В българско село натриват бебета до 40 дни със сол!!!!

  • 3 120
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 393
Ужас ... нямам думи  Shocked

# 76
  • София
  • Мнения: 2 271
Ооо, аз като дете, отгледано от баби, на такива народни лечителства съм била подлагана, че неща като връзване за крака на масата ми изглеждат бял кахър, вЕрвай ми Mr. Green
Аааа, аз се зачудих що не ти правят впечатление такива неща, ама сега разбрах ... от ракийката не ти е пукало  Wink

# 77
  • Мнения: 3 447
Ооо, аз като дете, отгледано от баби, на такива народни лечителства съм била подлагана, че неща като връзване за крака на масата ми изглеждат бял кахър, вЕрвай ми Mr. Green
Аааа, аз се зачудих що не ти правят впечатление такива неща, ама сега разбрах ... от ракийката не ти е пукало  Wink
Ами сестра ми я караха да пие газ за болно гърло, как ще ми правят... Drunk

# 78
  • Мнения: 262
Това, че на някой не му се е случило нищо лошо, като е осоляван или рязан, или пристяган, не означава че това е правилно. Не искам да засегна никой, всеки има право да си гледа детето както намери за добре.
Но много от нещата, който нашите пра-прабаби са правили, нашите баби са отричали, а ние отричаме това , което са правили нашите майки и баби с нас. Може би нашите деца няма да одобрявват това, коети ние правим с тях сега и ще гледат нашите внуци по съвсем различен начин.
На това му се казва ПРОГРЕС !

# 79
  • Мнения: 1 930
Това, че на някой не му се е случило нищо лошо, като е осоляван или рязан, или пристяган, не означава че това е правилно. Не искам да засегна никой, всеки има право да си гледа детето както намери за добре.
Но много от нещата, който нашите пра-прабаби са правили, нашите баби са отричали, а ние отричаме това , което са правили нашите майки и баби с нас. Може би нашите деца няма да одобрявват това, коети ние правим с тях сега и ще гледат нашите внуци по съвсем различен начин.
На това му се казва ПРОГРЕС !
В случая става въпрос за издевателства на малки бебета, какъв ти прогрес.... Sick

# 80
  • Мнения: 109
Това е безумие. Бабките, че са изкукуригали-това е ясно ,ама акъла на майките къде е. Доктори за консултация няма ли? Е ако няма доктор толкова литература има, че и най неграмотния да си, ако искаш да се осведомиш има хиляди начини.   moresmile

# 81
  • Мнения: 1 934
Направо ми настръхна косата това са си живи издевателства. А за повиването и стягането ,специалистите са категорично против, но поголямата част от нас сигурно са били повивани,по препоръка на педиатрите.

# 82
  • Мнения: 5 393
 smile3514 newsm45 Banghead #Sniper censored censored #2gunfire
Имаше подобна тема и преди.Просто нямам думи ,направо ми се плаче.До какво води липсата на информация и хорската простотия.

# 83
  • Мнения: 1 006
Направо избеснявам,като слушам,как някоя си изкукуригала бабичка може да убие едно безащтитно бебенце.Ама все пак и коя майка го позволява това?!Та нали вече сме в 21-век и в селата не са толкова изостанали!

# 84
  • Габрово
  • Мнения: 336
2050 година. Разговор между две приятелки с бебета:
- Представяш ли си, моята баба е слагала от ония хартиени памперси и сега ме пита аз дали ползвам?!
- Да бе, а изкукуригалата ми свекърва е мазала мъжа ми със зехтин!?
- Нямат ли здрав разум тия хора?! Даже и ваксини са им били. Горките дечица!

 Grinning Hug

# 85
  • Мнения: 678
Направо ужас,моята свекърва и тя навремето солила мъжът ми,иска да ми дава акъл и сега.

# 86
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
да наистина имаше подобна тема и преди .... не бях я чела ... сега направо нямам думи за обичая не го възприемам това нещо

Общи условия

Активация на акаунт