Какво ще готвите за "Св.Валентин"

  • 785
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 403
Мами какво ще поднесете довечера на любимият човек  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 4 273
Ще купя пържоли. Приготвям ги по следния начин:
Изпържвам ги от двете страни в олио и ги поставям в тава. Наоколо нарязвам картофи на дебели кръгчета. Заливам пържолите и картофите с крем-супа от гъби, от тези на Маги например. Слагам ги във фурната за около час.
Става много вкусно. Естествено, ще се полеят с вино. А за десерт - бонбони и много секс Wink

# 2
# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ще ходим на заведение, но направих торта, която му подарих.Ето тук е:
http://www.goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=957&start=90

# 4
  • Мнения: 426
Неговата изненада е да ми сготви  Филе "Миньон и сотирани зеленчуци.Моята му я поднесох сутринта "ЧЕРЕШОВ ЧИЙЗ КЕЙК"  chef  chef

# 5
  • Мнения: 2 142
Свински пържоли, картофи варени и после запечени на фурна с масло и подправки, салата зеле с моркови и Снежанка, защото аз не сядам без нея на маса от известно време, но домашно приготвена и торта. Тортата ми беше изненадата .Ето я! Едвам я опазих от едни палави ръчички. Добре че се бях сетила и бях направила повече сърца и рози, да има за подмяна!  Crazy

# 6
  • Мнения: 1 403
Аз щях да направя пържолки,но мъжлето ме отмени и направи палачинки-солени  Crazy Голям зор с тиа палачинки  ooooh!
Сега сядаме да ги пробваме,изглеждат страхотно. Ако са готини ще ви напиша тайната рецепта   chef
michel тортата ти е чудесна. Дай рецепта.

# 7
  • Мнения: 5 877
Бях с висока температура и не ми се топяха шоколади за торта.
Нарязах пържолите като сърца, луд хилеж беше.

# 8
  • София
  • Мнения: 974
Аз се прибрах доста късно от работа и ми се провалиха плановете ooooh!
Но спретнах ароматно агнешко печено с картофки (трябваше да са с розмарин, но не успях) и банани фламбе Grinning

През почивните дни смятам да се реванширам и да направя карамелизираните каренца и шоколадовото изкушение на Бу Hug

Общи условия

Активация на акаунт