?Въпроси всякакви?

  • 5 264 879
  • 96 496
  •   5
Отговори
# 36 255
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Бойлера в банята издава някакви звуци дори и когато е изключен,какво му е?
Не се ползва често,а само когато правят ремонти и няма топла вода...от 2дни съм го изключила и пак"цвили"...като пусна водата от чешмата,дори и студена се чува този звук

# 36 256
  • Мнения: 3 181
Миялната ми се развали...
Каква марка е?
За тези на които ни предстои покупка...
И Горение да не си купувате! Освен тази на aniramл Имахме такава и за 4 години 4 пъти протича - все различни неща ѝ се скъсваха. Според техника подменихме всичко възможно, което би протекло. Сигурно е бил прав, защото наши приятели я взеха. Ползат я вече година и половина абсолютно безпроблемно. Ние пък от година и половина сме с Бош и за момента нямам никакви забележки.

Да похваля Технополис, обадих се, обясних проблема, веднага задвижиха нещата. Уредиха в понеделник да я вземат от БГсервиз. Много любезни и експедитивни, дано и я ремонтират успешно.
" Роял Електроникс " е фирмата, която сервизира Беко, много съм недоволна, 1 седмица да не могат да намерят време да изпратят техник. Мисля, че нарочно го правят, обясних им , че другата седмица пътувам и се надявам от вторник сутринта в 9, 10 се обадих, до петък да е имало посещение, за да установят какъв е проблема или я вземат отново в сервиза. Правят го нарочно, защото имаха проблеми с мен, заради техен техник, младежа беше меко казано " невъзпитан". Обявила съм им до 15.30, че съм свободна, т.е.до тогава трябва не само да са дошли, но и приключили. Идва техника в 15,20, питам го, защо, нали трябва до 15.30 да е приключил, той имал инфо до 15,30 да дойде. Изрично бях казала на девойката приемаща поръчките, че излизам за голямото дете и не мога да съм на адрес след 15.30. Ок, реших да изчакам да видим , може и да свърши за кратко, обядих се в училището, извиних се, че ще закъснея и т.н. Става 16.10 питам го има ли шанс скоро да приключи, знаете ли какво ми отговори: ао съм го......./ забравих диалектната дума/ щял да остави така миалната. Бях възмутена, оплаках се в сервиза, не може някакъв си техник, на който аз говоря на ВИЕ, да ми говори така, сори, ама не сме на полето. Девойката ми заобяснява как нямали персонал, как им били ниски заплатите.....ама мен това не ме вълнува, техен проблем. Отделно огледа всичко в къщи и разпитва, сякаш беше на оглед за закупуване на жилището, кое, какво, не ми е приятно. И това обясних на девойката, не искам лични разговори, особено да ми оглежда дома и прави коментари.
И сега сигурно нарочно не идват, защото им казах, че няма ток в миалната, авно пак е гръмнала, предния път и сменяха скъпа електроника.

Роял Елекстроник, много лош сервиз. От сервиза на Фабер съм доволна много

# 36 257
  • Мнения: 13 270
Оптика от години си правим очилата в една графа, намира се на точно на трамвайната спирка на ъгъла с Раковска.
Ремонтирали са ми и доста очила там мои и на дъщеря ми.
Последно правихме пролетта  швейцарски стъкла  от тези новите със защита при работа с компютър и астигматизъм 100лв са, но се чака 3 дена за доставка на стъклата, същия клас японски ги правят от днес за утре.
Не съм имала забележки към тях.
Преди години очния лекар ни я препоръча и оттогава там ходим, вече даже ползваме 20 % отстъпка за редовни клиенти.
Да уточня ,че винаги сме ходили с рецепта, а не ни мерят там диоптера.

# 36 258
  • Мнения: 3 942
Там не беше ли Grand Optics?
Купувала съм от Grand Optics слънчеви очила, много съм доволна от тях. Бяха на 30% намаление и ми излязоха доста изгодно. За диоптрични не мога да кажа - не ползвам.
Последният път в SDI ми дадоха една карта за намаления - там има 20% намаление в Grand Optics i Joy Optics на стоки, които не са в намаление.

# 36 259
  • Мнения: 13 270
Не, не е гранд оптик, на самата трамвайна спирка до книжарница Хеликон малка оптика.
При веригите съм ги обикаляла, в момента, в който мрънеш от стандарта и са тотално неподготвени персонала, ако трябва да направят нещо извън заготовките

# 36 260
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Къде на ъгъла на Графа и Раковска има книжарница Хеликон?

# 36 261
  • Мнения: 4 239
Добра оптика с нормални цени ?
Стъклата и монтирането им ме интересуват, не толкова рамки.
От последната оптика излязох с болки и невъзможност да гледам спокойно през очилата. Похабиха ми 40 мин. да ме убеждават как аз съм уморена и стъклата са върхът. Накрая плахо попитах да не би да са разменили стъклата (ляво/дясно).
Изсмяха ми се на "глупавото" предположение.
Така се и оказа.
Чаках още.
Вадиха, сменяха и т.н.
А ако разликата е малка и причинят сериозни бели на човек, който в първия момент не усети разликата и носи очилата така.
Безумие и то в централна и уж елитна оптика.
Затова търся добър специалист, моля за мнения.
              Подобен проблем имаше майка ми, но вместо да изработят нови стъкла, изкривили й рамката, за да оправят ъгъла....   
              Препоръчвам  с две ръце ето тази оптика - http://optika-zornica.com/kontakti   - срещу р-т Кошарите е.

# 36 262
  • Мнения: 13 270
Къде на ъгъла на Графа и Раковска има книжарница Хеликон?
Не е на ъгъла, а на тармвайната спирка на графа и Раковска посока за съдебната палата.
А книжарницата е 30-тина метра преди въпросния ъгъл

# 36 263
  • Мнения: 87
Здравейте, моля препоръчайте ми добър масажист/ студио/ рехабилитатор/ специалист по гръбначни травми.
В следствие на друг здравословен пролем се сдобих с постоянни болки на кръст, гръб, врат, глава с главоболие и безсилие, а трябва и да работя така...
По възмоност южни райони на София   bouquet

# 36 264
  • Мнения: 3 181
Имало картинг в Красно село, някой да знае къде точно?

# 36 265
  • sf
  • Мнения: 10 142
Препоръчайте ми сервиз за Леново А680, софтуерен проблем  Praynig

КАкво му е? Моят е същият май и той е със софтуерен проблем  Tired
Като го включа, изписва само началния надпис Леново и до там, ни напред, ни назад, за да се махне, трябва да махна батерията. В един сервиз го мотаха два месеца и нищо не направиха, сега го дадох в друг, надявам се другата седмица да имам вече работещ телефон.

# 36 266
  • Мнения: 2 774
Бойлера в банята издава някакви звуци дори и когато е изключен,какво му е?
Не се ползва често,а само когато правят ремонти и няма топла вода...от 2дни съм го изключила и пак"цвили"...като пусна водата от чешмата,дори и студена се чува този звук

Нашия леко жужеше, включен-изключен няма значение.....жужеше, така около седмица.....един следобед, както си стояхме с мм в спалнята се чу як пукот от банята ......бойлера изби и се подпали (беше изключен м/у другото). Стреснах се  Blush,  ММ изключи тока и го загаси, добре, че си беше у дома...защото по принцип по това време е по работа. Аз нямаше да се сетя да изгася тока  Blush, щях направо да изгоня децата от вкъщи  и да се мъча с пожарогасителя.
Та може би е добре да извикаш техник  Peace

# 36 267
  • Мнения: 5 215
Искам да намаля капитала на съществуваща фирма. Някой знае ли какво се прави?

# 36 268
  • Мнения: 6 323
Здравейте, моля препоръчайте ми добър масажист/ студио/ рехабилитатор/ специалист по гръбначни травми.
В следствие на друг здравословен пролем се сдобих с постоянни болки на кръст, гръб, врат, глава с главоболие и безсилие, а трябва и да работя така...
По възмоност южни райони на София   bouquet

Препоръчвам масажистите в Болницата за физиотерапия и рехабилитация в Овча Купел.
Изключително доволна съм от Жоро (не знам фамилията му).

# 36 269
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Бойлера в банята издава някакви звуци дори и когато е изключен,какво му е?
Не се ползва често,а само когато правят ремонти и няма топла вода...от 2дни съм го изключила и пак"цвили"...като пусна водата от чешмата,дори и студена се чува този звук

Нашия леко жужеше, включен-изключен няма значение.....жужеше, така около седмица.....един следобед, както си стояхме с мм в спалнята се чу як пукот от банята ......бойлера изби и се подпали (беше изключен м/у другото). Стреснах се  Blush,  ММ изключи тока и го загаси, добре, че си беше у дома...защото по принцип по това време е по работа. Аз нямаше да се сетя да изгася тока  Blush, щях направо да изгоня децата от вкъщи  и да се мъча с пожарогасителя.
Та може би е добре да извикаш техник  Peace
ужас,плашиш ме,какво да правя сега....ММ си идва след 2 дни,дано не се случи нещо...изпитвам ужас от бойлери и газови печки/котлони

Общи условия

Активация на акаунт