Испански сериали - Тема 4

  • 88 215
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Сега погледнах при руснаците, превели за 5 епизода на Velvet и 4 на El pricipe. Преводът върви горе-долу с еднаква бързина.  Thinking На мен и двата ми се гледат, така че решавайте вие, а аз ще пусна заявка.  Peace

# 646
  • Мнения: 119
Цитат
Ееее, недейте с такива резерви за Гран резерва

Aaa, dami, нямам никакви резерви Hug Аз го чаках с нетърпение именно поради винарскатата тема. При все, че не пия никакъв алкохол Laughing, лозята и производстото, избите, бъчвите, ароматът...винаги са ме вълнували. Доставя ми голям кеф като гледам, с изключение на това, че не са хубавци, ама това се преживява. Всъщност, дори така се приближава повече до реалността. Не бих се отказала в никакъв случай от него. Кеф ми е, че е повечко серии. Simple Smile
  "A good year"...dami, що е то? Филмче, сериал? Със сигурност ако е съща темата, ще ми хареса..ако не е правилно да се пише тук, пиши ми на лични, pls Praynig

  Криста,
Цитат
За съжаление трябва да изчакаме поне да напреднат с превода, защото когато увисне по никое време превода негативите са за преводача, а и феновете се разочароват
 И аз мисля така..може би трябва да мине един сезон, и тогава да се превежда... така със сигурност никой няма да е разочарован. Макър че, реално никой не би трябвало да се сърди на нашите преводачи! Освен , че заслужават благодарност за безкористния труд и адмирации.  bouquet

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 23:14 от maridelucia

# 647
  • Мнения: 119
Дими, не може ли и за двата да пуснем?..Да си чакат ред, де..  Grinning

# 648
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Дими, не може ли и за двата да пуснем?..Да си чакат ред, де..  Grinning

Срам не срам, пуснах и за двата. Laughing Когато имат възможността преводачите, разбира се.  Peace

Гледахте ли Исабел? Чуден беше епизодът.  Heart Eyes


Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 04:10 от DimiLoca

# 649
  • Мнения: 657
Maridelucia, А good year или "Добра година" - вече класика с Ръсел Кроу и Марийон Котияр, действието се развива в съседна Франция. Сигурно си го гледала. Сори за спама. Иначе аз съм за El principe, просто защото другия вече го гледам...

# 650
  • Мнения: 119
 Дими, супер си направила!  Разбира се, когато може - тогава..ние да си кажем мераците, пък преводачите решават кога и кой по-напред. Аз съм съгласна на всичко - само да има исп. сериали с буквички  Grinning

  dami, може да ме наричаш мари, по е късо Simple Smile и ...охооо... този филм 4 пъти съм го гледала Laughing
Скрит текст:
сцената как цопва в калния басейн ме кефи много hahaha

  повече пъти сигурно съм гледала само 2 филма:
1. Салса -/2000г.-Франция,Испания/
2. Baila conmigo - / USA с Ванеса Уилиямс и Чайен -( умирам за песните му  Heart Eyes)
...ей, аз как се разприказвах, но хубаво направи че ме подсети..сега, с тези празнични дни ще си подсладя пак душата..не ми омръзва да ги гледам, пък може и теб да подсетя за нещо позабравено  Wink

# 651
  • Мнения: 631
Момичета, много благодаря за Gran rezerva и особено за Нишките. В момента ще гледам 8 епизод, но за 9,10 и 11 не ми се отваря bukvi.bg Дава грешка някаква. Моля за помощ. Благодаря  bouquet

# 652
  • Мнения: 2 353
  Penmari, дай мейл, за да ти ги пратя.

# 653
  • Мнения: 631
Хапка, изпратих на лични.  bouquet  bouquet  bouquet

# 654
  • София
  • Мнения: 3 789
Габриел Гарсия Маркес е починал  Tired

Аз след всичките ви възторжени отзиви зарязвам "Физика или химия" и започвам "Нишките"  Simple Smile

# 655
  • Мнения: 119
Деси, започвай, започвай...няма да съжаляваш Simple Smile ...

 Току що изгледах филмчето Tres bodas de más ..леко, забавно и разтоварващо. Мартиньо Ривас тук беше просто..  Heart Eyes ....ох, хайде и аз се размечтах, грехота е днес Embarassed

Дими, аз съм на 13еп. 1-ви сезон на Исабелка...сега съм мн. доволна, че превода на 2-ри сез. напредва и ще си имам и за напред...

Някой следи ли какво става със Сърцето на океана...отзиви има ли? Бяха доста ненадеждни.. newsm78

Вечна му памет на Габриел Гарсия Маркес - голям симпатяга и ГОЛЯМ ТВОРЕЦ! Sad  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 656
  • Мнения: 21
Христос Воскресе, мили дами!

Нека всички имаме надеждата винаги с нас. Здраве и късмет!!!!

# 657
  • Мнения: 119
ЧЕСТИТ ВЕЛИКДЕН И ОТ МЕН! ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ НИ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И УСПЕШНИИ ДНИ! Simple Smile

# 658
  • Мнения: 2 353
  Честит празник и от мен. Пожелавам ви само хубави неща Hug
  Някой има ли представа дали ще има още епизоди на "Гран резерва"?

# 659
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Честито Възкресение! Здраве и благодат за всички!  Hug

Наздраве! Wine Glass



Общи условия

Активация на акаунт