Име на детето

  • 5 575
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Измислихте ли вече име за Вашето съкровище? Ние чакаме момиченце, макар че аз докато не се роди, не вярвам. Проблемът е, че имаме пълната свобода за име, а с таткото на нищо не може да се спрем. Харесвам Магдалена, Мануела, Симона, а той не. Не знам каква война ще пада. Идеи за женски имена.  Blush

# 1
  • Мнения: 2 757
Магдалена е прекрасно име, направо разкош Heart Eyes А таткото какви имена харесва? Насочи ни някак...

# 2
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Аз да си кажа любимите имена - Луиза, Кристина, Вероника, Елеонора.
Харесвам и Ана-Мария Embarassed

# 3
  • Мнения: 109
Той ако знае какво харесва, ще е добре. Накрая ще си го кръстя както на мен ми харесва.  Laughing

# 4
  • Мнения: 2 757
Ами да стреляме на посоки тогава. Ето ги и моите любими имена - Ева, Касия, Карина, Лилия, Магдалена, Мая, Марина, Нора, Ния, Радост, Савина. Сигурно пропускам  доста имена, ако се сетя и за други, ще допълня.

# 5
  • Ст. Загора
  • Мнения: 396
Ами да стреляме на посоки тогава. Ето ги и моите любими имена - Ева, Касия, Карина, Лилия, Магдалена, Мая, Марина, Нора, Ния, Радост, Савина. Сигурно пропускам  доста имена, ако се сетя и за други, ще допълня.
Invierno, зарадва ме - написала си моето име сред любимите си  bouquet

Сред моите любими са  Ивайла, Дария, Рая  и Даница

# 6
  • Мнения: 2 757
CapricornS, как се казваш, ако не е тайна?

# 7
  • Ст. Загора
  • Мнения: 396
CapricornS, как се казваш, ако не е тайна?
Сави на Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 757
Толкова го обичам това име! Heart Eyes Мечтаех си да кръстим така дъщеря ни, но не можах да се преборя с ММ.

# 9
  • Ст. Загора
  • Мнения: 396
Малко е странно....навремето в училище  взе мен изпитваха, бях момичето със странното име Simple Smile
Пак ти благодаря Heart Eyes

# 10
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Магдалена ми е сред фаворитите. Ние така трудно се разбрахме с моя мъж, аз не харесвах неговите предложения, той пък моите, та докато стигнем до консенсус - Ева ни допадна на двамата.
Бях харесала много Дария, с идеята, че означава дар, мъжът ми ме отряза веднага, приличало му на диария ooooh!

# 11
  • Мнения: 109
Таткото се съгласи за Симона, но сега пък на мен нещо не ми звучи. хаха. Ние сме голям майтап. Да ми предложите още имена със буквата С. Ще съм Ви благодарна!

# 12
  • Мнения: 2 757
Саня, София, Стела, Силвия, Стефания.

# 13
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сияна, Сияйна, Станислава, Светослава, Сара, Свила, Свидна, Свилена, Селена

# 14
  • Мнения: 378
Аз харесвам Северина, Славея, Стела, Стилияна. С М търсят ли се още? Любимите са ми Мила, Малена и Марина.

# 15
  • Мнения: 1 466
Смилена май не е предложени със С.
С М любимо ми е Малена.

# 16
  • Мнения: 109
Мисля, че се спряхме на Силвия. Сестра ми се казва така, а винаги съм искала да го кръстя на нея. Просто странното е, че когато знаеш, че това е името на детето ти, искаш да е идеалното. Има време, ще го мислим.   Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 4 569
Измислихте ли вече име за Вашето съкровище?
Едни от нас нямат "съкровища", бременните са си пуснали теми, а тези с деца вече са им дали имена.

# 18
  • Мнения: 1 466
Измислихте ли вече име за Вашето съкровище?
Едни от нас нямат "съкровища", бременните са си пуснали теми, а тези с деца вече са им дали имена.

Хаха, Естелче..  Hug

# 19
  • Мнения: 5 320
Силвия се казва майка ми  Heart Eyes

Моника,Марая,Сияна,Емануела,Ема,Дара,Йоана,Вероника,Вяра

# 20
  • Мнения: 2 807
Таткото се съгласи за Симона, но сега пък на мен нещо не ми звучи.


А какво ще кажеш за Моника?

Със С харесвам Стефания, Сияна, Сиана, Саня, Сия.

# 21
  • Мнения: 0
здравейте моми4ета виждам 4е обсъждате имена на6ето съ6то 6те е моми4енце и ние съ6то сме в голяма дилема за името мислим да си го кръстим на едната баба а неиното име запо4ва  с буквата А дайте някои идей ако се сетите

# 22
  • Мнения: 1 466
здравейте моми4ета виждам 4е обсъждате имена на6ето съ6то 6те е моми4енце и ние съ6то сме в голяма дилема за името мислим да си го кръстим на едната баба а неиното име запо4ва  с буквата А дайте някои идей ако се сетите

Петя, пусни си тема, така повече хора ще видят въпроса ти.  Peace

Силвия на мен ми харесва, винаги съм си представяла стройна, елегантна, женствена дама, като го чуя.  Crazy

# 23
  • край морето
  • Мнения: 44
Предложения с М - Мая, Мина, Мартина, Мона, Мариела.
Със С - Силвия, Силвена, Симона, Савина.
Иначе извън тези букви харесвам много - Алина, Вероника, Деница, Елица, Ивета, Теодора, Юлия.

Последна редакция: пн, 27 яну 2014, 14:53 от Caramel еclair

# 24
  • Мнения: 3
Сузан, Селин, Севим, Сесил... Аз лично страшно много харесвам името Сибел.

# 25
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Силвия е разкошно име Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 15 379
Накрая ще си го кръстя както на мен ми харесва.  Laughing

Точно.
Магдалена е страхотно женствено, много го харесвам.

# 27
  • Мнения: 722
Ако още се колебаете, моите предложения с М -Михаела, Мартина, Марина, Малена, Мила, Мирела. А Силвия е много хубаво Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Малена.
Магдалена.

# 29
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Сузан, Селин, Севим, Сесил...

 Турски са. Авторката турско име ли търси?  Thinking

# 30
  • Мнения: 2 134
Силвия е разкошно име Heart Eyes
PeaceЛюбимо име !

# 31
  • Мнения: 1 786
Да предложа и аз нещо със С - Силвана, Славина, Севда, Севдалина .

# 32
  • Мнения: 6 992
Сузан, Селин, Севим, Сесил...

 Турски са. Авторката турско име ли търси?  Thinking
От тези само може би Севим е турско, никога не съм го чувала, но Сузан, Селин, Сесил са си международни имена...

# 33
  • Мнения: 253
Със С предлагам Сияна...
А с М - Моника

# 34
  • Мнения: 379
Соня, не го видях. На мен ми харесва много повече твоето Симона.  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1
Да се включа и аз...ако имам момиченце сигурно ще е Габриела,а харесвам и много други като Рая,Андреа,Ана-Мария,Преслава,Емма,Ива....

# 36
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Бях харесала много Дария, с идеята, че означава дар, мъжът ми ме отряза веднага, приличало му на диария ooooh!

 rotfImao Много хубаво име, но след като прочетох това, вече и на мен ми прилича  Mr. Green

Подобно е Дарина.
Видях, че се изписаха много имена със С. Силвена май сте пропуснали.

# 37
  • Мнения: 15 379
Някой спомена ли Сиена Heart Eyes?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Някой спомена ли Сиена Heart Eyes?

Звучи ми като хиена. Ама то женичките сме си хиенки и без туй.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 15 379
Стига бе, само има рима. Сиена е разкошно, поне в моите ушички.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Стига бе, само има рима. Сиена е разкошно, поне в моите ушички.

Сладко е името, казвам само на прима виста за какво си помислих.

# 41
  • Мнения: 6 992
Сиена е разкошно, поне в моите ушички.[/i]
И в моите  Peace Сиела също.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Сиена е разкошно, поне в моите ушички.[/i]
И в моите  Peace Сиела също.

Като издателството.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 4 569
Какво е точното значение на Сиена и Сиела?

# 44
  • Мнения: 15 379
Естелче, Сиена е град в Тоскана Heart Eyes. Нямам идея какво е значението, но ми харесва като звучене и си представям една красавица..

# 45
  • Мнения: 6 992
Сиела е от небе на френски.

# 46
  • Мнения: 15 379
А аз си мислех, че малко разбирам френски Embarassed.

# 47
  • Мнения: 4 569
Естелче, Сиена е град в Тоскана Heart Eyes. Нямам идея какво е значението, но ми харесва като звучене и си представям една красавица..
А също и цвят глина, май кафеникаво.  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 15 379
Да, цвят сиена. Едно такова пясъчно, баш като глина.

# 49
  • Мнения: 1 897
здравейте моми4ета виждам 4е обсъждате имена на6ето съ6то 6те е моми4енце и ние съ6то сме в голяма дилема за името мислим да си го кръстим на едната баба а неиното име запо4ва  с буквата А дайте някои идей ако се сетите

Предлагам: Албена, Ана, Анелия, Алина, Аглая, Анастасия...

# 50
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Не знам къде да се похваля - днес на обяд станах леля!!!  newsm44

Колкото и да не ми харесва, малкия са го кръстили Тодор - на баща му 1:1. Кажете някакво предимство да се кръсти бебето по този начин, за да мирясам.  Mr. Green

Иначее всичко е минало нормално, бебето е 4 кг, 53 см, с майка му са в отлично здраве.  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 6 992
Името си е чудесно  Peace

# 52
  • Варна
  • Мнения: 5 145

Не е зле, не кефи обаче идеята да се казваш досущ като един от родителите си. Толкова ли няма други имена...?

# 53
  • Мнения: 722
И нa мен не ми хaресвa товa кръщaвaне нa тaткото. Но вече е достa срещaно и според мен дойде от подрaжaние нa aмерикaнското джуниър. A може мaйкaтa просто много дa хaресвa името Тодор. Положителното е, че ще прaзнувaт зaедно имен ден. Или aко нaкaрaт Тодор дa свърши нещо, не особено приятно, може дa се прaви нa рaзсеян и дa чaкa другия Тодор дa го нaпрaви. Но може дa се измислят рaзлични гaлени и нямa дa имa проблем.  Sunglasses
Дa е живо и здрaво детенцето и дa си хaресвa името след време!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 145
И нa мен не ми хaресвa товa кръщaвaне нa тaткото. Но вече е достa срещaно и според мен дойде от подрaжaние нa aмерикaнското джуниър. A може мaйкaтa просто много дa хaресвa името Тодор. Положителното е, че ще прaзнувaт зaедно имен ден. Или aко нaкaрaт Тодор дa свърши нещо, не особено приятно, може дa се прaви нa рaзсеян и дa чaкa другия Тодор дa го нaпрaви. Но може дa се измислят рaзлични гaлени и нямa дa имa проблем.  Sunglasses
Дa е живо и здрaво детенцето и дa си хaресвa името след време!

Мда, ако се беше родило по-рано, тази година щяха да празнуват барабар с майката на 8ми март. Идилия.  Mr. Green Точно това име няма кой знае колко възможности за галено име, да не кажа само една.  Mr. Green Но това, че било модерно, ме успокои... за сега.  Hug

# 55
  • Мнения: 6 992
Аз не харесвам да се кръщава на родител, но имайки предвид, че Тодор почти не се среща сред малките - одобрявам.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Уф, вчера го видях - ами не съм виждала по-красиво бебе на един ден!  Crazy Това, че няма всеки пети да се казва като него, също е добро предимство и ме успокои. Мерси.  Mr. Green Иначе съвсем скоро, като започна да се занимавам с него, вярвам, че ще го обикна до безкрай и няма да ми пука как се казва. Ще му викам сладкиша на леля.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт