Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 1 ян. 2013, 13:11 ч.
  • Преглеждания  2 730 121  Мнения  63 894  Онлайн  4
Отговори
# 55 005
  • София
Супер  Hug На мен ми трябва да се удрят с лапа, за котето  Mr. Green

Реклама
# 55 006
  • София
Тази година кога е католическият Великден?
16. април.

Мерси. Hug

# 55 007
  • Монтана
Да си сверя моя с вашия часовник. Когато сте си купували печка, готварска, как са ви я доставяли или как сте си я натоварвали от магазина- в кашон опакована или увита в стреч фолио?!

# 55 008
В кашон.

# 55 009
  • Cyberspace
Купих едни цветни картони и направих украса от тях. Какво обаче лепило да ползвам, за да се залепи? За хартия не става...

# 55 010
  • Пловдив
Във фактурите за парно сумата за щранг лира фигурира в графата "Сградна инсталация" или другаде?

# 55 011
  • WonderLand
Купих едни цветни картони и направих украса от тях. Какво обаче лепило да ползвам, за да се залепи? За хартия не става...

Горещ силокон  Peace

# 55 012
С200 опита ли?

# 55 013
  • Cyberspace
Не, нямаше вкъщи. Дадох задача на ММ да вземе здраво лепило на прибиране от работа, а той се прибра с онези тубички за гланцови блокчета, ученическите  ooooh!

# 55 014
Да си сверя моя с вашия часовник. Когато сте си купували печка, готварска, как са ви я доставяли или как сте си я натоварвали от магазина- в кашон опакована или увита в стреч фолио?!
Моята я поръчах онлайн...дойде с куриер стовари я пред блока и си замима...беше с картон отгоре и отдолу, а отстрани увита с фолио.
По същия начин бяха опаковани пералнята и сушилнята, които взехме от физически магазин.

# 55 015
  • В страната на мечтите

Ако е нова трябва да е в кашон; в стреч фолио може да е само ако си купила мострата, изложена в магазина

# 55 016
Във фактурите за парно сумата за щранг лира фигурира в графата "Сградна инсталация" или другаде?
Не е към сградната, поне при нас.

# 55 017
Искам да пробвам някоя оферта от Грабо за масаж или прическа, но някак си много не вярвам на коментарите там. Ако имате впечатления от дадените салони, ще се радвам да споделите.  Peace Ако пък се сетите за място, в което наведнъж могат да са двама човека, още по-добре. Като за изпробване първи път предпочитам нещо евтино.

# 55 018
  • София
Искам да пробвам някоя оферта от Грабо за масаж или прическа, но някак си много не вярвам на коментарите там. Ако имате впечатления от дадените салони, ще се радвам да споделите.  Peace Ако пък се сетите за място, в което наведнъж могат да са двама човека, още по-добре. Като за изпробване първи път предпочитам нещо евтино.

Аз винаги пиша като коментар истината,ако не ни е харесало - негативен такъв, ако съм доволна положителен. Grinning Общо взето коментарите не са ме подвели до сега. Не знам за кой град питаш иначе,ако е за София,като че ли в студентски град са най-евтините оферти за прическа. Grinning

# 55 019
  • София
Сушили ли сте бебешки меки играчки в сушилня и какъв е бил резултатът?

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт