?Въпроси всякакви?

  • 5 263 584
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 34 395
  • Мнения: 100
ако никой не е спрял крановете топлината си е използвана и никой няма да ви я "опрости".
сметката за април е по-висока заради изравнителните сметки.

Жилището не е било отоплявано през въпросния период, крановете бяха спрени ръчно, но нищо друго не е предприето. Confused

когато отчетат нулеви показания на уредите ще ви намалят сметката  Peace
само вижте да не е изтекъл срока за корекции

Благодаря! Peace За този отоплителен сезон мисля, че ще могат да се направят корекции, но за по-миналия не тая особени надежди... Confused
Обадете се на топлинния счетоводител и поискайте допълнителен отчет, тъй като сте извън графика им ще платите такса, за да го извършат. Ако сте с работещи измервателни уреди, които не са с изтекла годност ще ви отчетат нулево потребление и ще платите само за сградна инсталация. За миналия сезон вече е късно, освен ако всичките ви съседи не се подпишат, че апартаментът е бил необитаем, но това е практически невъзможно. Миналата година корекции се правиха до 5.10.2014, за тази предполагам, че пак в този срок. Единствено, ако са Ви отчитали ползването на топла вода, то водомерът ви ще отчита по-малко и ще има да ви възстановяват. Но го направете По-скоро. Имайте в предвид, че топлофикация вече доста бързо завежда заповедни производства. Говорете и с тях, ако искате да сключите споразумение за миналия сезон, т.е. Да не плащате всичко наведнъж.

# 34 396
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Опитвам се да издиря кой е вносител на Браун за България, но нещо не мога да го открия...
Счупи ми се пластмасовата купа на пасатора, който ползвам вече 10 години и ми се иска да им  пиша да ме упътят от къде да я поръчам като резервна част...

# 34 397
  • Мнения: 6 214
Опитвам се да издиря кой е вносител на Браун за България, но нещо не мога да го открия...
Счупи ми се пластмасовата купа на пасатора, който ползвам вече 10 години и ми се иска да им  пиша да ме упътят от къде да я поръчам като резервна част...
Пан Сервиз на Сан Стефано дали няма да имат?

# 34 398
  • Мнения: X
Опитвам се да издиря кой е вносител на Браун за България, но нещо не мога да го открия...
Счупи ми се пластмасовата купа на пасатора, който ползвам вече 10 години и ми се иска да им  пиша да ме упътят от къде да я поръчам като резервна част...

Чичо Гугъл казва, че официален вносител на Браун са Орбико

# 34 399
  • под тепетата
  • Мнения: 9 270
LaDiDa , ако не пазиш гаранционната карта на пасатора ( в нея пише къде са сервизите), звънни един телефон на вашия техномаркет или Технололис. Там ще ти кажат къде в Бургас е сервиза и резервните части за Браун.

# 34 400
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
В кои сайтове мога да публикувам обява за апартамент под наем от собственик?

# 34 401
  • софия
  • Мнения: 1 305
*Бенджи* imot.bg, houms.bg, imoti.info, olx, bzazar.bg, bezbroker.

# 34 402
  • Мнения: 735
Можете ли да ми предложите подарък за рожден ден на 14 годишна госпожица? Не харесва бижута, гримове, парфюми. Не се конти. Все още си е детенце.Simple Smile Но не мога нищо да измисля с какво да я зарадвам....Ще ви бъда благодарна за всяко предложение! Hug

# 34 403
  • Мнения: 341
Книжка, пъзел, семейна игра, чантичка през рамо ...

# 34 404
  • Мнения: 5 636
Здравейте, може ли някой вещ Laughing да ми каже, колко дни след приема на НОЛИЦИН НЕ е противопоказно да се излага човек на слънце? Освен това, проблем ли ще бъде да се пие 6 вместо предписаните 7 дни?

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 16:17 от Kaktus s usmivka

# 34 405
  • София
  • Мнения: 3 789
Можете ли да ми предложите подарък за рожден ден на 14 годишна госпожица? Не харесва бижута, гримове, парфюми. Не се конти. Все още си е детенце.Simple Smile Но не мога нищо да измисля с какво да я зарадвам....Ще ви бъда благодарна за всяко предложение! Hug

Има готини 'Тайни дневници', харесват се

# 34 406
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
МоЙта почти 14 годишна няма да се зарадва на нищо от изброените неща. Ама и на какво ще се израдва не е лесно да се каже. На нов протектор за телефона би се зарадвала, но пък трябва да знаеш какво харесва и какъв модел точно е телефона. Читави слушалки за телефон или пък за компютър (с микрофон)?

# 34 407
  • Мнения: 13 532
Ваучер за подарък от някой магазин или книжарница , а тя да си избира.

# 34 408
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Моля за идея за подарък за 50 годишен юбилей на мъж,който си има всичко и може да си купи всичко Rolling Eyes

# 34 409
  • Мнения: 1 475
Ваучер за подарък от някой магазин. Бутилка хубаво вино или уиски. Пари в брой в плик с картичка.

Общи условия

Активация на акаунт