Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

На диета съм и естествено от време на време ме измъчва глад  Blush. Слънчогледовите семки дали ще развалят ефекта от диетата. Поне ще ме засищат, нищо че после ще ме боли езика... Whistling
Цитирай

Варна

Доколкото знам слънчогледвите семки са много богати на мазнини. Нали от тях се прави олиото. Внимавай с тях.
Цитирай

Aми тук погледнах в едни калкулатори -  в 100 грама слънчогледови семки има 622 калории - т.е. повече калории отколкото в 100 грама шоколад ( там са около 530).
 Сама си прави изводите.
Освен това според мен слънчогледа е голяма краста и с малко не може.
Лично аз не ти го препоръчвам, освен ако не си на ВМ-НВД.
Цитирай

София-Варна

Може и лошо да ти стане от мазно на гладно. Внимавай.
Цитирай

Русе

Благодаря за съветите. Нямах представа, че имат толкова много калории. Обаче никак не ми е лесно да знаете.
Цитирай

Пловдив

По добре опитаи с плодове.
Цитирай

Благодаря за съветите. Нямах представа, че имат толкова много калории. Обаче никак не ми е лесно да знаете.

Eти тук един калкулатор за калории http://healthyfood.info.bg/Calculators.html, поглеждай го. Аз специално за семките постоянно мрънкам на майка ми, която ги обожава и ги яде в промишлени количества, а според мен това е все едно пие  от бутилката с олиото. И аз ги обожавам, но като и помисля колко време трябва да се потя във фитнеса, за да ги изразходвам и ми минава желанието да ги ям, пък и предпочитам, ако прегрешавам да е с нещо сладичко (въпрос на вкус).
Знам, че не ти е лесно, но стискам палци да успееш да постигнеш резултата, който желаеш! Аз също се боря с малко излишни мазнини по тялото си и хич не ми е лесно, но........който се мъчи, той ще се пъчи Laughing
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Чайче пий, помага.  Wink
Стискам ти палци!  bouquet
Цитирай

Sofia

Ако искаш да хрупап нещо вземи си Зайо Байо - май бяха 100-тина кал. в един пакет, това е колкото една ябълка, но е соленко, после ти се пие вода и не усещаш глад. Peace
Цитирай

Русе

ПО-добре варен ориз, или картофи.  Peace

Ядки не.  Naughty
Цитирай

РусЙе

Преди 3 години, бях намалила храненето до минимум, но солети и семки хапвах в изобилие - тогава свалих 10 кг Peace
Цитирай

София

В разделното хранене се разрешава по МАЛКО слънчогледови семки между храненията. Лично аз си хапвах.
Зависи от диетата която правиш.
Цитирай

Има много детски смях.

Ако искаш да хрупап нещо вземи си Зайо Байо - май бяха 100-тина кал. в един пакет, това е колкото една ябълка, но е соленко, после ти се пие вода и не усещаш глад. Peace

100 калории на 100 грама. Един пакет е 50 грама Flutter
Добър съвет!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.