Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте. Може би много пъти сте разисквали темата за прием на първокласници, но мисля, че винаги може да бъде актуална. Знаете ли откога започва записването за първи клас в гр. София. Препоръчайте училища. Предварително благодаря на всички. Smile
Цитирай

Пловдив

Страница-две по-назад има същата тема. Ако искаш прелисти и я виж. Няма да се налага да ровиш много, защото съвсем доскоро темата беше доста актуална.
Цитирай
благодаря за атговора. но тези теми, които видях се отнасят за плавдив и други градове в страната. интересува ме в гр. София
Цитирай

Има много теми по въпроса, пусни в търсачката първи клас и ща откриеш и тези, дето ги бистрехме миналата година.
 Дара е права за темите за София, в последно времче имаше няколко, аз лично писах в две от тях.
Датите за записване са различни във всяко училище, навсякъде започват в края на април, началота на май, но най-сигурно е да провериш конкретно на място.
Цитирай

sofia

И мене тази тема ме вълнува. Едно и също ли е за всички държавни училища?Имам предвид срока. Има ли някакви документи освен бележката за предучилищна??
Цитирай

София

Да правилата са еднакви в държавните училища - пиши в кой квартал търсиш училище, какво искаш да е - с езикова насоченост, с изкуства, с музика или съвсем съвсем обикновено училище.
Цитирай
az se interesuvam ot uchilishe v Lozenec s angliyski.Predpochitam osnovno takova pred sredno.Blagodarq predvaritelno.
Цитирай

sofia

За коя част на Лозенец се интересуваш?? Аз също съм в Лозенец и горе долу съм ги проучила, но съм се спряла на варянт не в квартала.А там са 21- не е основно, 35 с руски,122-основно, някоко частни-не са за препоръчване...Зависи ти на кое държиш най-много: да е близко, основно, да е с език, да са по-малко деца в клас, да е на ниво образованието...???
Цитирай

София

Не знам за вашето училише ,но при нас в кавартала искат молбите от 01.04-10.04, а бележките от детската градина ще получим чак май месец.Така ,че кой не е записал още да действа ,че няма време. Искат копие от акта за раждане и молба - образец.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.