Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 273 отговора

монтана

има ли мами от монтана,защото не съм срещала
« Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 13:15 от Tatti »
Цитирай

Русе

Ех, ех ... баба имам там, и дядо, стринка, чичо и два броя първи братовчеди, които не съм виждала от 3 години.  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Там израстнах, на ул. Неофит Рилски 52.  Tired

Много се натъжих ...

п.п.има подфорум, по градове.  Peace
Цитирай

Има, има, аз и maatete  Very Happy
Но аз вече не живея там  Rolling Eyes
Имаше още една мама, но тя май вече не пише  Thinking
Виж си личните съобщения след малко  Smile
Цитирай

София

И аз съм от Монтана  Hug
По принцип живея в София, но сега съм за няколко месеца в Монтана
Цитирай

Haskovo

Хайде и аз да се разпиша, макар че не съм си била в Монтана от повече от половин година...ех! Blush

Какво да се прави, сега живея на друго място, правя ремонт на трето...пък и изобщо останаха ли млади хора в Монтана?
Цитирай

Здрасти Дани,я и аз да се разпиша тука,току виж някой видял темичката.Май няма много мнтански мами във форума Rolling Eyes
Цитирай

монтана

петя здравей.
искам да ми кажеш как да си изкарам снимка на марти на подписа.
ние днес имаме рожден ден черпя те макар и виртуално
Цитирай

Писах ти на лични
Цитирай

София

е и аз да се разпиша от 1 г. кракът ми не стъпвал там, но мисля април месец да поседя за около две седмици търся съмишленици, защото не остана никой от съучениците ми
Цитирай

Haskovo

Момичета, имам чувството, че нашият град се представя най-зле в този форум...ужас, вече не се произвеждат монтанчета ли,какво? Smile Или всички сме от друго място вече? Smile
Цитирай

София,

Здравейте майчета монтанчета,
с радост бих се присъединила към монтанските редици, въпреки че от десет години живея в София.Монтана си остава моя роден град където израснах, и прекарах много хубави години, при всяка възможност пътувам при родителите си там.
Понякога ми липсват хубавите градинки и особено Монтанезиума/ това си е моя квартал/, много е приятно да се разхождаш там, толкова е чисто и спокойно.
Предполагам , че през април аз също ще прекарам седмица-две там, още повече че много мои приятелки са там с бебенцата си, затова нямам търпение да ги видя.
Независимо, че придставянето в темата е слабо в Монтана има много бебенца, но не знам, дали майките им имат достъп до Интернет и дали считат за нужно да влизат и се консултират по "бебешките" си проблеми newsm78
Цитирай

София

Здравейте, мамчета, аз също съм от Монтана, но живея в София. Дори родих второто си дете наскоро там. Родителите ми още живеят там и много често си ходим. Дори планувам лятото с децата да сме в Монтана за по-дълго.
Цитирай

Haskovo

Ей,момичета, още сме на 1-ва страница на темата...! Embarassed

Май ще си идвам в Монтана за една седмица в началото на април - след почти година пауза!! Развълнувана съм, макар че сигурно малко се е променило там...Добре, че имаме Монтето, иначе не знам къде ще разхождам Маги....

Имате ли предложения за маршрути за разходка?  baby_neutral
Цитирай

монтана

има доста места за разходка.като си дойдете ще си организираме една монтанска среща
Цитирай

София,

Вече е ясно от 8.04 ще сме за две седмици с бебо на гости на баба и дядо в Монтана.Така , че по цял ден ще кръжа в Монтанезиума, Слънчевата градинка или в Градската градина.
Кой друг тогава ще е там, нека се организираме за среща!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 273 отговора