Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 2

  • 45 854
  • 734
  •   1
Отговори
# 315
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Госпожата, ма тя Зизка от време на време бърка очилИтЕ  Rolling Eyes
Не бе...правилно си го казах, ама Госпожата си мисли, че не съм я позиционирала на терен, за тва така... Laughing Laughing Laughing

# 316
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Джени  newsm51  love001 newsm51 благодаря, мило! Трогната съм! Това за мен е другото извънземно, което ми е взело акъла  Joy Joy Joy Joy Joy
Зиз  Heart Eyes ама отстоявай си позицията, аз какво ти казвам  hahaha само ми е смешно  Joy Joy Joy
ама сега ако вземеш да харесаш Змейнепка, вече ще ме удивиш, наистина! rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Задължително ше минеме и през тоя период.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 317
  • Мнения: 2 786
Зиз, е ся приказка, ти си ми любимото другарче от форума, мойта слабост много добре знаеш  love001  love001  love001  love001  love001

Фенче Hug Heart Eyes, на една вълна сме smile3521

От мен приятни сънища!

# 318
  • Мнения: 3 371
Госпожата, ма тя Зизка от време на време бърка очилИтЕ  Rolling Eyes
Не бе...правилно си го казах, ама Госпожата си мисли, че не съм я позиционирала на терен, за тва така... Laughing Laughing Laughing
Ми кЪ ?! Не стига, че съм се позиционарила и съм констатирала / то какво да му коментирам на момето Mr. Green/ и да не бъда “отразителна“ Laughing Joy Joy Joy
Роминка,  Hug

# 319
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зиз, е ся приказка, ти си ми любимото другарче от форума, мойта слабост много добре знаеш  love001  love001  love001  love001  love001

Фенче Hug Heart Eyes, на една вълна сме smile3521

От мен приятни сънища!
Кой пЪ тебе те пусна да си намъкваш пижамата... hahaha hahaha hahaha

Лека милоооо...     love001  love001  love001

# 320
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Госпожата, ма тя Зизка от време на време бърка очилИтЕ  Rolling Eyes
Не бе...правилно си го казах, ама Госпожата си мисли, че не съм я позиционирала на терен, за тва така... Laughing Laughing Laughing
Ми кЪ ?! Не стига, че съм се позиционарила и съм констатирала / то какво да му коментирам на момето Mr. Green/ и да не бъда “отразителна“ Laughing Joy Joy Joy
Роминка,  Hug
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 321
  • Мнения: 1 012
Мацки, и аз надявам ноШничето, че утре домашни ме чакат  Crazy
Лека и синеока!  Hug


# 322
  • Мнения: 186



Лека нощ и от мен ! Hug

# 323
  • Мнения: 96
queen_fenka- Maлии на мен Чаги ми е много хубав Crazy
Обаче не съм гледала първите няколко серии и съм пропуснала да видя отношението на майката към синовете, гледам за сега, че се държи добре и с двамата, Гюней го защитаваше, когато баща му се нахвърли да го бие, на Кузей днес му даде пари, което малко ... не знам, аз бих се опитала да го накарам да работи, но от опит знам, че дете с труден характер се коландрисва много трудно, може би изчаква подходящо време и начин...не знам. А има и нещо друго-не знам при тях кой е по-малкия, тази вечер майката тръгна нещо да обяснява, но от деца и лудница не можах нищо да чуя, но при нас например големия ревнува от малкия, разликата им е 7 години и му обяснявам, че е нормално да гушкам малкия и тн, и че и него така сме го гушкали като малък, но едно постоянно усещане на вина имам, все усещам как големия се чувства по-малко обичан и по-отритнат, което никак не е така, и въпреки че постоянно му го обяснявам не хващам много вяра, понякога ми казва, че защитавам повече малкия, а него никога...и е такива и мисълта ми беше, че някак за да показвам и доказвам, че обичам и големия колкото и малкия често правя грешки, прощавам му провинения, купувам му незаслужено неща, не съм достатъчно остра и строга, когато се налага...та границата е много тънка, много е трудно и понякога не ми остават сили да се боря с това, на него все му се струва недостатъчно. Да не говорим пък колко са ми различни и двамата, все едно не са от едни родители-и външно и по характер. И ми стана интересно като заговорихте за грешките на родителите, ще си пусна войо скоро, само трябва да си взема новата карта, че в декември ми изтече срока й и ще изгледам всичко отначало
Джемре все по-крива и по-крива ми изглежда не знам защо така, иначе е много сладка, когато не я дават в полупрофил, Бену също не е никак лоша, красива ми се видя сега на срещата между Гюней и баща й и останалите.  
Къванетко какво тяло показа пак тая вечер ........тцтцтццтцтцтц  Crazy #Crazy
Aa, и за малко да пропусна-дубльорите на български са пълен провал този път, направо под всякаква критика, Гюней например как каза на Джемре, че я обича.... Sick аз ако й го бях казала, по-добре щеше да прозвучи от дубльора tooth
Хайде до утре, лека нощ и от мен  Hug

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 23:23 от diamantt

# 324
  • Мнения: 18 536
Джени  Heart Eyes за лека нощ!
Скрит текст:

Лека и синеока, дружки! Hug Heart Eyes Hug

# 325
  • Мнения: 18 536
Диамантче  Hug нали мога така да те наричам? Кузей е по-малкия от двамата. В първите серии нищо не дават как ги е възпитавала Хандан. После ще видиш как се е държала с единия и с другия ... аз когато го гледах за първи път се удивих, че Кузей не намрази брат си още като дете заради държанието на майката. Още от малък тя му внуши, че той е един никаквец и за нищо не става, а на Гюней повтаряше колко е велик - и той тъпакът взе, че и повярва  Joy Joy Joy Joy Много е виновна тя, много! Сами също има принос и то не малък ... Кофти родители, какво да ти кажа ... само дето Сами се осъзна, за разлика от Хандан ...тя чак накрая разбра кой син я обича истински

# 326
  • Мнения: 96
Диамантче  Hug нали мога така да те наричам? Кузей е по-малкия от двамата. В първите серии нищо не дават как ги е възпитавала Хандан. После ще видиш как се е държала с единия и с другия ... аз когато го гледах за първи път се удивих, че Кузей не намрази брат си още като дете заради държанието на майката. Още от малък тя му внуши, че той е един никаквец и за нищо не става, а на Гюней повтаряше колко е велик - и той тъпакът взе, че и повярва  Joy Joy Joy Joy Много е виновна тя, много! Сами също има принос и то не малък ... Кофти родители, какво да ти кажа ... само дето Сами се осъзна, за разлика от Хандан ...тя чак накрая разбра кой син я обича истински


Ау ужас, това не предполагах, изпуснала съм кога е унижавала Козей. Сега обаче гледам пази го от бащата, пари му дава...не знам, трябва явно да върна малко назад.
А това, че накрая ще разбере кой я обича истински значи ли,, че Гюней ще се окаже лицемер и използвач newsm78 Изглежда много кротък, мил, възпитан, работлив, човечен, все гони брат си, пази го, отиде да връща парите, които Кузей взе от касата на баща си...на този етап изглежда номер 1 по всички параграфи  newsm78

# 327
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Диамантче  Hug нали мога така да те наричам? Кузей е по-малкия от двамата. В първите серии нищо не дават как ги е възпитавала Хандан. После ще видиш как се е държала с единия и с другия ... аз когато го гледах за първи път се удивих, че Кузей не намрази брат си още като дете заради държанието на майката. Още от малък тя му внуши, че той е един никаквец и за нищо не става, а на Гюней повтаряше колко е велик - и той тъпакът взе, че и повярва  Joy Joy Joy Joy Много е виновна тя, много! Сами също има принос и то не малък ... Кофти родители, какво да ти кажа ... само дето Сами се осъзна, за разлика от Хандан ...тя чак накрая разбра кой син я обича истински


Ау ужас, това не предполагах, изпуснала съм кога е унижавала Козей. Сега обаче гледам пази го от бащата, пари му дава...не знам, трябва явно да върна малко назад.
А това, че накрая ще разбере кой я обича истински значи ли,, че Гюней ще се окаже лицемер и използвач newsm78 Изглежда много кротък, мил, възпитан, работлив, човечен, все гони брат си, пази го, отиде да връща парите, които Кузей взе от касата на баща си...на този етап изглежда номер 1 по всички параграфи  newsm78
Гюней в Въшка...не му вярвай... Naughty
Нъл тъй Фен Heart Eyes Laughing

# 328
  • Мнения: 96
И малко офф, ама като съм тръгнала да си кажа и кои са ми двамата най-противни турски актьори-е сега им намерих как са им имената - Еркам Петекая и Ииз Йозшенер. От тези двамата направо ток ме бие.
Имам и един безразличен, но антипатичен-Езел, ама той ли е Езел или филма се казва Езел, не знам, но ми е много смешен- с един огромен нос като Буратино, с едно самочувствие, направо антипатичен.
 Grinning
Дали ще ме пусне скоро турската вълна, че да сложа децата да лягат все пак  Joy

# 329

Общи условия

Активация на акаунт