Хагис

  • 1 524
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Знае ли някой как се прави тая благина ???
Ако има такъв съфорумец, моля, нека да обади, че много ми трябва рецепта !!!!!

 Grinning

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 08:19 от Krum

# 1
  • София
  • Мнения: 974
Ама си образ  Joy Joy ако решиш да отваряш ресторант да се похвалиш, че да ти станем клиенти....почти съм се депресирала от твоите рецепти  Joy
Честно... аз не се наемам да го направя Хигис-а Embarassed свалям ти шапка за желанието
Ето ти линк Хагис дано се оправяш с английския
Успех

# 2
  • Мнения: 202
Малко тъп въпрос, но какво е това?

# 3
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Малко тъп въпрос, но какво е това?

Tова е шотландско ядене приготвено от карантии и варено в шкембе, но тъй като карантия не ям, рецепти не мога да дам.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 53
Anim, благодаря много за рецептата!!!
А инак, като стана дума за реклами и ресторанти, имам го това намерение ! А всъщност съм юрист (за момента)!!!  Но тъй като си ненавиждам бранша и професията, при пръв удобен случай ще се преквалифицирам на кръчмарин.

А за готвенето - просто майка ми не може да готви и аз, поради нежеланието да стоя гладен, се научих. Готвя вече повече от петнадесет години и се справям добре, казват.  Е, лошото на цялата работа е, че моето момиче и потомъкът ни са станали извънредно капризни и по ресторантите мърморят под сурдинка -  това е сурово, това е прегоряло, тук са забравили едикой си подправка ... Цирк   Grinning

Така че рецепти знам много, и мои, и чужди, и ги казвам с удоволствие, така че, ако на някой му е интересно, нека пита.

Общи условия

Активация на акаунт