Професионални серии за коса - тема 60

  • 53 557
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Вие влизате в тема 60 - ДОБРЕ ДОШЛИ !

Вместо запис моля споделете :1.Вашият опит с продуктите на CHI.
2.Кой е най-любимият ви продукт за момента?

Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Терапиите за коса. Има ли такива?
Шампоаните
За блясъка на косата
Ботокс терапията на Лореал за коса

Терапия на Милк Шейк с млечен протеин
Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Колагеновата терапия на  Шварцкопф




Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Колагенова терапия на Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue - продукти
Терапия на Милк Шейк - продукти и стъпки
За Alfaparf Milano Midollo di Bamboo
Къдравата коса
За боите Majiblond
Деминерализиращи терапии
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар




Често обсъждани продукти за коса в темите:

Kerastase Resistance (протеинова)
Kerastase Nutritive (подхранваща)
Серия Fiberceutic или Ботокс за коса (укрепваща, уплътняваща серия)
Протеин ApHogee
Копринa CHI Silk Infision
Philip Kingsley - Еlasticizer (изглаждаща, омекотяваща маска)
Макадамия (подхранваща, дълбоко възстановяваща)
Мароканойл
Lakme - L2 (хидратиращ, подхранващ)
Milkshake - продукти
Alfaparf Milano - Midollo di Bamboo (протеинова, хидратираща, уплътняваща, еластичност)
Schwarzkopf Bonacure - Колагенова терапия (гъвкавост, еластичност, полиране)



Терапевтичните преси, които ползваме:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk



Предишни теми:

# 1
  • Мнения: 31 151
Благодаря за темата.  bouquet
Ползвам коприната на Чи и една вакса за финиш.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Мерси за новата тема   bouquet
Продукти на Чи не съм използвала до момента.
Най-любим продукт може би Цимент термик. Сега седмица след като си правих терапията на Милк шейк ми се струва, че има много повече обем и плътност.Определено си мисля, че ще повторя.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Благодаря за темичката  bouquet
На Чи съм ползвала коприната, термозащитния спрей и маска пак от същата серия, въобще не ми харесаха, няма да повторя Peace
Любим продукт в момента : Олиото на Наши Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 160
Благодаря за новата тема  Hug
До момента съм ползвала термозащитата CHI 44 IRON GUARD - не ми хареса, утежняваше ми на косата; коприната CHI - добре подхранва и омекотява косата.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 127
Благодаря за темата   bouquet
Не съм ползвала до сега продукти на Чи.
Любим ми е Цимент термик.

# 6
  • Мнения: 14
Честита нова темичка  Hug
Харесвам Чи, най-често ползвам айрън гарда, няма по-удобна защита за корените според мен. Коприната също ми харесва.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Благодаря за темата   bouquet

1. На Chi съм ползвала само коприната, не ми допадна, размених я. Не видях по-различен ефект от останалите масла, които съм ползвала.
2. Имам няколко любими продукта - маска за плътна коса Kerastase Masquintense, особено с шампоан Bain Satin 1-уникална комбинация, Л2, термичен крем Хрома термик на Керастаз, ампули Денсифик, ш-н Иноа, серията Moisture recovery на Joico, аргановата серия на Наши, ампула със стволови клетки на Наши и от скоро любима ми стана и млечната терапия на Милк шейк.

# 8
  • София
  • Мнения: 580
Благодаря за новата тема!  bouquet
От продуктите на Чи съм и използвам само коприната. Хубав продукт е, но при мен няма "Уау" ефект.
Любим продукт ми е маската на Керастаз Маскинтенз.

# 9
  • Мнения: 1 377
Мерси за темата   bouquet
Така на Чи доста неща съм пробвала и като цяло съм мн положително настроена към марката и я харесвам. Ползвала съм инфра маската - харесвам я много, но е по-лек продукт, отдавна съм я свършила. Коприната сивата също имам, истината е че рядко я ползвам, не защото не я харесвам а защото повече харесва Митик Ойл и серума Олео Релакс и ползвам повече тях. Реконструктора оранжевия е много добър продукт и оранжавия хидратиращ шампоан маи се водеше, хубаво хидратира и двете заедно ми се отразяваха добре. Айрън гарда също съм ползвала, доволна съм не ми харесва единствено, че има фиксация, но с малко олио се оправя. И спрея за обем имам, но пък не позлвам такъв тип продукти и не мога да кажа. Май е това опита ми с тях Simple Smile) Може би бих повторила рекунструтура на 100%, но пък имам желание да пробвам и някои от новите има неща, без онези луксозни серии, от които имах мостра и ми бяха мн гаднии  Mr. Green
Като най-любим в момента продукт мога да определя спрей-маската на Наши.

А някой от ползвалите термозащитата на Чи(последния крем, който споменавахте в предната тема) може ли да я сравни с Цимента, или Нектара, или Антиснап на Редкен? Peace   bouquet

# 10
  • Мнения: 14 486
Ползвам в момента коприната на Чи (не съм ползвала нищо друго досега) - страхотен продукт. Моята коса е дълга и много добре уплътнява и дава фиксаж, предпочитам да ни ми е прекалено омекотена косата. От това, което съм ползвала досега като стайлинг продукти - Керастаз, Лореал про и Редкен, това е най-доброто Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 9
GodaIva, мерси за темата  Hug

На Чи съм ползвала маската от червената серия - Инфра, Айрън гарда, пробвала съм коприната и сега ползвам белия кератинов копринен комплекс. От Айрън гарда не съм доволна - втвърдяваше ми косата, коприната не ме впечатли с нищо, не я усетих особено на косата си, маската инфра беше хубава. От продуктите на Чи, които съм ползвала, пък и сравено с други масла и финиши определено много съм впечатлена от кератиновия копринен комплекс, много хубаво и бързо хидратира и омекотява косата и крайчетата в частност, които при мен са твърди и сухи, както впрочем и цялата ми коса.
Имам няколко любими продукта , сред които Олео релакс маската, зелената ампула на Керастаз, серума Абсолют на Лореал

В търсене съм на хубави продукти за запазване на цвета след боя, моля споделете вие от какво сте доволни.

# 12
  • Мнения: X
Мерси за новата тема   bouquet
Един от първите проф. продукти, които си купих беше маската на Чи - Инфра и бях много доволна от нея. В момента ползвам и най-новата им кератинова серия, която също много ми харесва.
Любим продукт към момента ми е олиото на Вела от серията Лукс Ойл, слагам от него след всяко миене.

# 13
  • Мнения: 259
Благодаря за темата   bouquet .
1. На ЧИ съм ползвала коприната с червената капачка,коприната с кератин(златната капачка) и копринения серум от серията с перли и трюфел , шампоана и балсама пак от същата серия . Единствено горе-долу ми хареса коприната счервената капачка,но повече няма да я купя .
2. Любими продукти са ми : Бейн сатин 2 , серията със стволови клетки на Наши , Нектар термик .

# 14
  • Варна
  • Мнения: 456
 Благодаря за новата темичка.Хареса ми идеята в началото да коментираме продукти на различна марка   bouquet
По въпросите:
1.Като цяло не харесвам Чи.Не се сещам за продукт,който да ми се е отразил така както искам.Ползвала съм цялата Инфра серия.Продуктите са ми леки,без ефект,хидратация не се получава при мен.Коприната също ми е лека,нито изглажда,нито омекотява,откъм блясък е добре.Ароматите не ми допадат изобщо.Термозащитният спрей ми беше лепкав и ми втвърдяваше косата.Пробвах и подхранващата серия-не подхранва при мен.Сигурно и други продукти съм ползвала,за тези се сещам в момента.
2.Имам много любими продукти и ми е трудно да избера един.Може би Еластисайзер екстрийм.

Общи условия

Активация на акаунт