвсем не успявам да свърша заплануваните неща...

Баба Яка, така е. Действително събират по три отказа на децата, за да ги пуснат за международно осиновяване. Аз бях подготвена, че може да се случи нещо такова (да не ни спазат изискванията), но не очаквах, че ще ни излъжат и ще ни позволят да се видим с детенцето. Ужасно неприятна ситуация! А какъв спорт тренира твоето дете? Отскоро съм тук и все още не ви познавам добре, но ми стана любопитно. А това с английския направо ме изуми. Но това не е лошо - българският все ще го научи, а английски искат навсякъде. Браво на детето!

Марчева, все се възхищавам на кулинарните ти творения. Винаги съм си представяла, че у вас е много чисто, светло, подредено и ухае на вкусотии.Много обичам такива домове.

Мони, ние с теб май пишехме в темата за Юнчетата. Не се бъркам, нали?

Вчера времето беше много хубаво. Гледам, че и сега грее едно приятно слънчице. Още малко да се позатопли и ще изведа малкия да си покара колата с педали навън.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
Добро утро! Simple Smile

♥snow_angel♥, ако още не е закусило детето - милинки. Simple Smile

Аз пък обичам да спя. Simple Smile Не са ми манавали мисли "да е достатъчен 3-4часов сън", но за сметка на това ми е хрумавло "да можех и аз като мечките, да спя зимен сън".

Валюша, аз по сладките не съм (не се уважават особенно у нас), та не мога да съм полезна.  Мисля си обаче бабите с кое  би ги впечтлила повече - с нещо хубаво и странно и непознато или с нещо познато, но майсторски изпълнено?!  Thinking
Мисля си... дали едни линцер (от втората категория, спомената от мен по-горе) не са добра идея...  Thinking

И при нас е слънчево, но и мъгливо.

# 9
  • Germany
  • Мнения: 7 866


Мони, ние с теб май пишехме в темата за Юнчетата. Не се бъркам, нали?


Така е Simple Smile Аз не съм обаче от активно пишещите тук, основно чета Simple Smile

# 10
  • Мнения: 117
Добро утро момичета,
Ма Ко благодаря за новата тема, ние снощи се оляхме и се постарахме да изпишем старата  Mr. Green
Лусс благодаря за закуската, богата точно в твой стил  Heart Eyes
Мари мерси за кафенцето  Hug
Поли колкото и да си подготвен си е доста стресиращо това, дано скоро да ви се обадят с добри новини  Praynig
Сина тренира голф, от тази година по желание на треньорите премина на индивидуално обучение в училище, за да има повече време за тренировки. А какво ще стане от него ще видим след няколко години.
Отивам да изпия още едно кафе че не мога да се събудя и да поработя малко.

# 11
  • Видин
  • Мнения: 29
   Морена,благодаря,че се отзова!  bouquet Мисля си,че по-скоро ще ги впечатли нещо познато,но под друга форма.Затова , дали да не ги "застрелям" с една баница-мъфини. newsm78  И да направя някакви сладки с формата на бебета? Аз правя едни "желъдчета" с чаена лъжичка,стават като елипса. И да им нарисувам личица,а надолу повой.За мен е леко кичозно,но пък ще се хареса на бабичките. А се замислих и за линцера. Има време,все ще го измъдря до тогава.

# 12
  • Мнения: 11 552
Привет, прекрасни!
Ма ко- мерси за темата!
Валюша- може и тиквеник- мъфини, ако има такова нещо, разбира се. Да е нещо познато като вкус, но с различна форма. То и аз съм една разбирачка, ама да кажа. Праскови и фунийки, трицветен кекс.

# 13
  • Мнения: 644
Кекс с шоколадова глазура.
Емил цяла вечер се развива.Аз го завивам и така мина ноща.Едвам се надигам.
в резултат  днес кашля.

# 14
  • Мнения: 843
И аз благодаря на Ма ко за новата тема.
Гого спи и седнах да ви нагледам.Напоследък нямам много време и май само ви чета набързо,но преживявам всичко с всяка.Стискам палци за всички нуждаещи се.
Сутринта беше изпекло слънчице и бяхме решили да излизаме с мамите,но сега се скри и ще пропуснем разходката.Довечера сме на консултация и ще видим колко е пораснал малкият ни мъж.
Хубав ден ви желая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт