Изчезващите имена

  • 55 498
  • 882
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 719
Латинка

# 706
  • Мнения: 385
Дъщеря ми се казва Златина на 7 години е.В нашия град има много Златини,Златени и Златки.Златомир и Златко също е срещано често.

# 707
  • Мнения: 4 199
Все по-редки са имената на български владетели, май Самуил и Борис правят изключение. А по-страшното е, че мислят Тервел за турско име Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 10 547
Ами, напротив. И Иван си е популярно, и Петър, Симеон, Асен също ... уви сред ромите.
Сега Маламир, Кубрат, Тервел и пр. са си странен избор за име.

# 709
  • Мнения: 8 891
Калоян и Симеон също са популярни, макар да им отмина пика.
Петър изчезващо ли е? А Ивайло и особено Ивайла стават нашраво масови...
Познавам и един малък Роман, но това име никога не е било особено популярно у нас.
А Пресиян...

# 710
  • Мнения: 4 199
Всъщност, сега се сещам, че внучето на педиатърката ни е Тервел, има и един фантастичен Аспарух на съфорумка, но са единици. Симеон иначе ми е фаворит, но сега Касита с Маламир ме хвърли в сериозен размисъл Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 385
В класа на дъщеря ли има Иван,Симеон,Найден и Асен.

# 712
  • Мнения: 2 584
Дъщеря ми се казва Златина на 7 години е.В нашия град има много Златини,Златени и Златки.Златомир и Златко също е срещано често.
Аз знам,че това име е характерно за Бургаска област и действително повечето ми познати от този край  носят това име. Желязко- за Ямболско.

# 713
  • Мнения: 4 199
Две братчета Илия и Сава, а днес на площадката още един Илийчо. Винаги са ми звучали женски Blush

# 714
  • Мнения: 108
Ценка,Цанка,Цонка Simple Smile Дешка,Денка,Сийка,Гергина,Стойно,Стойчо,Запрян,Величко,Генчо,Ганчо,Недко и др. Simple Smile

# 715
  • София
  • Мнения: 203
Нежелан/ Нежелана.

# 716
# 717
  • Мнения: 2 754

Наистина ли ги е имало тези имена?  #Crazy

# 718
  • Мнения: 6 992
Дъщеря ми се казва Златина на 7 години е.В нашия град има много Златини,Златени и Златки.Златомир и Златко също е срещано често.
Аз знам,че това име е характерно за Бургаска област и действително повечето ми познати от този край  носят това име. Желязко- за Ямболско.
Тъкмо щях да питам дали са от Бургас.  Laughing

# 719
  • Мнения: 385
Дъщеря ми се казва Златина на 7 години е.В нашия град има много Златини,Златени и Златки.Златомир и Златко също е срещано често.
Аз знам,че това име е характерно за Бургаска област и действително повечето ми познати от този край  носят това име. Желязко- за Ямболско.
Тъкмо щях да питам дали са от Бургас.  Laughing
Не не съм от Бургас.

Общи условия

Активация на акаунт