Спешно!!!От коя заключалка за шкафове сте повече доволни вие?

  • 1 604
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Едното е това:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77&products_id=580,  - 6.10 на магазина в Бургас,  а другото е това
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77&products_id=587 и 5.60 в Полием- Бургас.

Първото мисля, че е по многофункционално, но какво ще кажете вие?
А в щъркела се обадих и разбрах че такива нямат, но имат на някаква друга марка, която не ми е известна и са доста по ефтени - 3.40лв.Вие знаете ли ги какво представляват? И изобщо от кои такива заключващи устройства сте доволни?
Предварително ви благодаря за отговорите!!! bowuu

# 1
  • Мнения: 1 210
От първата със звездичките на Чико не съм доволна - лепенките издържаха точно 2 седмици. Ползвах върху шкаф, а не върху хладилник - може би това ми е било грешката.

За другата не сме имали подходящи шкафове и нямам мнение.

# 2
  • Мнения: 8 505
И за хладилник не стават тези с цветето-малката я изтръгна още а втория ден Confused

# 3
  • Мнения: 2 784
Купувам едни полски на Канпол бейби, много са добри и са по-евтини от Чико. Поразгледай по магазините, сигурно и при вас ги има.

# 4
  • Мнения: 5 228
Аз пък съм доволна и от двете. Зависи за какво ти  трябва, тепросто са различни шкафове. Първите са по-удобни за чекмеджета, хладилници, а вторите - за вратички с дръжки.

# 5
  • Мнения: 1 370
На Chicco, не съм ги използвала никога. Употребявам на Safeti 1, но те са на същия принцип. От тези с лепенките съм по-недоволна. След даден период от време се развалят.

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Имам само Суперблок. За хладилник върши невероятна работа Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 380
и аз съм чувала добри мнения от приятелки за суперблока.

sneji20 пощата ти е пълна а аз се интересувам от бънджито
sorry за  оффа

# 8
  • Мнения: 69
Позвам на Канпол по 3,40 лв и съм много доволна, те също имат с лепки за чекмеджета, но тях не съм пробвала, цената им е 3,70лв.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Цитат
Спешно!!!От коя заключалка за шкафове сте повече доволни вие?


Duck tape.  Mr. Green
Евтино и ефикасно. Не особено естетично, но чудо голямо Simple Smile

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Аз обърнах всички дръжки от вътрешната страна на шкафовете и махнах тази на фризера. Така че ми излезе безплатно  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 8 272
Цитат
Спешно!!!От коя заключалка за шкафове сте повече доволни вие?


Duck tape.  Mr. Green
Евтино и ефикасно. Не особено естетично, но чудо голямо Simple Smile

какво е Duck tape. newsm78

Иначе по темата за заключалите на Чико.
Ползвам:
2 бр. от тези с цветенцето (лепенките са ужасни и аз ги смених с други, продават лента около 1см навита на роло - 2-3 лв., играя си малко с изрязване за да се събере в жлебчето но няма начин)
шкаф като е показано за хладилника
и
чекледже - има неотваряема част над него там е едната маргаритак другата върху отваряемото чекмедже малчо дърпа, отварясе един процеп, но чекмедцето е затвотено.

Заключалката с две куки
плозвам за шкафа под мифката, дръжките не са като на картинката, а дълги метални.

Това е само за опасните шкафове другите са обезопасени слатици за коса Simple Smile - нови, за да са стегнати

# 12
  • Мнения: 47
Това, което си си харесала с лепките на Чико и пълна глупост. Много бързо се износват и се отлепват даже и сами.
Заключалка за вратички на шкафчета (като показаната на снимката) с дръжки като топчета - обикновено ластъче за коса. Обиколи дръжките два пъти и нямаш никакви проблеми.
Дъщеря ми е на 1г5м и шета във всички шкафчета и чекмеджета За чекмиджетата решението е КАНПОЛ заключващ механизъм за чекмеджета. Струва 3,50 - 4лв. Ползвам такива вече 2 -3 месеца и съм много доволна.
Ето и линк, за да ги видиш какво представляват http://www.canpol.com.pl/product.php?lp=72&gr=186&pd=1460

# 13
  • Мнения: 4 668
Кажете моля , откъде да си купя тези на Канпол ! Спешно ми трябват вече !

# 14
  • Мнения: 1 426
от нито една от двете, защото много бързо се развалиха. Купих си Хефеле с магнит, скъпи са но нямах грижи.

Общи условия

Активация на акаунт