Количка Camarelo (Камарело)- моля за отзиви

  • 10 960
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте! Предстои ми купуване на бебешка количка 2 в 1 със зимен и летен кош и съм се спряла на нов модел за бг пазар (или поне така ми казаха)- Камарело. Все още имам колебания, защото цената е към 800 лева, а отзиви за нея нямат дори и магазините, които я предлагат. Ако някой от потребителите тук вече има наблюдения , ще се радвам да ги сподели с мен. Благодаря!

# 1
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
И аз се бях спряла на тази количка в един момент, но накрая поръчах друга, пак полска. Те, полските, като цяло се славят с качество и здравина, но са тежички. Тази даже е учудващо лека. Като цяло не смятам, че ще е по-лоша в качеството от останалите полски, едва ли ще сбъркаш в избора си. Оправдават си цената (визирам всички полски). По сайтовете ги нямат налични и се чака до 30 работни дни за доставка, т.е. 6 седмици. За моята от производителя дадоха добър срок от 3 седмици и ще е в БГ уж, но не знам как ще е при теб (ако се спреш на тази), така че го имай предвид. Успех в избора! Peace

# 2
  • Мнения: 122
Здравейте Мами,

аз днес ходих до магазин Dundio, който се намира срещу Майчин Дом. Там ги има налични и можете да ги разгледате (поне аз само там намерих в София). Аз още се колебая между S-line и Camarelo Sevilla. Ако има някоя мама, която си е купила Camarelo моля да сподели.

# 3
  • Мнения: 179
Избутвам малко темата...някой може ли да даде отзиви за тази марка?
Обмисляме този модел...http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=1102

# 4
  • Мнения: 122
Ние си взехме Carrera. Тя е същата като Sevilla, но с по-интересни разцветки. Още не сме я ползвали, тъй като бебка е още на път, но не съжалявам за нея. Честно да ти кажа малко е скъпичка. Ние я взехме намалена от Дундьо. За мен важното беше да е компактна, за да влиза в багажника на колата, да е по-височка и да има големи гуми. Коша за новородени ми хареса, че повдигането на гръбчето става с един бутон от долната страна на коша, т.е не се налага да вдигаш бебето за да го нагласиш. Мъжа ми хареса как се сгъва шасито. Маневрена е, а и спирачката е с общ педал и за двете гуми (за разлика от Абдор например).

Ако ще даваш толкова пари за количка и още 150 лева за кош за кола можеш да си вземеш Jane Мuum с Matrix коша, който е комбиниран кош за новородено и за кола.

# 5
  • Мнения: 179
Да ти кажа честно,колкото повече колички разглеждам,толкова повече ми се потвърждава избора за Камарелото. Grinning
Погледнах и тази Jane,която предлагаш,но доколкото виждам е с непомпащи гуми,багажника и е открит,като цяло нещо не ме впечатли.
Иначе за цената-не е малко наистина,не знам вие за колко сте я купили,но при нас може да се намери само в Бебемакс,като количката е 850 лв,столчето за кола е 145 лв.Имаха отстъпки по празниците,но ни е рано още за покупка Wink
Живот и здраве да се роди вашето човече,ще чакам отзиви вече от практическо возене Grinning

Леко и безпроблемно раждане ти желая! Hug

# 6
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Този Matrix кош не го хвалят особено. Моите колебания бяха точно за Jane, Camarelo или Тако (полска). Спрях се на Тако-то и не съжалявам. Matrix коша е тесничък и не особено удобен, като за новородено, доколкото четох.

# 7
  • Мнения: 122
Здравейте мами,

Аз вече активно щъкам с моята Camarelo. Много съм доволна. Много лесно се сгъва и разгъва, сглабя и разглабя. Като се прибирам още от вън на вратата я разглабям и сгъвам, та не внасям мръсотията в къщи. ММ лесно и бързо я прибира в багажника. Ако няма време да излезем на разходка, приспивам малката в летния кош на терасата. Като се има в предвид, че без люлеене почти не заспива, люлеещата функция е направо безценна.

Сега си поръчахме и столчето за кола, но предполагам и то няма да ме разочарова.

# 8
  • Мнения: 179
Радвам се,че сте доволни от покупката,и ние взехме Камарело Карера.Засега сме използвали само столчето за кола,удобно е,само дето или е малко голямо или на мен така ми се струва Laughing

 А как изпра тапицериите-в пералня или на ръка?Искам да изпера нашите,че още имат някаква текстилна миризма newsm78

# 9
  • Мнения: 122
В пералнята!

# 10
  • Мнения: 179
Значи смело да ги слагам,опасявах се да не се разнищят.

# 11
  • Мнения: 122
Шевовете са здрави, така че няма проблем. Но аз използвам центрофуга на 400 оборота винаги (макар и пералнята ми да може 1200).

# 12
  • Мнения: 94
Здравейте,
и аз си мисля за тази количка
само не знам дали да е някой неутрален цвят или розова  Simple Smile
поздрави

# 13
  • Мнения: 94
Не знам дали се бъркам, но в бебемакс не пише нищо,че има още 3 кг гуми. Мислих,че е лека 9 кг,а то май още 3 кг трябва да добавя  newsm78

# 14
  • Мнения: 122
Гумите не са включени в тежестта оказана от производителя. Аз вече я ползвам 4 месеца. Като цяло съм доволна. Само дето летния кош се пада по-ниско от зимния и в коша за пазарува не мога да си сложа торбата с покупки. Трябва едно по едно да слагам нещата. Други забележки нямам.

Общи условия

Активация на акаунт