Тема Незабравима (Unutulmaz) 246 ,"Kaçak" , "Adını Kalbime Yazdım"

  • 48 438
  • 737
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 829


НЕЗАБРАВИМА
ПРИКАЗКАТА ЗАВЛАДЯЛА СЪРЦАТА НИ!






С участието на:
Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Ърмак Черен, Синем Йозтуфан, Нихат Алтънкая,
 Алийе Узунатаан, Хакан Ванлъ, Айлин Арасъл, Мерт Явузджан, Гьозде Мукавелат  и др.






Музика: Kıraç, Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Guler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Unsal, Ihsan Aydın, Mujdan Kayserli
Продукция: ATV 2009




[img Sad]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1621895_686048751417427_1788721656_n.png[/img]




    Halil Kurt - Senden Baska


               
Музикални песни с превод:
 

Колекция от клипове на:
Бобояна  Ради    Розовка 
Бгхелп






Епизоди (АТВ) с български субтитри,
благодарение на: Росисан, Г-жа Броненосец, Ади, Милена, Рекси, Деря Джамбазова, Т.Трайкова, Златна рибка, Леман и Ина Иванова




54/1    54/2  54/3    54/4    54/5    54/6    54/7    55еп.   
56/1    56/2    56/3    56/4    56/5    56/6    56/7    57еп.   58еп.    59еп.    60еп.    61еп.    62еп.    63еп.    64 еп.  65 еп.   66 еп.    67 еп.    68 еп.    69 еп.    70 еп.  71 еп.    72 еп.    73 еп.    74 еп.    75 еп.    76 еп.    77 еп.    78 еп.    79 еп.    80 еп.    81 еп.    82 еп.    83 еп.   84 еп.   85 еп.   86 еп.   87 еп.           
 


Епизоди  с частичен превод
 
88 еп.    89 еп.   90 еп.     




"Детектив  Мемоли"




 С участието на: Emre Kızılırmak , Цzlem Yılmaz,
Burcu Esmersoy, Hilal  Uysun

Режисьор: Tayfun Gьneyer
Продукция: TNT 2011
Епизодите до момента



ФИЛМОВ ПРОЕКТ 
с участието на  Özlem Yılmaz и Volkan Keskin
Karaoğlan
 






Нов проект "Kaçak"
с участието на  Özlem Yılmaz
Официална страница на сериала





Нов проект "Adını Kalbime Yazdım"
с участието на  Serhan Yavaş







Tема 234      Тема 235      Тема 236       Тема 237       Тема 238    Тема 239      Тема 240     Тема 241          Тема 242          Тема 243               Тема 244               Тема 245



# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 210


Deси, благодаря за новата красива тема! newsm51

# 2
  • Мнения: 80


Deси, благодаря за новата красива тема! newsm51

Рекси,и аз ти благодаря!За всичко,което правиш за нас!  love001

# 3
  • Мнения: 315
Да се запиша и аз тука и първо да благодаря на авторката на темата!

Деси благодаря за новата тема,която си ни подготвила! smile3525 smile3525

# 4
  • Мнения: 3 203
Деска хиляди благодарности ,че отново си се погрижила за нашето релаксиращо кътче  Hug Heart Eyes Kissing Heart lovekiss Kissing Heart lovekiss

# 5
  • Мнения: 3 203
Ще побутна и тук  новия фрагман на НИС  Hug

//www.youtube.com/watch?v=7JGiWRPES5w

# 6
  • Мнения: 315
Цитат
"Гюнеша" се разплита и заплита и определено си струва гледането повече от това тук! thumbsup Мое мнение! Peace
Като ви четох коментарите за серията от "НИС", нищо не съм изтървала, не съжалявам, че се отказах да гледам, че щях да почна да се газирам заради Лейля, дето така бързо забрави уж най- голямата си любов и взе да се кротва до Халил, превърнал се в света вода ненапита! Whistling
Не ми е до Мардински страсти сега! Naughty
Чудя се няма ли фрагман на "Качак", че интереса ми е насочен натам! Rolling Eyes
Аз утре ще го изгледам и него!
Ти се отказа от НИС ,но серията определено беше интересна, Peace Peace Peace Peace въпреки ,че с появата на този НАСър филма стана като трилър!

Утре като и хвърлиш едно око може да те питаме това онова! Hug Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 315
Ще побутна и тук  новия фрагман на НИС  Hug

//www.youtube.com/watch?v=7JGiWRPES5w
Изгледах пак фрагмана и ми се струва ,че пистолета дето го взеха от Халил е същия който държи сводника!Дали не са решили да използват Джейлян като примамка и да убият Кадир,а убийството му да припишат на Халил! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 8
  • Мнения: 3 203
Надявам се по късничко тази вечер някой да пусне серията на НИС  да видя пропуснатото макар ,че викането на Корейшана ще ми дойде в повече все пак да видя как е реагирала и тя и Кадир и Емин и всички останали . ooooh! Жалко че такава съдба отредиха но това момиче  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 203
Меги и аз мисля ,че Джейлян прие да работи срещу Кадир само и само да освободи майка си  ooooh!Тези са хитри усетиха се за слабото място на Кадир  ooooh!

# 10
  • Мнения: 315
Следващия ,който ще лежи в болница ще е Кадир!
Но не  ми се вярва и него да го убият!
А този Насър няма да остави на спокойствие нито Кадир и Самомдивка , нито Лейля и Халил,че дори и Зилян ще си го отнесе! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 11
  • Мнения: 315
Миме,ето новия епизод , но картината не я бива много!
http://www.fulldiziizleyelim.net/adini-kalbime-yazdim-14bolum-iz … arca-kisim-2.html

# 12
# 13
  • Мнения: 24
Добър вечер и от мен!
Деси, благодаря за новата тема!


Емин Али не е изнасилил Дияр и затова все още е жив. За доказателство, че любовтта им е взаимна каза на Кадир да види, че Дияр го е търсила по телефона. Никой не вярва на Дияр, че нищо не се е случило при отвличането, а Диджле се оправда пред Корейша, че не е видяла съобщението, което и прати Дияр.

# 14
  • Мнения: 3 203
Меги много ти благодаря сега ще го пусна да го гледам  lovekiss Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт