(Пред)пролетHa ... шекерено-бонбонена - ТР ТЕМА 57

  • 96 556
  • 749
  •   1
Отговори
# 495
  • Истанбул
  • Мнения: 306
Това Омо е за бяло пране,има препарат от същата серия,но той е ОМО колор.

# 496
  • Мнения: 520
Това Омо е за бяло пране,има препарат от същата серия,но той е ОМО колор.


Благодаря!   bouquet

# 497
  • Мнения: 425
Момичета идвам при вас за да не експлоадирам!!!! Grinning

Току що при мен на работа беше една голяма турска музикална звезда!!!KIBARIYE!!!!!Още си снижавам пулса Grinning Grinning Simple SmileНе мога да повярвам че стоеше на 10см от мен,и влезе като клиентка!!!!!Нищо не си купи ,но се държеше като звезда!! Laughing ! Crazy
Аз я гледам,и не мога да повярвам че е тя.... и не мога да се сетя за името,върти ми се ,но не ми идва на устата-и пусто не можах да си взема афтограф!!! Banghead
Разбрах че е идвала в БГ за концерт,който за съжаление сме пропуснали,:(


П.П.Търся билети за концерта на Таркан на 7септемви-докато се организираме и те свършили:поне в интернет пише че всичко е продадено:((

Последна редакция: пн, 25 авг 2014, 18:04 от Звезди в очите

# 498
  • Мнения: 1 498
Здравейте. Получих анонимна картичка за рождения ми ден, но надписана на турски (според Гугъл преводача). Някой може ли да ми преведе на български написаното? Благодаря!

İyi ki doğdun! İyi ki varsın ve ben seni iyi ki tanımışım

Nice mutlu senelere......

# 499
  • Мнения: 425
Честит рожден ден,добре че те има и добре че те познавам!
Отдолу поздрав като много щастие,нещо такова,,,това набързо от мен Peace

# 500
# 501
  • Мнения: 1 498
Благодаря, Звезди в очите Simple Smile

# 502
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!

Търся съвети...
Съпруга ми ще работи 3 години в Истанбул. Работата ще е в Аяза, Шишли, до метро станция.
Та първата ни работа ще е да си намерим квартира /отпускат макс 1000 евро/.
Така че кои квартали бихте ми препоръчали за живеене? Ще сме тримата /с 2 годишна дъщеричка/, така че да са удобни за отглеждане на деца. Въобще спокойствието на първо място Simple Smile

Поздрави!
Маги

# 503
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Здравей, Маги!
Тука момичетата ще те почерпят с полагащото се че са по вещи в занаята  Wink !
Аз живея в Айза, а мъжа ми работи в Маслак. Ние сме от скоро тук. Но каквито въпроси имаш питай ще се опитам да помогна.
Според мен е важно да решите дали искате ТМ да работи близо до местоживеенето ви. Това е първо и после вече да се ориентирате по квартали.
За сега това което мога да ти кажа е че за парите които са ви отпуснали, ще можете да си намерите доста хубава квартира. Поне по моя преценка. Но нека и по опитните се включат.
В коя фирма ще работи мъжа ти, ако искаш ми пиши на лични.
Лека вечер за сега.

# 504
  • София
  • Мнения: 3
Здравей, Маги!
Тука момичетата ще те почерпят с полагащото се че са по вещи в занаята  Wink !
Аз живея в Айза, а мъжа ми работи в Маслак. Ние сме от скоро тук. Но каквито въпроси имаш питай ще се опитам да помогна.
Според мен е важно да решите дали искате ТМ да работи близо до местоживеенето ви. Това е първо и после вече да се ориентирате по квартали.
За сега това което мога да ти кажа е че за парите които са ви отпуснали, ще можете да си намерите доста хубава квартира. Поне по моя преценка. Но нека и по опитните се включат.
В коя фирма ще работи мъжа ти, ако искаш ми пиши на лични.
Лека вечер за сега.


Благодаря ти, Здравка!
За нас е най-важно квартала да е спокоен, и все пак да се стига бързо до метростанцията на Техническия университет. Колеги му препоръчват и Тарабя и Дарушшафака, но на този етап за тях знаем само от уикипедия. Какво ти е мнението за Аяза? Оттук в сайтове на квартирни агенции ни прави впечатление, че има три небостъргача, предлагащи много квартири. Имаш ли впечатления?
Иначе пак по чуждо мнение ни сравниха Аяза с Кабул!:) Мъжа ми е военен.
Приятна вечер и от мен!

# 505
  • Varna
  • Мнения: 2 594
 waveyМаги

ХадИ за добре дошла да нахлузиш папучките Wink....


                       

и за почерпка....

                    

Колонята и ракЪтУ друг моля от тайфата да поднесе Wink
             

# 506
  • Истанбул
  • Мнения: 306
Маги,Добре дошла!

Щом съпругът ти е военен в квартал Аязаа има военен ложман=т.е квартири,които се отпускат безплатно на военнослужещите.До Аязаа се намират Шишли,хубав стар квартал с високи наеми,Тарабия срещу Босфора,Саръяр.За 1000 евро ,което за наем не е малко може да се наеме наистина хубаво жилище .
От мен една колония за Добре Дошла!


# 507
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Аз живея в единия небостъргач Simple Smile. Относно Айаза, в Кабул не съм била .. но може би е подобно. Шегувам се. Квартала е много беден, тепърва се разраства и развива. Представи си село и ти да живееш на центъра му. Тук е тихо, спокойно (доколкото е възможно това да се каже за Истанбул) хората са мили и услужливи. Има почти всичко по магазините, но няма вериги като мигрос или карфур. Има пазар в сряда. До метрото се стига или с автобус (минават постоянно)  или с такси (10 ТЛ) Ако обмисляте квартира в Айаза според мен единственият вариант е при мен в комплекса. Ами какво друго не се сещам. Питай.

# 508
  • София
  • Мнения: 3
Момичета, много ви благодаря за информацията, както и за посрещането   bouquet  Hug Това някакъв ритуал ли е? Много ми допадна  Grinning И преди да съм се отклонила от темата, вие правите ли си срещи? Ще се радвам като пристигнем да се запознаем  Blush.
haksev, тези военни квартири май нас не ни засягат. Практиката е следната- те отпускат сума за квартира, а ние от там на сетне си се оправяме. Не препоръчват дори агенция, с която да се свържем. В този ред на мисли, дали някой има идея за читава агенция?
Относно кварталите, може ли да кажете според вас къде е най-добре за живеене в района? Или иначе казано, вие къде бихте живели ако трябва да наемете жилище в района?  Wink
Здравка, Айаза не звучи зле май. Ние също разглеждахме квартири във високите сгради, та нищо чудно и при теб да дойдем. Ще ти пиша за повече подробности на лични, да не спамим темата.
А иначе всякаква информация ще ми е полезна, така че ако някой се сеща за нещо, моля да сподели!

# 509
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356
Честит празник на празнуващите.
Светлина и спокойствие на Вас и семействата Ви.

Общи условия

Активация на акаунт