БИЛКОВА РЕЦЕПТА С РАКИЯ ПРИ БЕЗПЛОДИЕ

  • 2 724
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 590
Здравейте, мили момичета,

На 37 г. съм. Със съпруга ми искаме много да имаме дете, правила съм 2 ин витро - с мъжки фактор сме.. Без успех засега.
Зная, че има билкова рецепта с много съставки - билки, които се киснат в ракия, която е помогнала на много момичета да си имат дечица.
Моля ви ако я знаете - споделете я! Толкова много искам дечица ...

# 1
  • Мнения: 19
Здравейте Смехорани!  Не съм чувала за такава рецепта. Знам обаче за ефекта от билката Петопрасник-тя пречиства кръвта пие се и от двамата един месец после се почива 1месец после пак аз трудно забременях незнам на нея ли се дължи но само след 2 или 3месеца забременях а правихме опити близо 3г. Където е имало лекар там сме били. Също пих и фолиева киселина-флоксацид по 1-на ден. Много е важно психиката да ти е свободна аз бях си каза стига изхвърлих всички номера и брошури на клиниики а на въпросте за бебето отговарях когато му дойде времето-чесно не мислих че ще дойде. Беше ми писнало от тестове за овулация - да правиш нещата по график мерене на температури и още какво ли не. Започнахме да правим любов май това е рецептата...без график!!!

# 2
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Защо не опитате инсиминация,като сте с мъжки фактор,а сте правили направо ин витро?
Аз не знам случай,при който има установен проблем да си е помогнал с такива илачи.
Минала съм по тоя път и знам много случаи.

# 3
  • Мнения: 590
Здравейте, всъщност - има успели, доколкото разбрах, помага предимно при  лек мъжки фактор и при временни проблеми с тръбите на жената- последици от настинки и пр. Получих рецепта и може би ако я бяхме изпълнявали половин година, щеше да има резултат, както има при други двойки.
Предвид напредналата ми възраст обаче - 37 г. - решихме да се доверим на репродуктивните технологии и успяхме.
Благодаря и на двете ви за включването   bouquet

# 4
  • Мнения: 39 248
Брях, това се казва иновация- с ракия се отпушват тръби  newsm78

# 5
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Брях, това се казва иновация- с ракия се отпушват тръби  newsm78
колко много сме напреднали,а? Wink

Общи условия

Активация на акаунт