Проблем със спането през ноща

  • 1 028
  • 17
  •   1
Отговори
Моето дете е на 6 месеца и вечер става по 5-6 пъти когато е при мен.Когато отиде при баба си спи цяла вечер и се събужда само един път.Какво да направя?Има ли някои същия проблем.

# 1
  • Мнения: 516
Дани ние сме по същия начин явно ние не правим нещо както трябва. Ето факт на 14 я оставихме при баба и да спи не е мръднала от 22ч до 7.40ч. а при мен снощи 20пъти са малко и аз незнам от какво е newsm78

# 2
  • където има любов
  • Мнения: 307
Здравейте!И при нас е така.Доскоро Алекс си спеше непробудно цяла нощ,но като започнаха зъбите,всичко се промени.Сега се буди по няколко пъти на нощ,накрая не издържам и я взимам при нас на спалнята.Като я оставим при баба й,обаче не е така-спи си непробудно цяла нощ,или поне така ни казват.

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя син още не спи добре нощно време и то всяка вечер. Спи средно по 7-8 часа на нощ и се буди между 10 и 30 пъти. Питала съм кого ли не и всички ми казват, че до 3г. ще се оправи.

# 4
  • Мнения: 739
при повечето септемврийски мами го има този проблем. От нова година не кърмя нощем, само водичка, а миналата нощ такъв вой беше, та се наложи да дам цица. Може да му е топло. Намалете парното и сложете мокри кърпи.

# 5
  • София
  • Мнения: 299
...или поне така ни казват.
Това според мен е много важен момент  Rolling Eyes Confused

# 6
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Да ви "успокоя", че моя едва от месец-два не се буди нощем.....и шише с мляко си пиеше Mr. Green

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 380
и ние ставаме по 10 пъти през ноща.Мислех да пробвам да му давам само 1 път да яде нощем а през другото време биберон или вода но eci май ще ме откаже...

# 8
  • Мнения: 928
Откакто спи между нас на спалнята е спокоен. Има вечери, в които не се буди и други, в които се буди 2-3 пъти и пие вода. Преди се будеше по минимум 5 пъти задължително и се успокоявахме само с цица.

# 9
  • Мнения: 739
bejbi - и аз понякога я слагам на спалнята, от моята страна. Леглото е широко1,80м и пак ни е тясно. Защото Мони спи с широко разперени ръце и заема доста място. А аз не смея да мръдна, да не я натисна. Но така дори лека да се размърда я събуждам и давам биба или вода. А когато си е в леглото трябва да се събуди и вика за да събуди и мен.

# 10
  • Мнения: 3 089
оффф, и ние го имаме тоя проблем, ама поне кифлата е още малка, та го отдаваме на това. не знам след месец-два какво 'оправдание' ще имаме. около месец се будеше само един път нощем и после пак заспиваше, а от седмица първо не иска да заспива, второ - не иска да яде, трето - буди се няколко пъти през нощта, вероятно и от глад. ама като не иска да яде аз какво мога да направя? понякога я оставяме на спалнята при нас, но това не подобрява съня й. и двамата с половинката дремем и не можем да заспим добре, защото тя продължава да е неспокойна, да мрънка или да пъшка, а и аз стоя буквално на ръба на леглото, за да не я притисна. само дето успявам (понякога) да туширам реването насън още в зародиш. сега пък заспа, но не е яла, така че чакам включване...

# 11
  • Мнения: 658
Ние сме така от раждането. Вече 1год  не знам какво е няколко часов сън. А така искам да спяяяя.  sleepuu

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И ние бяхме така,но откакто махнах бибата спи по цяла нощ без проблем.

# 13
  • Мнения: 953
Малката спи неспокойно когато и е топло. Да не би у вас да е горещо, децата са чувствителни към топлина.

# 14
  • Мнения: 3 591
или поне така ни казват.

така ви казват   bouquet  bouquet  bouquet

Ми ако каже някоя баба, че детето 20 пъти се буди и търси мама ще посмеете ли да го оставите пак? А и за какво да ви тревожат  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт