?Въпроси всякакви?

  • 5 265 013
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 29 100
  • Мнения: 1 746
Къде във Варна сте гледали качествени дървени креватчета за бебета? Търся нещо изчистено като модел в бяло и по възможност с люлка. 

http://www.arbor-bg.com/

Потърси магазини или представители на тази фирма.  Peace

техните ми харесват, да, гледала съм ги, остана да намеря къде ги има в града, благодаря ти

# 29 101
  • Мнения: 527
Искам да попитам нещо относно една форматирана sd card.

Имаше видеозапис на картата. След това я форматирах и съответно записите са изтрити. След това има нови записи. Въпросът е могат ли да се възстановят записите от преди форматирането.

Много е важно, моля за компетентно мнение по възможност;) 

# 29 102
  • Мнения: 200
Искам да попитам нещо относно една форматирана sd card.

Имаше видеозапис на картата. След това я форматирах и съответно записите са изтрити. След това има нови записи. Въпросът е могат ли да се възстановят записите от преди форматирането.

Много е важно, моля за компетентно мнение по възможност;) 

Може да пробваш с Recuvа. Ако искаш все пак питай в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758271.0;topicrefid=4

# 29 103
  • Мнения: 2 157
Ще задам един тъп въпрос: как се оценява по стобалната система? Има ли нещо по - специфично?
Трябва да направя оценка на един хотел - на материалната му база, персонал и т.н.
Всяко едно нещо трябва да го оценя до 100 или да им дам такива оценки, така че после като събера всички да се получи 100?  Shocked #Crazy


И аз мисля като Атти. По принцип в маркетинговите изследвания аз рядко съм срещала кумулирани (сборни оценки). Получават се завишени стойности. Всяка балова система има максимум и минимум. Колкото близо до максимума е нещо, толкова по-близо е до изследваното твърдение. Т.е. в случая със 100 би било обозначено "Всичко в хотела е идеално". Ако оценките се съберат, се получава завишена стойност. Ако средната ти оценка е 15,т.е. ниска, то крайната оценка става да речем 75, което значи че хотелът много ти харесва.
Когато всяка оценка се поставя от едно до 100 и накрая се вземе средна аритметична от тях (понякога се ползват и "тегла" на всяка оценка) се получава реалистична оценка. Т.е. средно оценяваш с 15 различните показатели. Крайната средна аритметична също ще е близо до 15, а не до 75. Изследващият вече знае, че хотелът не ти е харесал. Simple Smile

# 29 104
  • Мнения: 527
Благодаря, попитах и там. Лека вечер:)

# 29 105
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Момичета, повече от час се мъча да намеря опцията за воден знак/watermark на Пикаса. Ползвала съм я още в първата версия на Пикаса и съм си правила експерименти. Сега като ми трябва спешно не мога да намеря как. Помагайте  Praynig!
p.p. Намерих клипчета в ютуб. вече знам

Последна редакция: чт, 29 яну 2015, 23:01 от stenly

# 29 106
  • Мнения: 364
Здравейте, много моля да ме посъветвате каква безплатна програма да си сваля за запис на разговор по скайп, без значение дали ще е видео или само аудио. Разговорът ще е между 30 минути и час, ако е от значение.
Благодаря

# 29 107
  • Мнения: 2 196
Здравейте

Не намерих темата за фейсбук....
Въпреки това ще си задам въпроса тук:Без да искам,докато разглеждах профила на един потребител във фейсбук му пратих покана за приятелство,отказах я,но пак без да искам съм цъкнала там и съм пратила,след което пак я отказах  hahaha  Joy нали знаете как е през телефона  ooooh!
Същинския въпрос:Човека ще разбере ли,че съм пратила и отказала поканата или може да види само,ако е бил на линия във въпросния момент?

# 29 108
  • Мнения: 2 516
Здравейте

Не намерих темата за фейсбук....
Въпреки това ще си задам въпроса тук:Без да искам,докато разглеждах профила на един потребител във фейсбук му пратих покана за приятелство,отказах я,но пак без да искам съм цъкнала там и съм пратила,след което пак я отказах  hahaha  Joy нали знаете как е през телефона  ooooh!
Същинския въпрос:Човека ще разбере ли,че съм пратила и отказала поканата или може да види само,ако е бил на линия във въпросния момент?
Мисля, че ще види само ако е бил на линия.Обаче, ако е с "модерен" телефон и му излизат всякакви известия на екрана, може и да е видял, преди да си изтрла заявката  Peace

# 29 109
  • Мнения: 2 196
Е,аз я изтрит веднага и двата пъти...Всичко се случи в рамките на 30 секунди,в които не мисля,че е бил онлайн и сега като вляза в профила му пак си стои опцията Add friend т.е. няма висяща покана,чакаща приемане...Значи съм изтрила както трябва!
Мерси за отговора   bouquet

# 29 110
  • Мнения: 2 516
Е,аз я изтрит веднага и двата пъти...Всичко се случи в рамките на 30 секунди,в които не мисля,че е бил онлайн и сега като вляза в профила му пак си стои опцията Add friend т.е. няма висяща покана,чакаща приемане...Значи съм изтрила както трябва!
Мерси за отговора   bouquet
Абе, да, ама си мисля, че, ако вече му е било излязло на телефона, че има покана за приятелство, дори и като я изтриеш, пак ще си остане като известие.Дано да греша, щом не искаш да вижда Simple Smile)

# 29 111
  • Мнения: 2 196
Аха,сега вече разбрах какво искаш да кажеш...Ами дано да не влезе през телефона и на компа да не му е излязло,понеже не искам да се вижда,но каквото е станало-станало!

# 29 112
  • UK
  • Мнения: 3 959
Вероятно е получил мейл и за двете покани, надявай се да не си го проверява или да си е изключил известяването, но шанса е малък.

# 29 113
  • Мнения: 2 196
Вероятно е получил мейл и за двете покани, надявай се да не си го проверява или да си е изключил известяването, но шанса е малък.

Благодаря за разясненията!Каквото стане!Ще обясня,че съм пратила без да искам,ако някой ми потърси сметка...Човешко е да се греши  Mr. Green особено като ровиш в чужди профили и си с тъчскрийн  hahaha  Joy

# 29 114
  • Пловдив
  • Мнения: 647
познавам човек, който постоянно твърди, че никога не иска приятелство пръв, всички него търсят  Sunglasses  е, от време на време пращал покани само да види какво ще стане, пък те /видиш ли/ приемали. От което се подразбирало, че те правят първата крачка   Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт