Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Кебекуйка

Естествено питам за деца над година и половина, за6тото на на6ия синковец определено му се услажда млякото, което става от корнфлекса на Нескуик, та се 4удя да му доставя ли това удоволствие  newsm78
Цитирай

Белгия/София

Да ти кажа честно,ти трябва да си решиш,мнения ще чуеш различни.Ще ти кажа за мен -ние сме още малки,но аз съм решила да не давам.Колкото по-късно,толкова по-добре.Пъвро,защото искам да го науча да яде с охота плодове,предпочитам да излапа един банан,отколкото един шоколад.И второ - защото знам как повечето деца се пристрастяват към шоколад.Моите племенници така,като дойдат у нас,сядат и омитат две кутии шоколадови бонбони и много ме дразнят  smile3513 Е,и майки им е виновна,че не им дава по един или два и да прибира кутията,ама въпрос на възпитание,ако питаш мен.Та така по този въпрос.Услажда им се,много даже  Laughing
Цитирай

Не мисля да давам в близките години.
Цитирай

Кебекуйка

Да ти кажа честно,ти трябва да си решиш,мнения ще чуеш различни.Ще ти кажа за мен -ние сме още малки,но аз съм решила да не давам.Колкото по-късно,толкова по-добре.Пъвро,защото искам да го науча да яде с охота плодове,предпочитам да излапа един банан,отколкото един шоколад.И второ - защото знам как повечето деца се пристрастяват към шоколад.Моите племенници така,като дойдат у нас,сядат и омитат две кутии шоколадови бонбони и много ме дразнят  smile3513 Е,и майки им е виновна,че не им дава по един или два и да прибира кутията,ама въпрос на възпитание,ако питаш мен.Та така по този въпрос.Услажда им
се,много даже  Laughing

Това аз много добре го знам, става въпрос не за прекаляване, да не говорим за пристрастяване, а за въвеждане на разнообразие в менуто, за6тото много бързо му омръзват познатите храни. Ина4е приемането на сладки и 6околад е контролиран процес  в храненето на детенце.
Цитирай

Белгия/София

Е,аз не съм се опитвала да те поучавам  Sad ,просто когато децата опитат шоколад и подобни изделия,започват да настояват за тях и да отказват други неща за тяхна сметка.Не знам дали шоколад и какао са единствения избор за разнообразие,затова ти писах още в началото - както си прецениш.Аз ти казах моето мнение.
Цитирай

пред компютъра

Rolling EyesНа малкия не давам и не месля скоро да давам.
[/size]
Цитирай

Ивелина, има едни специални млека за деца над 1 г., които са с различни вкусове. Пробвай от тях, може да му харесат. Има и с вкус на шоколад  Smile
Цитирай

UK, Harlow/София

Направих му крем с какао, но не го хареса.
Цитирай

Варна

Ами давам, да ти кажа!  Confused С по-големите деца е така - бързо научават всички "мурафети". Тя само като види сестра си да яде нещо сладко, направо обезумява   smile3539 Даже я "накара" един ден специално за нея да слезе до магазина и да и купи шоколадчета "Киндер" - толкова силно протестира.  Laughing
Цитирай

На погрешната планета

Руми отказва да яде шоколад(за моя радост),но мляко с какао си пийва с удоволствие.
Цитирай

Кебекуйка

Ивелина, има едни специални млека за деца над 1 г., които са с различни вкусове. Пробвай от тях, може да му харесат. Има и с вкус на шоколад  Smile

А-а-а, от тях давам, ама понеже никой др. в къ6ти не ги пие,, изхвърляме по-голямата 4аст, за6тото разфасовките са от литър нагоре, та затова мислех то4но тези млека да имитирам...
Цитирай

София

Разбира се ,че давам, но умерено.
Цитирай

Можеш да му направиш млечно-плодов шеик ,хем вкусно,хем полезно. Wink Laughing
Цитирай

Кебекуйка

Можеш да му направиш млечно-плодов шеик ,хем вкусно,хем полезно. Wink Laughing

Правя, правя, но за шокото иде реч... Peace
Цитирай
Аз му правя крем какао с мляко, шоколад много рядко, когато няма начин, и аз предпочитам да изяде плод, вместо шоколад.
... определено му се услажда млякото, което става от корнфлекса на Нескуик, та се 4удя да му доставя ли това удоволствие  newsm78
Не виждам, защо да не му доставиш това удоволствие Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора