Новите ни козметични похождения 53

  • 62 972
  • 722
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Старите теми
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52

Кой е козметичният продукт/уред с който не се справяте, но продължавата да си купувате?

Последна редакция: чт, 30 яну 2014, 13:33 от bubanka

# 1
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Въпросът ми беше продуктуван от обсъждането на маша за коса в миналата тема.
Това за мен е продукт, който купувам и трупам ( имам цял шкаф с маши за коса) и така и не се научих да използвам. Нямам как да ги разменя, защото са с американски щепсел, въпреки, че имам огромното желание да го направя. Приятелките ми тук не се интересуват от подобни пособия и така. Simple Smile Особено за тези начупени краища имам всякакви боздугани и не мога да си навивам правилно косата около тях. Все си мисля, че някогашната маша на майка ми която е мой набор беше по- лесна за използване с щипката си. Simple Smile

Имам и някаква Белисима ( италианска с не знам си какви покрития и сменяеми глави за вскякакъв вид прически). И с нея не мога, но смятам да я занеса в България и да я оставя там, може сестра ми да има по- голям късмет с нея.  Mr. Green

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 480
Благодаря за новата тема!   bouquet



От днес това кабуки, оказало се абсолютно разкошно за новия ми хайлайтер  Mr. Green

# 3
# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 1 626
за трети пореден път

# 6
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet

За да не е само запис, понеже постнах новите си придобивки в края на предишната тема, чакам това следващата седмица -

# 7
  • София
  • Мнения: 4 749
Благодаря за новата тема!   bouquet

Скрит текст:

От днес това кабуки, оказало се абсолютно разкошно за новия ми хайлайтер  Mr. Green

Аз безуспешно го търсих в ДМ на НДК и Славейков  Confused Твоето от кой ДМ е  Blush

# 8
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 326


Преди малко си пробвах розовият спрей за коса - страхотен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И мирише божествено сладко! Като ми свърши със сигурност ще си взема нов. На моята коса стои много добре, въпреки, че не съм светло руса.

# 9
  • Мнения: 13 623
кутия за четки
цвят Hazel
малка кутийка от Reflects duo purple glitter

# 10
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета да не е само "запис" обикновено слагам въпрос в първият пост. Simple Smile А и има бутонче "Извести", намира се до бутона "Отговори".   Peace

# 11
  • Мнения: X
Фондьотен с подарък четка за него.  Heart Eyes На касата ми дадоха и тестерче на парфюм.  Mr. Green

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 2 480

Аз безуспешно го търсих в ДМ на НДК и Славейков  Confused Твоето от кой ДМ е  Blush


От ДМ в Мол София. За малко и аз да го изпусна, защото няколкото нови неща са изнесени на самостоятелен картонен стелаж при червилата на Флормар. Много странно място са му измислили. Хубаво се огледай, че може и да не го видиш веднага. Hug Може би и на другите места са го смотали така и хората не го виждат.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 500
TheBlackWidow, не съм видяла нито въпроса, нито бутона "извести"  ooooh!, вече ще знам.
Мерси.  Grinning

# 14
  • Мнения: 13 623
Момичета да не е само "запис" обикновено слагам въпрос в първият пост. Simple Smile А и има бутонче "Извести", намира се до бутона "Отговори".   Peace
Точно сега го видях въпроса, но честно казано не го схващам.... Blush

Общи условия

Активация на акаунт