Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Пловдив
Ами това ми е въпроса.
На мен ми е по-удобно количката да е с цяла горна дръжка, а не с две, но пък не знам от летните има ли такива. Предпочитам да се сгъва на чадър, за да заема по-малко място в багажника на колата.
Та помагайте ако знаете такива колички.

# 1
  • София
Няма как да стане да се сгъне количката като чадър и да се сгъне цялата дръжка,за това всичките са такива.
Поне така разсъждавам аз де Laughing

# 2
  • Sofia
Няма как да стане да се сгъне количката като чадър и да се сгъне цялата дръжка,за това всичките са такива.
Поне така разсъждавам аз де Laughing

И аз така мисля - просто няма как с цяла дръжка да се сгъне на чадър.

# 3
  • София
Горните 2 мами ще се изненадат но отговорът е, че има  Laughing - Bebe Confort Allegra.
Само за нея знам.

# 4
  • Sofia
Горните 2 мами ще се изненадат но отговорът е, че има  Laughing - Bebe Confort Allegra.
Само за нея знам.

Доста търсих такава и аз попаднах само на тази, но малко късно. Други не съм открила, а доста търсих, но беше точно преди година, така че може да има още някоя вече. Цената на тази беше около 200 лв. и ги имаше само в Малечко.

# 5
  • Sofia
Ееее, признах ви! Винаги съм знаела, че тук са най-открехнатите мацки и това го потвърди още веднъж!  Да бях попитала миналото лято, ама то свърши вече...

# 6
  • София-Париж-София
Да, Алегра-та е такава и струва 250 лв.

# 7
  • София
Хехе,ми как да ги знам като не са ми по джоба и не се интересувам от тях Rolling Eyes

# 8
тази Алегра става ли за новородено т.е. има ли легнало положение

# 9
  • София
тази Алегра става ли за новородено т.е. има ли легнало положение
Мисля, че имаше, но не съм 100% сигурна.

# 10
  • София
Не, няма! Има полулегнало като повечето летни колички - аз я разучавах лятото

# 11
  • София
Има 3 положения на гръбчето, но най-долното не е е хоризонтално - т.е. не става за новородено! Иначе количката е хубава - много е лека и удобна за носене по стъби, транспорти и т.н. Нищо че е лятна - изкарахме и зимата с нея+чувалчето. Но както всяка количка с по-малки гуми не е за яки преспи. Но по утъпкано няма проблем! Peace

# 12
къде ще ходя в преспите с количка, има коли са тая работа
жалко, че не става за ноеородено, значи все пак универсална количка няма, все с нещо трябва да се прави компромис

# 13
  • Sofia
Ако имаше универсална,половината производители и търговци щяха да фалират.Човек си купува една количка и забравя,а сега всеки като си вземе по две newsm78 

# 14
  • София
За легналото положение-изобщо не е задължително да е абсолютно легнало детето. Дори и в болницата, веднага след раждането постажят децат ж креватчета под наклон 30 градуса. Моята количка е със същия наклон на гръбчето. Все пак се гледа да не е по-голям градуса. Децата на няколко мои приятелки са израснали в такива колички, моето също.
Във Франция много трудно може да се намери количка с напълно легнало положение. Обикновенно до 3-4 месец се използват кошници, които се прикачат за количката.

Много съжалявам, че като търсех навремето количка не попаднах на тази! Confused

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт