Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лекарката днес ми каза, че вече е безмислено да се правят тези изследвания, но аз малко се притеснявам. Някой може ли да ми помогне със съвет?
Цитирай

За хламидиите не знам, ама токсоплазмоза-test може да ти се направи по всяко време. В крайна сметка, ако никога не си боледувала, нямаш имунитет. И ако, де дай си, Боже, попрекалиш с луканката, ако пържолката ти в ресторанта е недопечена, а плодовете в плодовата салата, която ти сервират за десерт, са били обходени от кварталната котка... На моята съседка и откриха токсоплазмоза в последните месеци и я натъпкаха с лекарства. Плацентата не защитава бебето изцяло.
Цитирай
Лекарката днес ми каза, че вече е безмислено да се правят тези изследвания, но аз малко се притеснявам. Някой може ли да ми помогне със съвет?

има смисъл. в много западни протоколи изследвания за токсоплазмоза се правят два пъти през бременността - един път в първия и втори път - във втория триместър.
пусни си IgM y IgG. за хламидии също има смисъл да си пуснеш.
Цитирай

софия

хламидии -незнам какво са Embarassedно за токсоплазмоза си пусках няколко пъти изследвания защото имам коте и съм хипохондрик Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.