Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 2

  • 45 848
  • 734
  •   1
Отговори
# 330
# 331
  • Варна
  • Мнения: 685
Поздрав за вси4ки които гледаха тази ве4ер ПО Heart Eyes Тойгар е невероятен Heart Eyes

# 332
  • Мнения: 18 528
Въшка не, ами чиста гнида е Гюней... Joy Joy Joy не го гледай, че е толкоз мазен. Нищо не си изпуснала, не са ги давали още тези сцени, Диамантче. Колкото до Кенан Имирзаоулу не мога да се съглася с теб - освен големия нос, иначе ми е много симпатичен. И не е надут, според мен. А на мен след Киво от турските актьори най ме кефи Бурак Йозчевит.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 685
NEW Öykü

# 334
  • Мнения: 5 267
Поздрав за вси4ки които гледаха тази ве4ер ПО Heart Eyes Тойгар е невероятен Heart Eyes


Hug Hug Hug

# 335
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И малко офф, ама като съм тръгнала да си кажа и кои са ми двамата най-противни турски актьори-е сега им намерих как са им имената - Еркам Петекая и Ииз Йозшенер. От тези двамата направо ток ме бие.
Имам и един безразличен, но антипатичен-Езел, ама той ли е Езел или филма се казва Езел, не знам, но ми е много смешен- с един огромен нос като Буратино, с едно самочувствие, направо антипатичен.
 Grinning
Дали ще ме пусне скоро турската вълна, че да сложа децата да лягат все пак  Joy
newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09

# 336
  • Варна
  • Мнения: 685
Зизу  Heart Eyes Hug това 4уденка ли е или онемя  Laughing Laughing Laughing Mr. Green

# 337
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу  Heart Eyes Hug това 4уденка ли е или онемя  Laughing Laughing Laughing Mr. Green
И двете... Shocked Shocked Shocked Shocked
За ПакетБая съм съгласна, ама за Кеню и Ийт.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 338
  • Мнения: 96
еее да, Бурак не е никак лош, пуснах го в Гугъла и го видях, много хубав даже, тъмен, изписан. Него обаче за пръв път го виждам, не съм го гледала в никой филм. Аз съм гледала малко всъщност-Забранен плод до средата не, от там нататък-от време на време, 1001 нощи, Фериа и Фамагюл-от средата до края, Аси-целия, Любов и наказание-целия, малко от Под липите и сега Севера и Юга ми е следващия. Майката на Джемре между другото ми е страшно симпатична още от Забранен плод

# 339
  • Мнения: 96
Ийт за пръв път го видях в един филм с едно момиче Ламия, гледах само няколко серии, тя беше винаги много тъжна и нещастна, той й правеше постоянно някакви мизерии, нещо май я тормозеше...не помня точно, но от тогава не знам защо такава антипатия имам към него, винаги с тази му роля го свързвам

# 340
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ийт за пръв път го видях в един филм с едно момиче Ламия, гледах само няколко серии, тя беше винаги много тъжна и нещастна, той й правеше постоянно някакви мизерии, нещо май я тормозеше...не помня точно, но от тогава не знам защо такава антипатия имам към него, винаги с тази му роля го свързвам
И щото е много лош, та Ламия се евляндна за него... Grinning Grinning Grinning Grinning

Ийт Йозшенер е един от най талантливите турски актьори. Кеню също...и самочувствието му е покрито с талант. Laughing

# 341
  • Мнения: 31 112
Не с лошо за Ийт Йозшенер. Моята вечна любов! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 342
  • Варна
  • Мнения: 685
Добро утро!  Nature Sun With Face Хубав уикенд! newsm76
Добре, 4е само синеокото и 4а4и са ме главозамаяли... Mr. Green Heart Eyes



# 343
  • Мнения: 96
добро утро и от мен Hug
Има ли го някъде Север - Юг с бг субтитри ?
Иска ми се да го гледам с истинските гласове и интонации на артистите Confused

# 344
  • Мнения: 280
Поздрав за вси4ки които гледаха тази ве4ер ПО Heart Eyes Тойгар е невероятен Heart Eyes




За Тойгар - адмирации, но -

Скрит текст:
за Къванч  -  Crazy ooooh! Съжалявам Embarassed Лично мнение!

А, иначе с интерес очаквах този сериал, още повече, както и се рекламираше. Ще му дам шанс още една-две серии Peace

Забравих да поздравя Embarassed

Честито на Именниците днес! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт