След A.Ş.K. в очакване на новите проекти на Хазал Кая - *Тема 14*

  • 61 951
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 449
  Добро утро на разпети петък!

  Петрова   bouquet благодарности за снимките  Hug Heart Eyes Heart Eyes

 но за тази последната съм доста кахърна,че Хазал ще отвори работа на фемирските любители на фотошопа  Mr. Green Mr. Greenкато набързо сменят целуващата жена с прекрасния образ на Чаатайчо и ще подскачат от кеф дали това е в реала или е ново дизи  Mr. Green ooooh! ooooh!

  хубав ден  Hug Hug

# 511
  • Мнения: 2 449
 Според тази дописка за галата на Хазал :
http://gecce.com/foto-galeri/unluler/hazal-kayanin-buruk-galasi?p=2
Hazal Kaya'nın buruk galası!

  ooooh! ooooh! ooooh! Гала вечерта на Хазал била горчива,защото била сама ooooh! Севгилито Али Атай според вътрешен източник липсвал,човека бил в Македония  Joy Crossing Arms Crossing Arms да снима май филм  newsm78 newsm78 Присъствали са Берак Тузунтач,Керем Едже,Шукран Овалъ....

 и кетъринга не е бил на ниво  Mr. Green Mr. Green Mr. Green





ами докладвах  Hug Hug Hug Hug а от снимките Хазал никак не ми изглежда нещастна  newsm78 но така се правят новини понякога  Mr. Green

# 512
  • Мнения: 8 403
Добро утро.  Hug Hug Hug




МариолкаHug мерси за новините.   bouquet Толкова не им харесал кетъринга, че строшили масата. Joy Joy Joy


...но за тази последната съм доста кахърна,че Хазал ще отвори работа на фемирските любители на фотошопа  Mr. Green Mr. Greenкато набързо сменят целуващата жена с прекрасния образ на Чаатайчо и ще подскачат от кеф дали това е в реала или е ново дизи  Mr. Green ooooh! ooooh!

 Joy Joy Joy

Хубав ден.  bouquet

# 513
  • Мнения: 8 403
Пишат, че Хазал имала ново тату на крака, което привлякло вниманието. Това тату не е ли там отдавна или аз нещо бъркам?



http://www.acunn.com/haber/hazal-kaya-itirazim-var-galasi/143002

# 514
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен, Hug Hug Hug



Хазалка изобщо не изглежда нещастна, по-скоро журналята са нещастни, че няма за какво да пишат т.к. са ограничени и се налага да си измислят.





# 515
  • Мнения: 2 449
Снежи  Hug  newsm78 newsm78 newsm78за татуто..за мен си е старото-на Малкия принц,но да не би да е добавяла нещо  newsm78 newsm78
  С тази рокля онова тату на гърба й не се вижда  Wink Laughing Laughing Laughing

# 516
  • Мнения: 141
Вече знаем и точния час на шоуто.

# 517
  • Мнения: 141
От днес  по кината.

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 15:12 от MrsPetrova

# 518
# 519
  • Мнения: 141
И тази  на Али Балджияр също.

http://balcilar-blog.com/?p=1451

Не си спомням някой да е обещавал филм с Хазал и Чаатай за лятото на 2014, нямам пред вид фенските мераци.

Аз предпочитам тази двойка. Хубав е и не е празноглав.Облеклото му не е от най-подходящите, но може и да е нямало време за преобличане момчето.

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 15:29 от MrsPetrova

# 520
  • Мнения: 8 403
Снежи  Hug  newsm78 newsm78 newsm78за татуто..за мен си е старото-на Малкия принц,но да не би да е добавяла нещо  newsm78 newsm78
  С тази рокля онова тату на гърба й не се вижда  Wink Laughing Laughing Laughing  

За крака става въпрос.  Wink Тази снимка е от статията, постната от Петрова, за същото нещо. Peace Мисля, че е същата! newsm78 Не, че има голямо значение, ама да си почешем пръстите малко. Grinning

# 521
  • Мнения: 141
Преводачките Hug Hug Hug да помагат.

# 522
  • Мнения: 141
Някой знае ли какво означава това?


Скрит текст:

# 523
# 524
  • Мнения: 8 403
ПетроваHeart Eyes благодаря, че ни напомни.  Hug Успех на филма на Хазал.  Praynig Praynig Praynig


Някой знае ли какво означава това?

Скрит текст:

Това, ако не се лъжа, са филмите на Онур Унлу и продадените билети за тях. Wink

Общи условия

Активация на акаунт