Помните ли името на акушерката, която ви води раждането

  • 17 567
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 556
1АГ-София (ТК), акушерка Роси Найденова, имам 2раждания секцио, без избор на екип и 2-та пъти беше една и съща акушерка на смяна Laughing

# 121
  • Мнения: 1 165
Не само ще я помня, но и цял живот ще съм и благодарна за грижите към мен преди и по време на раждането. Надежда Стаменова - болница "Надежда".   bouquet Води второ ми раждане по естествен път, след първо раждане преди 7 години чрез цезарово сечение. Подкрепи ме в избора да родя по нормален начин.  Hug

# 122
  • Мнения: 4 270
Да, помня го дори след толкова години, много мила и внимателна жена! Да е жива и здрава!  bouquet

# 123
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Помня името на акушерката, която ме прие-Мариана. Точно като ме качиха на магарето се смениха смените и другата която помогна при раждането не разбрах как се казва. Crazy

# 124
  • Мнения: 5 173
Изражда ме целият екип на смяна. 2 лекари и всички акушерки. С особено огорчение си спомням една, която нарече роденото ми преди 30 секунди бебе "проклето като майка си" Sick, понеже се изпишка веднага като се роди. И не, не съм викала, мучала, крещяла, гък не издадох докато раждах. Още не мога да се начудя с какво заслужихме тази квалификация, а мен още ме е яд, че не поисках да ми каже името си, за да пусна оплакване от нея.

# 125
  • София
  • Мнения: 6 259
Помня го - Ани. Даже я познах след 7 г. при второто си раждане (тогава бях без акушерка, по-точно директно с планово, а не със спешно секцио, т. е. по-скоро с операционна сестра, на нея името не й помня; иначе при първото раждане и аз изредих 2-3 смени барабар в всичките им лекарки и акушерки, но Ани беше най-постоянното присъствие; от нея съм с добри впечатления, от някои други акушерки - не толкова)  Peace

# 126
  • Мнения: 2 755
Помня я, само да я видя няма да ми се зарадва - Димитрова от Русе, но старата, защото преди 6г., когато родих бяха две. Въпреки, че бебето излизаше, едва стигнах до родилната зала и отказах епизотомия, такъв разрез ми направи от 7 см., че после ми трябваше пластика за да мога пак да сядам. От грижите и още не съм се възстановила напълно.

# 127
  • Мнения: 3
Разбира се, че го помня и никога няма да го забравя! От град Плевен е също като мен и работи в клиника "Света Марина". Казва се Ваня Генова и е извадила на бял свят и двете ми принцеси, за което ще съм и благодарна цял живот. Всяка година се чуваме на Бабин ден. Изключително мил, добър и съвестен човек е тя и винаги като я видя се радвам изключително много, тъй като ми напомня за двата най-прекрасни момента в живота ми. Благодаря ти Ваня!  Hug

# 128
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз я помня-Руска Ганчева,работи си и до сега в МБАЛ Бургас,помня и гадната докторка,която ме плашеше с форцепс и не разреши на добрата жена да ме цепне леко,та имах ужасни разкъсвания,че ме шиха и без упойка,ама акушерката беше невероятно мила,както и един друг доктор,който ми каза,че мога и три дена да се мъча ако не ми пукне околоплодните води,наистина беше мил и много внимателен,нищо не усетих,но за съжаление няма как да препоръчвам доктора-той почина

Общи условия

Активация на акаунт