?Въпроси всякакви?

  • 5 265 005
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 59 670
  • Мнения: 14 489

Това нещо как е минало през отвора на шишето? Shocked Сан Бенедето са ми любимите студени чайове...

# 59 671
  • София
  • Мнения: 9 920
Пишеш си задачките в един тефтер и всяка отметната я задраскваш. В дългорсрочен план можеш да използваш календар, най-добре в аутлук, който ти напомня за предстоящо събитие, среща, събрание и т.н.
Ако не си фен на листа и химикала, можеш да използваш "лепящи" листчета на компа. При всяко отваряне си ги преглеждаш и действаш.

Имам няколко започнати тефтера...
Корково табло.
Не действат почти.

Сещам се само за приложение в телефона. Компютъра не го включвам всеки ден.

# 59 672
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Предполагам,че е утайката,з-то след отваряне прибрах бутилката в хладилника и мина седмица как престоя,не че е нормално да има подобни неща в течността... беше ми се случвало и с други видове чай на нестии,като се отвори и престои няколко дни става на парцали,също много неприятно на вид ooooh!
Този "жълтък" в бутилката беше като топче,като го сложих в чинийката се спихна,разрязах го и беше като тънък слой нещо гадно
Най-сигурно си е чистата водичка Wink
От 3-4 години ММ пълни вода на Предела,но забелязах,че вече не е така приятна на пиене,а най-гадното беше че забелязах че водата в тубите е пожълтяла.Край с пълненето Stop
Ще трябва пак да започна да купувам Crossing Arms

# 59 673
  • Мнения: 68 644
Не бих купила повече от този чай. Не че пия такива купешки гадости
Старидрийм....вземи си секретарка.

# 59 674
  • Мнения: 5 060
Пишеш си задачките в един тефтер и всяка отметната я задраскваш. В дългорсрочен план можеш да използваш календар, най-добре в аутлук, който ти напомня за предстоящо събитие, среща, събрание и т.н.
Ако не си фен на листа и химикала, можеш да използваш "лепящи" листчета на компа. При всяко отваряне си ги преглеждаш и действаш.

Имам няколко започнати тефтера...
Корково табло.
Не действат почти.

Сещам се само за приложение в телефона. Компютъра не го включвам всеки ден.
Ааа, ми тогава няма как да ти помогнем.
Мотивация и дисциплина не се продават или поне аз не съм виждала по магазините.

# 59 675
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Някой има ли проблем с отварянето на Замунда нет?

# 59 676
  • Мнения: 13 272
Съкровището ми изпрало чисто новата риза на 40 градуса и сега цялата й яка е на балончета - както когато лепиш фолио върху стъкло и остане въздух отдолу. Как да я спася?

То е от некачествено ушиване на яката, получава се от кофти подлепващо, няма спасение, върни я в магазина

# 59 677
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Съкровището ми изпрало чисто новата риза на 40 градуса и сега цялата й яка е на балончета - както когато лепиш фолио върху стъкло и остане въздух отдолу. Как да я спася?

То е от некачествено ушиване на яката, получава се от кофти подлепващо, няма спасение, върни я в магазина
Евентуално да се изглади и да се затисне с дървена дъска (за рязане на хляб, например). Съмнявам се в магазина да приемат подобна рекламация. На ММ така едно сако на Теодор стана цялото на балончета, след като го беше навалял дъжд, но понеже не беше ново (все пак го беше носил) от магазина отказаха рекламация или ремонт на дрехата.

# 59 678
  • Мнения: 5 998
И при мен се получи проблем с прането. Чисто нова риза пера и няколко дни по-късно при гладене виждам някакво петно на нея. Тя е светло синя, а то седи все едно е намокрено. Пипнах го не беше нито мокро, нито мазно.
Не знам дали от прането се е появило, преди това е обличана само веднъж. Дали вениш ще помогне newsm78

# 59 679
  • София
  • Мнения: 9 920
Има ли в центъра заведение с добра вентилация на помещението за пушачи и да не е менажерия като в Хепи?
 И изисква ли се ревервация (за днес)?

# 59 680
  • Мнения: 13 272
Съкровището ми изпрало чисто новата риза на 40 градуса и сега цялата й яка е на балончета - както когато лепиш фолио върху стъкло и остане въздух отдолу. Как да я спася?

То е от некачествено ушиване на яката, получава се от кофти подлепващо, няма спасение, върни я в магазина
Евентуално да се изглади и да се затисне с дървена дъска (за рязане на хляб, например). Съмнявам се в магазина да приемат подобна рекламация. На ММ така едно сако на Теодор стана цялото на балончета, след като го беше навалял дъжд, но понеже не беше ново (все пак го беше носил) от магазина отказаха рекламация или ремонт на дрехата.

Няма да стане с никакво затискане, това си е дефект, който няма оправяне и се дължи на некачествено подлепващо

# 59 681
  • Мнения: 13 272
Има ли в центъра заведение с добра вентилация на помещението за пушачи и да не е менажерия като в Хепи?
 И изисква ли се ревервация (за днес)?


http://www.gloriamar-bg.com/

# 59 682
  • София
  • Мнения: 11 704
Някой има ли проблем с отварянето на Замунда нет?
Не. Сега проверих. Изчакай малко, ще се отвори.

# 59 683
  • София
  • Мнения: 3 789
Как се захваща люляк? Да натопя клонката във вода докато пусне корени и после да я засадя?

# 59 684
  • Мнения: X
Как се захваща люляк? Да натопя клонката във вода докато пусне корени и после да я засадя?
Захваща се с резници, но през есента. Сега нищо няма да стане. Или с издънка от самия храст.

Общи условия

Активация на акаунт