?Въпроси всякакви?

  • 5 264 906
  • 96 496
  •   5
Отговори
# 39 390
  • София
  • Мнения: 5 656
Има ли спасение от ужасен конденз на присвоен балкон? ( Има само вътрешна изолация) Каквато и мебел да се постави до стена или на пода се образуват буквално локви...Sad
 

И свещи палих, и сол слагах - няма оправия Sad. Има вариант да се замажат още веднъж ръбовете, но според мен докато радиаторът е под прозореца - нищо няма да се промени. Ние евентуално мислим лятото да го преместим на вътрешна стена, както настоявах в началото, но нямаше кой да ме чуе.
Преместването на радиатора няма да изиграе роля, не си струва да го правите. Добро и непрекъснато проветрение - друго спасение няма.

# 39 391
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Здравейте,
как най бързо може да се придвижи  човек с обществен транспорт в София? Пристигам от Пловдив/може да  слезна на спирката Окръжна  болница или Централна Автогара/ Целта е  бул България 110 .
В Бг мапс излиза трамвай 7,нещо друго върши ли работа?

# 39 392
  • София
  • Мнения: 3 789
Има ли спасение от ужасен конденз на присвоен балкон? ( Има само вътрешна изолация) Каквато и мебел да се постави до стена или на пода се образуват буквално локви...Sad
 

И свещи палих, и сол слагах - няма оправия Sad. Има вариант да се замажат още веднъж ръбовете, но според мен докато радиаторът е под прозореца - нищо няма да се промени. Ние евентуално мислим лятото да го преместим на вътрешна стена, както настоявах в началото, но нямаше кой да ме чуе.
Преместването на радиатора няма да изиграе роля, не си струва да го правите. Добро и непрекъснато проветрение - друго спасение няма.

Ами значи няма да си губим времето, благодаря!

Проветрявам, но файда никаква. В едната стая  която е с усвоен балкон - локви, в другата, където има само дограма - мухъл и всичко, което стои на балкона, е подгизнало, мухлясало и ръждясало.

# 39 393
  • Мнения: 2 113
Детето иска гребен тренажор. Намерила съм втора употреба. Какво да гледам ? Нищо не разбирам.

# 39 394
  • Мнения: 2 927
Проветрявам, но файда никаква. В едната стая  която е с усвоен балкон - локви, в другата, където има само дограма - мухъл и всичко, което стои на балкона, е подгизнало, мухлясало и ръждясало.
Питай из подфорум "Дом" дали влагоуловителите не вършат добра работа. Ако не се лъжа, преди време имаше и специална тема за тях.

# 39 395
  • София
  • Мнения: 5 656
Ами значи няма да си губим времето, благодаря!

Проветрявам, но файда никаква. В едната стая  която е с усвоен балкон - локви, в другата, където има само дограма - мухъл и всичко, което стои на балкона, е подгизнало, мухлясало и ръждясало.
Да, напълно позната картинка.
Клапа на дограмата, дори и дупчици, пробити някъде по нея, жалузиен вентилатор, ако има къде, някакъв обезвлажнител (евтин вариант - гранули в контейнерче, скъп вариант - електрически).
Между другото, като махнахме латекса и боядисахме нашата остъклена тераса с вар, мухливите петна сякаш поизчезнаха.

# 39 396
  • Мнения: 2 113
Здравейте,
как най бързо може да се придвижи  човек с обществен транспорт в София? Пристигам от Пловдив/може да  слезна на спирката Окръжна  болница или Централна Автогара/ Целта е  бул България 110 .
В Бг мапс излиза трамвай 7,нещо друго върши ли работа?
автобус 204 от Окръжна болница
после - в зависимост къде точно е този номер - питай.

# 39 397
  • Мнения: 17
имам един малко странен въпрос, който сигурно ще ви се стори много глупав, но все пак колкото и да знам, че е по-хубаво да не се прави, ми е важно, защото на седми съм на танцово състезание, а се очаква да ми дойде на шести, искам да ви попитам, как мога да "изтегля" този период по напред

# 39 398
  • Мнения: 2 927
имам един малко странен въпрос, който сигурно ще ви се стори много глупав, но все пак колкото и да знам, че е по-хубаво да не се прави, ми е важно, защото на седми съм на танцово състезание, а се очаква да ми дойде на шести, искам да ви попитам, как мога да "изтегля" този период по напред
Питай гинеколога си. Доколкото знам, има начини да го отложиш, но не знам дали можеш да го "изтеглиш". Ако не успееш в ни едно от начинанията, пий ударна доза витамин С час-два преди състезанието, ще намалее значително.

# 39 399
  • Мнения: X
bouquet
още не съм изхвърлила старата,та ако се наложи...
ето звука..
Скрит текст:
.

Освен транспортните болтове има и плоскости от стиропор. При моята бяха отдолу.
Трябваше да се наклони пералнята, та да се напипат. Изобщо не се виждаха, че и 3 броя.
При приятелката ми  бяха изпуснали да махнат едната и звукът беше нещо като този. Доста неприятно беше, че и я ползва цял месец, докато се сетят да проверят за още транспортни плоскости.

# 39 400
  • Варна
  • Мнения: 818
CallMeMaybe понеже съм от телефона не мога да те цитирам, но ще ти кажа моя метод за това - пия един нурофен сутринта и до вечерта съм получила желания ефект  Joy Joy

# 39 401
  • софия
  • Мнения: 25 455
Има ли спасение от ужасен конденз на присвоен балкон? ( Има само вътрешна изолация) Каквато и мебел да се постави до стена или на пода се образуват буквално локви...Sad
 

И свещи палих, и сол слагах - няма оправия Sad. Има вариант да се замажат още веднъж ръбовете, но според мен докато радиаторът е под прозореца - нищо няма да се промени. Ние евентуално мислим лятото да го преместим на вътрешна стена, както настоявах в началото, но нямаше кой да ме чуе.
Преместването на радиатора няма да изиграе роля, не си струва да го правите. Добро и непрекъснато проветрение - друго спасение няма.
Като ви чета се плаша. В момента сме с усвоен балкон, този под нас е усвоен, над нас не, с външна изолация сме. Нямам проблем с конденза. Поне не такъв, какъвто описвате. Само запотени прозорци в най-студено време и при пари (нормално). Парното е под прозореца.
В новата къща пак ще сме с усвоен балкон, външна изолация, отгоре балконът е усвоен, отдолу не, но на тавана му направихме външна изолация, парното няма да е под прозореца, а на вътрешна стена.
Дали трябва да правя още нещо? Така или иначе сме в гранде ремонт в момента.

# 39 402
  • Мнения: 5 741
имам един малко странен въпрос, който сигурно ще ви се стори много глупав, но все пак колкото и да знам, че е по-хубаво да не се прави, ми е важно, защото на седми съм на танцово състезание, а се очаква да ми дойде на шести, искам да ви попитам, как мога да "изтегля" този период по напред
С това може да го забавиш, но трябва да се консултираш с гинеколог.

http://apteka.framar.bg/16004761/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE% … D0%BB-20-schering

# 39 403
  • София
  • Мнения: 3 789
Има ли спасение от ужасен конденз на присвоен балкон? ( Има само вътрешна изолация) Каквато и мебел да се постави до стена или на пода се образуват буквално локви...Sad
 

И свещи палих, и сол слагах - няма оправия Sad. Има вариант да се замажат още веднъж ръбовете, но според мен докато радиаторът е под прозореца - нищо няма да се промени. Ние евентуално мислим лятото да го преместим на вътрешна стена, както настоявах в началото, но нямаше кой да ме чуе.
Преместването на радиатора няма да изиграе роля, не си струва да го правите. Добро и непрекъснато проветрение - друго спасение няма.
Като ви чета се плаша. В момента сме с усвоен балкон, този под нас е усвоен, над нас не, с външна изолация сме. Нямам проблем с конденза. Поне не такъв, какъвто описвате. Само запотени прозорци в най-студено време и при пари (нормално). Парното е под прозореца.
В новата къща пак ще сме с усвоен балкон, външна изолация, отгоре балконът е усвоен, отдолу не, но на тавана му направихме външна изолация, парното няма да е под прозореца, а на вътрешна стена.
Дали трябва да правя още нещо? Така или иначе сме в гранде ремонт в момента.

Хърмаяни и Атти са дали май най-удачните съвети! Simple Smile

Ще снимам локвите да видите за какво става дума Simple Smile

# 39 404
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Deborana,благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт