странно течение

  • 7 388
  • 7
  •   1
Отговори
момичета, кажете какво ми става. от няколко дни имам някакво жълто-оранжево течение - по-скоро жълто. а тази вечер е едно такова розово. ще ми идва утре лелята или какво Confused: много взех да се чудя Sign Exclamation

# 1
  • Мнения: 9 063
Мило Трикси,недей да избързваш със заключенията и притесненията-може да е защото ще ти идва-на границата на сезоните е нормално да се появяват такива течения.Нищо чудно да ти дойде по-раничко.Да не ти наближава овулацията? Тогава може да е овулаторно течение,което също си е съвсем нормално.

# 2
Embarassed не е овулацията. сега съм 11-тия ден след овуто.

# 3
  • Мнения: 7 718
Има голяма вероятност да си бременна. Laughing  Това е характерно за ранната бременост. Успех.

# 4
  • Мнения: 4 068
Трикси,има два варианта:или ще ти идва,или това е имплантацията на яйцеклетката.Понякога при имплантация се получава такова розово че даже кървенисто течение,което е предизвикано от ерозията на кръвоносните съдове на маточната лигавица.
Аз обаче те съветвам да не възлагаш големи надежди и да не го мислиш толкова,защото после ако ти дойде и разочарованието ще е голямо.Изчакай и то ще си покаже.
Ако е от имплантацията това течение до утре вечер би трябвало да е спряло,ако пък не......е нов месец,нов късмет.
Стискам палци да е от първото мила,но ти се опитай да не мислиш за това.

# 5
благодаря ви, милички! Simple Smile
ох, де да можех да не мисля за това.... значи ми остава само да си чакам Neutral Face  ами да си направя едно тестче утре или? май много се разбързах. чакам и толкова Sign Exclamation
ама не е ли рано да ми идва още Confused:

# 6
  • Мнения: 7 718
Не си прави тест, както казва Ренци, разочарованието ще е голямо.
Често се получава оплождане, но организма изхвърля оплодената яйцеклетка в рамките на месечния цикъл, затова има вероятност теста да е положитен, а бременност да не настъпи.
Успех. Вярвай и мечтай.

# 7
  • Мнения: 2 120
В никакъв случай не си прави тест. Преживях го този месец, защото като теб бързах ли бързах да разбера има ли нещо. На 11 ден след ову тестът ми беше положителен. Какво щастие настъпи. Направих на 14 ден -- почти нищо не видях, но и урината ми беше разредена. След 6 часа отивам да пишкам, а то ми дошло даже без болки. Ужасно го преживявам и до сега, когато си чакам отново овуто. Истината и момичетата я казаха -- ранната бременност може да бъде прекъсната и после е ужасно да ревеш над положителното си старо тстче. Изчакай търпеливо и сигурно ще си късметлийка.

Общи условия

Активация на акаунт