Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

От 3 тия ни месец сме на Аптамил. Вече сме на 3-ката, обаче ми бърка дълбоко в джоба. Та си харесах нестожен - евтино и на Нестле. Обаче ме притеснява това, че го дават от първия ден до 1 годинка. Може ли едно и също мляко да задоволи потребностите на бебето като новородено и като щъпуркащо вече човече? Една седмица вече си блъскам главата, но все имам чувството че ще лиша Румито от нещо много важно за нея.
Цитирай

Paradise

След като така го дават, какво те притеснява? И как така от нещо ще я лишиш - и едното и другото са все АМ
Аз взимам от това мляко, за да готвя с него, но като забравя да купя от Милумил-а, давам от него. Нма му нищо на детенцето.
Мисля, че можеш да го смениш Peace
Цитирай

Бургас

Така ми се е загнездило в акъла , че Аптамила е най-доброто АМ, че ми е трудно да го пренбрегна. Все се обажда едно вътрешно гласче. Но и аз взех една кутия за готвене, но в момента и го правя и за пиене, защото няма да я свършим преди да изтекът 3-те седмици срок. Приема го добре. Обаче онова вътршно гласче пак се обажда  ooooh!
Цитирай

Бургас

Чух за нестожена , обаче нямам намерение да минавам на него , смених Аптамил3 с Милумил 3 , който го дават за злояди, защото изведнъж спря да го яде в момента с голямо удоволствие го пие Милумила и е с 1 лв по- евтин от Аптамила
Цитирай

Paradise

Обаче онова вътршно гласче пак се обажда  ooooh!

ами не го слушй гласчето, а, след като толкова се вълнуваш, не купувай повече от това мляко Peace
Цитирай

Я си карай с Аптамил-а...то и на мен ми бърка в джоба, но нали е за детенце....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.