Раждане в Майчин Дом 2014 (Цени,Услуги,След родилни стаи )

  • 147 558
  • 733
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 101
Добро утро.

Аз писах имейл да питам за присъствието на таткото и ми отговориха, че няма никакъв начин да присъства не ставало въпрос за пари просто не било разрешено  newsm78 а в клипче на майчин дом във ютуб http://youtu.be/fFPk8xRAF5c казват имаме две вип зали в които може да присъства и бащата  newsm78 може би преди е било възможно сега вече не
Точно така- имали са случаи на допускане на татковци, но когато са видели що за интерес има в тази насока, са спрели. Света преобърнах за да пуснат нашия, но не, та не  Stop

# 391
  • Мнения: 86
Здравейте, момичета. Терминът ми е декември и мисля да раждам в МД.  Мисля да съм с избор на екип, д-р Николов или Джеров.. Някой може ли да сподели скорошно раждане при някой от двамата и да каже как е било? Всякаква информация ще е от полза, благодаря!

И да попитам, може ли да си запазиш вип стая предварително ако знаеш за кога ще ти е назначено секциото например? Благодаря  Hug

# 392
  • Мнения: 361
Здравейте, Дами! Бременна съм в 35г.с. и съм се насочила да раждам при проф. Николов. Сега в четвъртък(02.10.2014) ще ходя да говоря с него. Имам едно въпросче, което може да ви се стори глупаво, за което се извинявам. Когато дойде момента и тръгнем към болницата, от къде точно трябва да влезем, през новото спешно отделение ли или през тунела преди бариерата?   bouquet

# 393
  • Мнения: 379
bamzi, въобще не ти е глупав въпроса... Влиза се през новото спешно отделение вляво на бариерата. Тунелът не работи или поне не е вход за приемане на родилките.  Hug Успех.

# 394
  • Мнения: 8 933
 Къде е новото спешно?

# 395
  • Мнения: 361
Nadejda1@ много ти благодаря Hug

alina_si в новото спешно отделение се влиза като подминеш кабинката на охраната хващаш по алеята в ляво, има и указателна табела, ако не се лъжа са го открили тази година. Предполагам че пускат да се влезе с кола до там.

# 396
  • Мнения: 86
Здравейте, Дами! Бременна съм в 35г.с. и съм се насочила да раждам при проф. Николов. Сега в четвъртък(02.10.2014) ще ходя да говоря с него.

Bamzi, записала ли си си предварително час при него или направо ще ходиш пред 231 кабинет и ще чакаш? Мерси  предварително  Hug

# 397
  • Мнения: 768
Здравейте, момичета. Терминът ми е декември и мисля да раждам в МД.  Мисля да съм с избор на екип, д-р Николов или Джеров.. Някой може ли да сподели скорошно раждане при някой от двамата и да каже как е било? Всякаква информация ще е от полза, благодаря!

И да попитам, може ли да си запазиш вип стая предварително ако знаеш за кога ще ти е назначено секциото например? Благодаря  Hug

Раждах при проф. Николов- планово секцио. Перфектно мина. Какво точно те интересува?

# 398
  • Мнения: 361
Здравей Pepsieeee, първоначално мислих да отида направо пред кабинета и да чакам, но после прочетох тук във форума, съветват да има предварително обаждане просто за негова информация. Така че утре мисля да се обадя. До колкото знам при него няма предварително записване.

# 399
  • Мнения: 86
Раждах при проф. Николов- планово секцио. Перфектно мина. Какво точно те интересува?


Мерси, Bonbonska. А той ли ти препоръча секцио (по мед. причини например), или по твое желание, или пък от някой друг специалист? Извинявам се, че така директно питам, само ако искаш сподели. Аз все още не знам още дали ще съм секцио или не, и предпочитам човекъ,т който ще ме изражда да си каже експертното мнение, та за това се интересувам. Мерси предварително

# 400
  • Мнения: 86
Здравей Pepsieeee, първоначално мислих да отида направо пред кабинета и да чакам, но после прочетох тук във форума, съветват да има предварително обаждане просто за негова информация. Така че утре мисля да се обадя. До колкото знам при него няма предварително записване.

Мерси bamzi! И аз мисля края на октомври да ида на консултация при него, че съм се регистрирала тогава и за ден на отворените врати, та да ги съчетая нещата. Ще съм благодарна ако пишеш после как е минало, и дали е имало много хора да се чака (може и на лични) Simple Smile  мерси предварително от сърце

# 401
  • Мнения: 768
Раждах при проф. Николов- планово секцио. Перфектно мина. Какво точно те интересува?


Мерси, Bonbonska. А той ли ти препоръча секцио (по мед. причини например), или по твое желание, или пък от някой друг специалист? Извинявам се, че така директно питам, само ако искаш сподели. Аз все още не знам още дали ще съм секцио или не, и предпочитам човекъ,т който ще ме изражда да си каже експертното мнение, та за това се интересувам. Мерси предварително

Имах предписания за секцио, но и да нямах- пак щях да раждам така.

# 402
  • Мнения: 86
Раждах при проф. Николов- планово секцио. Перфектно мина. Какво точно те интересува?


Мерси, Bonbonska. А той ли ти препоръча секцио (по мед. причини например), или по твое желание, или пък от някой друг специалист? Извинявам се, че така директно питам, само ако искаш сподели. Аз все още не знам още дали ще съм секцио или не, и предпочитам човекъ,т който ще ме изражда да си каже експертното мнение, та за това се интересувам. Мерси предварително

Имах предписания за секцио, но и да нямах- пак щях да раждам така.

Благодаря Bonbonska, мисля че аз ще съм така тк имам много тесен таз.. Лека вечер

# 403
  • Мнения: 91
Здравейте, някой да сподели скорошно мнение за секцио по медицински причини без избор на екип?

# 404
  • Мнения: 618
Мога да кажа само за операционния блок в родилното защото миналата седмица го видях.
Като апаратура и интериор е супер модерно и реанимацията и операционната

Общи условия

Активация на акаунт