Картичка от другия край на света! - тема 10

  • 59 068
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 124
Благодаря за новата тема   bouquet

Бързам да се похваля с пръвата ми официална картичка от Канада от ГадЧевръста http://www.postcrossing.com/postcards/CA-403219
Много приятна изненада да получиш картичка от сънародничка.

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 311
Мрън работи  newsm44

Имам си картичка от Тунис  Grinning
И картичка от Куба  Grinning Но е с американски марки и печат US Navy, понеже е пратена от американската база там. Но нищо, аз си знам, че е пратена от Куба, така че важи.  Grinning

# 17
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Благодаря за новата тема   bouquet

Бързам да се похваля с пръвата ми официална картичка от Канада от ГадЧевръста http://www.postcrossing.com/postcards/CA-403219
Много приятна изненада да получиш картичка от сънародничка.

Тя отдавна я чака тази картичка да стигне до назначението си  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 187
Охооо, страхотно съвпадение. Обичам!! Simple Smile Искам и на мен да ми се падне да пращам на съфорумка или най-малкото на някой българин - или до България, или до чужбина. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11 607
Охооо, страхотно съвпадение. Обичам!! Simple Smile Искам и на мен да ми се падне да пращам на съфорумка или най-малкото на някой българин - или до България, или до чужбина. Simple Smile

И аз, и аз, и аз......
Завид!!!!!

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 197

И картичка от Куба  Grinning Но е с американски марки и печат US Navy, понеже е пратена от американската база там. Но нищо, аз си знам, че е пратена от Куба, така че важи.  Grinning
Еха, пък на мен това ми звучи супер. Представи си някой SEAL ти надписва картичката (уф другото ми хоби е четене на любовни романи, пък ако са с военни съм повече от доволен читател, та с твоя надпис се отнесох  Embarassed).

С едно момиче от Русия ще разменяме картички, тя има страхотни за Олимпийските игри. Изпрати ми адреса и днес надписвам картичката и хоп, изненада - тя живее на улица, която има същото име с улицата, на която аз си получавам писмата. Стана ми мило и забавно.

# 21
  • Мнения: 429
Днес и за получих нещо http://www.postcrossing.com/postcards/FI-2010124
Е, сега разбрах какво е ad card Simple Smile))
Отзад лампи, лампи, залепена бяла хартия върху тях и надписана.

# 22
  • Мнения: 261
Шанел, как ме е яд на такива... Да кажеш, че нямат във Финландия картички...

# 23
  • София
  • Мнения: 8 100
И тук да се оплача, че според мен тъпата поща в Овча купел не работи  #2gunfire

# 24
  • Мнения: 138
И аз имам да изравнявам, не очаквам скоро да получа. Но го давам и по-спокойно, за да имам сигурни свободни слотове. Опитвам се също да нагодя нещата да ми се пада само Холандия с повтарящата опция, засега отново неуспешно. Докато ми пътуват азиатските ми получават руските и като нямам пътуваща до Русия и имам свободни слотове пал тя ми се пада. Мрън!!

# 25
  • Мнения: 2 614
Има ли опция при повтарящи се да ти се пада нещо различно от двойката Русия-Германия?
Аз сякаш досега само такива съм виждала, когато разцъквам профили.

# 26
  • Мнения: 187
shanel1982 В такива случаи разбирам защо някои хора са си написали изрично, че не искат рекламни картички. Sad Но те май холандските получатели като цяло и те пращат подобни, може би са решили, че и на теб по този повод ще ти хареса..


Аглея
орландовската и тя май не работи Grinning

Врабец оххх, болна тема ми е това Sad няма и няма нещо по-различно от Русия и Германия и това си е. Виж първия по изпратени от България.. Човекът праща наред само към Русия и Германия. Някъде в официалния Посткросинг форум бях чела информация от админите, че колкото повече изпратени имаш, толкова вероятността да ти се повтарят страните се увеличава. Ама като гледам моите и неговите адреси... все едно дали съм с 1000 и нещо или 100 и нещо изпратени Grinning
А Посткросинг май са разширили описанието на случая с повторяемостта и вече насърчават потребителите да избират опцията за повторяемост Simple Smile
http://www.postcrossing.com/help/how-can-i-help-postcrossing-bal … -active-countries

Последна редакция: чт, 13 фев 2014, 23:10 от tsvetna84

# 27
  • Мнения: 138
Амиии аз с моите комбинации все се надявах да успея да "излъжа" системата  Joy
След като в началото на годината бях изчистила абсолютно всички повтарящи се картички, последната, от които беше Русия си бях изградила впечатление, че поредността на страните следва балансирано, Т.е. не ми се пада веднага страната, която последна ми е регистрирана. За моя изненада обаче при нула пътуващи първата изтеглена държава беше Русия. Поизчаках малко време преди да изтегля следващата. Изтеглих Германия, регистрираха ми Русия. Включих опцията за повтарящи и пак ми се падна Русия. Много ме хвана яд. Май трябваше нещо различно да ми се падне! Но явно така е заложено. А толкова ми се иска Холандия, Финландия... много бързо се получават и ми се искаше да наваксам отрицателния баланс. Още 2 да ми регистрират и пак ще ми вкарат адреса в играта. Но имам едни нови потребители с 0 получени от Китай и Тайван и я ми регистрират нещо в близкия месец-два, я не.
Но съм тъпо-упорита, не знаят с кой си имат работа  hahaha

# 28
  • Мнения: 2 614
Ясно, значи да не си правя илюзии, че ако пусна опцията за повтарящи се, ще мога да се закача за серията Финландия-Холандия.  Crazy И да ми регистрират картичка през ден...  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 24
Врабчо, да пи отстъпя една Холандия?  Mr. Green
Те са свеж полъх, падат ми се през вре тегления и пристигат макс за една седмица.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт