?Въпроси всякакви?

  • 5 264 312
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 49 590
  • Мнения: 3 161
Последна графа нещо си постъпване на данни: 01.08.

# 49 591
  • Мнения: 47 972
Не ми е под ръка кода ми в момента,за да видя какви бяха графите,  но постъпване на данни за болничния от лекаря , или от р-ля ( и двамата пращат данни )

# 49 592
  • София
  • Мнения: 5 656
Имаме нов сач и искам да го пробвам. Чух, че първоначално трябва да се изпече, а трябва ли да се слага мазнина или просто слагам самия сач на котлона на 100 градуса да рече, без мазнина и така го оставям известно време? И това еднократно ли се прави?
На 180-200 градуса, на котлон или във фурната, с мазнина, докато изпуши мазнината, после изключваш и си го оставяш да изстива, а ако те дразни пушека, махни съда. Идеята е да с импрегнира с мазнината.

# 49 593
  • Мнения: 3 161
Справка по ЕГН за постъпили данни от издадени болнични листове в Електронния регистър на болничните листове - пише номер, дата, заболяване, дата на постъпване в ерб. Тук ли гледаме или на съвсем друго място?

# 49 594
  • Мнения: 13 256
Болничния от август, ще се подаде от работодаля септември до 10 то число. Подаването е след месеца за който е бил болничния. Ще бъде платен септември някое число

# 49 595
  • Бургас
  • Мнения: 7 301
Справка по ЕГН за постъпили данни от издадени болнични листове в Електронния регистър на болничните листове - пише номер, дата, заболяване, дата на постъпване в ерб. Тук ли гледаме или на съвсем друго място?


http://appreports.nssi.bg/reportegnpopdoodocsandpayment/

Ето тук се проверява кога е подаден болничния от работодателя

# 49 596
  • Мнения: 3 161
Е те тука го няма още болничния. На някои пише "не подлежи на плащане"?

# 49 597
  • Мнения: 47 972
Като се появи там, което ще е до десети септември, почваш да броиш 15 дни

# 49 598
  • Мнения: 3 161
Какъв е дългия път към тая справка, че с bookmarks не ми е сигурно.

# 49 599
  • Бургас
  • Мнения: 7 301
Какъв е дългия път към тая справка, че с bookmarks не ми е сигурно.


Там,където проверявате болничния,че е постъпил, по надолу има Справка за предоставени в НОИ документи и изплатени обезщетения и помощи от ДОО

# 49 600
  • София
  • Мнения: 6 170
Без да искам изпратих покана във фейсбук на човек, който ни искам изобщо да си и спомня за мен. Много тъпо стана, рових в чужд профил, на който е приятел и докато скролвах надолу погрешка му пратих покана. Веднага я отказах, но се чудя дали е видял, че съм пратила покана? Има ли изобщо някакви индикации, въпреки анулирането на поканата?
Аз получавам известия за поканите и на мейл. Така че има вероятност да разбере въпреки, че е изтрита.

# 49 601
  • Бургас
  • Мнения: 7 301
Без да искам изпратих покана във фейсбук на човек, който ни искам изобщо да си и спомня за мен. Много тъпо стана, рових в чужд профил, на който е приятел и докато скролвах надолу погрешка му пратих покана. Веднага я отказах, но се чудя дали е видял, че съм пратила покана? Има ли изобщо някакви индикации, въпреки анулирането на поканата?
Аз получавам известия за поканите и на мейл. Така че има вероятност да разбере въпреки, че е изтрита.

Получава се известие,че има покана,въпреки че е изтрита. Аз съм получавала и като натиснах да видя от кой е ми даваше,че поканата е изтрита.Явно някой се беше объркал,защото ми беше непознато име

# 49 602
  • София
  • Мнения: 1 115
Знаете ли бърза поръчка международен паспорт за дете колко струва?

# 49 603
  • Мнения: 662
Без да искам изпратих покана във фейсбук на човек, който ни искам изобщо да си и спомня за мен. Много тъпо стана, рових в чужд профил, на който е приятел и докато скролвах надолу погрешка му пратих покана. Веднага я отказах, но се чудя дали е видял, че съм пратила покана? Има ли изобщо някакви индикации, въпреки анулирането на поканата?

Просто го блокирай и нищо няма да му излезе.

# 49 604
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Знаете ли бърза поръчка международен паспорт за дете колко струва?

http://dbds.mvr.bg/Taksi_smetki/lichna_karta_pasport.htm

Общи условия

Активация на акаунт